Skocz do zawartości

Modele 3D: klicek do0dling


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe ten wyzej skorupiakowaty 1 klasa ma kliamcik swietny przydalby sie tyl albo dół do niego jeszcze jakis, a nurek....hym przypmnialo mi sie ze mialem textury dla niego zrobić .... ale co sie odwlecze mam nadzieje ze nie uciecze :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Ile zajął Ci ten nurek?

- I modelujesz w edit poly, czy w edit mesh'u? A jak w drugim, to czy lepszy od poly?"

 

Hmm na niego zeszlo mi dosc dlugo, bo musialem kombinowac z proporcjami na poczatku mialbyc gruby, a potem stal sie taki o ;) jakies ze 4 godzinki pracy. Tak w edit poly, lepszy od mesha :) a pozatym wings ma tylko poly :)

 

"Klicek, jak renderowałeś tego dziabonga ze śmiesznymi małymi łapkami?

Podoba mi się bardzo, jest dość przekonujący."

 

Wiesz co hmm, w oswietlaniu jestem cienki jak barszcz, ale spoko... tutaj jest 5 swiatel, 2 glowne od bokow z malymi wartosciami swiatlo prawie 100% biale, z mult po 3 z prawej i 2 z lewej od przodu jest swiecacy murzyn do odbic, no i dopelnienie dosc ciemne ustawione na 4, od tylu kontra z bialym na 6 ;) no i reszta to fotoshop rendering ;)

 

dzieki za komentarze chlopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe dziwadło Klicor :) nie wiem co zawiniło ale na renderze oczka wyglądają jakby ktoś nożem zciął na płasko źrenice :) Te rogo-zawijasy skręcone w dół.. albo je poprowadzisz gładko - w sensie miękkiego, równego łuku, albo dajesz jakieś nieregularności i fakturkę.. teraz widać jak ten kształt lekko się wymyka spod Twojej kontroli. usteczka fajnie wyszły. A szkoda, że na górnych rogach nie ma więcej nierówności... tak jak na korze drzewa.. wiesz... że to nie tylko fakturka, ale że widać wcięcia i wypukłości wyraźnie.. jak na speeda i na Twoje możliwości to 4+ :) Podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jej troche zmniejszysz oczy i wywalisz teczowki i zrenice bedzie bardziej hell klicor, ja bym w ogole jej wydlubal oczy i zrobil ja troche bardziej scary, bo teraz to za bardzo modelka w czapce z rogami jest, a tamten w chelmie z lego niezly, fajny kontrast sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba tak dokladnie, nie pamietam nazwiska misia, ale kolo napierdzielal concepty po q4 jestem pod duzym wrazeniem jego Tworczosci, tak samo jak dzoszuły dzejmsa :) inspiracja non stop :) a robil bede raczej glowe, ale cholera wie co bedzie hehe:)

 

Misiek no troszke rzeczywiscie na tym renderze to nie wyszlo, ale postaram pojsc za Twoimi wskazowami :)

 

Krisu hehe bedzie zrobione :)

 

Veg trzymaj : ( na przyszlosc jezeli bym cos w tym basie poprawial to zdecydownie duzo duzo wiecej podzialow na rogach :))

 

dziwa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności