Skocz do zawartości

Minibitwa 20: Postać do Team Fortress 2


Ex3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5k poly to moze być mylion trójkątów.

Pozdro

Dokładnie. Poly czy trisy, co za różnica, sorki ale w przypadku game artu wszyscy powinni być świadomi, że chodzi o trójkąty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fucken qrde nieeeee... Nie grałem w TF więc nie wiedziałem o pyro :/ Teraz to dupa, po zabawie...

 

Jeśli z tą maską chciałeś być oryginalny to ci nie wyszło:D:D:D

 

Fajnie się tu bawicie:/

Aż mi żal dupę ściska że nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak wiec podziele sie modelem, moze komus bedzie sie chcialo go pociagnac ;)

 

Dzieki za model i + dla Ciebie Klicek, ja tez nie bede teksturowal, ale wystarczy dodac pare dobrych shaderow i tez bedzie dobrze:

diver.jpg

tutaj jeszcze dodam chyba toon shader i sephia postprocess.

 

Do pewnego konkursu programowania ten diver by sie przydal, jezeli sie na to zgodzisz, i oczywiscie o kredycie w tej mini grze nie zapomne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a tak btw, pomysł mi przyszedł do głowy, może na next battle zrobić sobie SDK z klickowego modelu nurasa i potexturować? Hm?

Taki pomysł tylko, jak zwyciezca bitwy decyduje to się nie odzywałem:p

 

Udytzkey, shaderek fajny, nie ma co, ale jakieś kolorystyczne tweaki by się przydały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus spoko pomysl, myslalem zeby zrobic watek i przykleic i co jakis czas dawac nowy model :) hehe, ale tak tylko glosno myslalem, jezeli ktos ma ochote zrobic taki watek to z checia go popre.

 

Udytzkey - nie ma problemu, jezeli model by Ci sie przydal to rob z nim co chcesz, milo by bylo gdybys tylko wspomnial, ze cos tam przy nim robilem, a modelik mozesz sobie zmieniac jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minibitwa w jednym wątku to dobry pomysł, modele które normalnie mogły by nie być komentowane teraz można spokojnie komentować w jednym poście z innymi prackami. Oczywiście to da rade tylko dla małej frekwencji, bo inaczej niezły śmietnik będzie.

 

Bardzo fajne pomysły na modele macie.Ja bym wziął udział ale mam kupe shitu na głowie, a temat jest super.Dawno nic w gamearcie nie dziergałem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Ex3 i nieskończony KLICEK'a mi najbardziej podchodzą. Trzeba pamiętać, w jakim klimacie utrzymywana jest gra:) Sam w nią pykam od pewnego czasu i jest to typowa bajka, graficznie podchodząca pod tytuł Iniemamocni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udytzkey jezeli to ten skin shader ...

 

Nie to zwykly velvet shader, takze nie ma zadnych problemow z texturka ;)

 

Udytzkey, shaderek fajny, nie ma co, ale jakieś kolorystyczne tweaki by się przydały..

 

Racja i dzieki, jak bedzie troche czasu na kolory to cos tam podmaluje, ale priorytety narazie na to nie pozwalaja ;)

 

Udytzkey - nie ma problemu, jezeli model by Ci sie przydal to rob z nim co chcesz, milo by bylo gdybys tylko wspomnial, ze cos tam przy nim robilem, a modelik mozesz sobie zmieniac jak chcesz

 

Super i wielkie dzieki, a "wspomnial" to malo powiedziane, bedzie Extra Credit ;)

 

zeet - to chyba jedyny model z teksturkami, cos tam chyba na twarzy jest do poprawy i moze wiekszy nosek, uszy, oczy albo chelm jeszcze by sie przydaly imo, w sumie to ciekawa karykatura zwlaszcza ta tarcza hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoAd - szkoda :)

Levus - szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to wygląda (może jakiś screen? :) )

floo - będę jeszcze dodawał klamerki na akumulatorach i jakieś kabelki, to powinno poprawić spójność modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A wiesz co SoAd ?

Tak właśnie zrobię :P :P ;P

A teraz kawałek teksturki jeszcze z dwoma boxami zamiast tesli.

Self ilumination 75

83fbe1d7d9d8c7b8.jpg

7196a61f59d8f10a.jpg

Edytowane przez Ex3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej o coś takiego mi chodziło, kulką do przodu byś dał i by fajnie wyglądało:)

 

http://screenshots.filesnetwork.com/63/others/tesla_coil.jpg

http://blog.makezine.com/TeslaRATrooperFullSetupSparks1000.jpg

 

Albo coś takiego:

http://static.flickr.com/31/98523355_0fb13fa5ed.jpg

 

pozdro!

Heheheeh :D stare czasy mi się przypominają pierwszego Team Forressa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie miałem trochę czasu i zacząłem robić hp pod mojego sierżanta. Muszę dzisiaj skończyć bo jutro chyba koniec minibitwy.

hpwm7.jpg

Pozdro.

Edytowane przez Tomala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala fajny, ale za cholere nie pasuje do team fortress.

 

 

To może i dobrze idę więc na boisko pograć w nogę bo odkąd przyszedłem z kościoła nad tym siedzę. A w team fortress nie grałem nigdy, jak tak się zastanowię to w nic nie grałem od 2 lat. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i dobrze idę więc na boisko pograć w nogę bo odkąd przyszedłem z kościoła nad tym siedzę. A w team fortress nie grałem nigdy, jak tak się zastanowię to w nic nie grałem od 2 lat. Pozdro.

 

to dobrze... więcej zdrowia i życia masz... :P

 

Creator świetny link, totalny old... ;)

 

zrobić bitwę z takim limitem poly, to było by coś... :D

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie udaje ze bede probowal skonczyc, z reszta czasu juz nie ma. Ale dzis zauwazylem watek i postanowilem na szybko delikatnie zaadaptowac swoj dosc stary model do stylu TM2. Jakies 15 minut pracy, pewnie jakbym sie wczesniej zastanowil i cos nabazgral na kartce to wykorzystalbym je efektywniej.

 

tm2_style.jpg

 

O a tu oryginalny model, jak tak patrze, to widze ze go bardziej przemyslalem. No i design byl wzorowany na Olijosmanie:

 

pan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności