Skocz do zawartości

Jakiego antywira wybieracie?


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też nie zalecam instalowania żadnego tego typu programów. W domu mam XP od kilku lat i bez programów antywirusowych całkiem dobrze sobie radzi.

 

Kulki - jeśli nawet nie wiem, że mam coś zainfekowane, w niczym mi to nie przeszkadza, nieprawdaż? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojan też zwierzę, chce żyć ;)

A tak na powanie - imo wystarczy dobry firewall, którym możesz monitorować ruch z/do komputera i pozwalać lub nie programom na zdalne połączenia. W ten sposób nic nie wysyła adnych danych bez towjej wiedzy i zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Piotrek

sam fajerłol styknie - polecam kerio starsze wersje - darmowy, gdzie jeszcze nie było tysiąca zapytań o reguły w ciągu minuty - niestety nie działa na x64 i poszukuje jakiegoś zbliżonego do kerio - wiem, że firewall Comodo to nie będzie mój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez AntyVira jest fajnie...ale jednak to nie te czasy by bez ochrony się po necie pałętać ;]

No ja mam Nortona Internet Security i raczej nie miałem z nim jeszcze rzadnych nieprzyjemności. BitDeffendera raczej nie polecę bo korzystałem z niego w pracy...i dość solidnie zwalnia system...

Do avasta kiedyś się zraziłem bo za bardzo nie bronił mi kompa co skończyło sie Serią ostrych virusków...Teraz to może się zmieniło i avast działa lepiej bo od tego wydarzenia minęło trochę czasu i zauważyłem, ze sporo osób z niego korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avira, kiedyś miałem przez chwile Avasta to jakoś strasznie zamulał mi kompa. Miałem tez McAfee to było jeszcze gorzej - bywało, że proces, który powinien działać w tle obciążał procesor w 80% akurat wtedy kiedy robiłem coś wymagającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast jest beznadziejny mialem kiedys go i przepuszczal wszystko co sie dalo. Wsrod znajomych tez niecieszy sie zbytnio zaufaniem. Kaspersky? Hmmm z wirami sobie radzi ale bardzo muli kompa i czujesz sie tak jakbys mial milion wirow (pomimo ze ich nie ma :P). Nod32 i tutaj dochodzimy do tego momentu :D Nie meczy kompa i z wirami daje sobie niezle rade duzo osob go chwali i chyba slusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba1994

Ja tylko NOD32 lub Avast . Nie jest prawdą , że bez virusa jest wszytsko ok . Tylko tak się wydaje ale jak się przyczepi coś cięższego to już nie jest tak git . Wiem to na własnym doświadczeniu i nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności