Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Co do szans- sam zrezygnowałem bo bym się w czasie nie wyrobił (współpraca na około 6 miesięcy to w tej chwili dla mnie za dużo- od października znowu nauka na pełnej parze;)).

Łącznie koło 7 godzin.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się waham jeszcze czy próbować bo trochę zajęć też mam ale przyznasz ze temat wydaje się dość interesujący i sam chętnie więcej lokacji w twoim wykonaniu bym zobaczył

 

aha i z tym terminem współpracy myślę, że trochę wyśrubowali, jak na jedną osobę, chyba że tylko tym się ktoś zajmuje to na lajcie (ale to chyba rzadkość), anyłej może warto wdepnąć i i mimo wszystko się przemęczyć a co przyszłość przyniesie nigdy nie wiesz :) ( w sensie terminów)

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo interesujący..takie budowanie świata i klimatu od zera jest diabelnie ciekawe :) Tyle, że w tej chwili mam trochę wolnego czasu, 25 lipca zaczynam trzy miesięczne praktyki no i później pisanie pracy inżynieryjnej.. Może będę próbował pertraktować by robić ilustracje trochę "z doskoku".

Rozumiem, że też się starasz o pracę?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ogólnie to jestem w ustawicznym staraniu bo nie mam szans by się zaczepić na stałe w tej branży i muszę godzić normalną pracę z tą docelową xD

najgorsze jest to że wszędzie chcieliby testu, a to zabiera czas który masz przeznaczony na bieżące projekty, a musisz szukać ciągle bo nie wiadomo "co jak i kiedy" potem będzie,

tak mam zamiar zrobić jakiś teścik ale teraz przynajmniej wiedzę jaki minimalny poziom mnie czeka xD, więc jeszcze się zastanowię szczególnie że mam na głowie kilka spraw, ale nie powiem fajnie to wygląda i mają już bardzo konkretnie wszystko opracowane nic tylko ubrać w grafikę (ni wiem jak z kodem stoją, ale historia i rozgrywka już jest)

próbowałem im zasugerować że może warto byłoby kilku grafików co najmniej dwóch bo tak to co najmniej 2 pracki na tydzień a nie zawsze tak fajnie jest z czasem i wełną, no i animacje i poprawki itp. ale to już od nich zależy,

ogólnie z pracą to jest też tak jak w kazdej innej branży jak ktoś chce pracować to będzie i wcale nie musi za te sławne 5 zł ze zleceń przez net

ja tu gadu gadu a inny teścik mnie czeka xD jak na razei powodzenia na drodze do inż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ich wewnętrzna sprawa, zrobią i tak jak chcą :) Dzięki:)

Tymczasem :

Untitled-2-14.jpg

Trochę się z nim namęczyłem więc wrzucam. Przynajmniej w miniaturce się fajnie prezentuje :) Chciałem osiągnąć kolory w stylu starych obrazów olejnych. Tak czy inaczej nie umiem portretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziarno wzięło się z poczucia beznadziejności- nie wiesz co zrobić by uatrakcyjnić obrazek? pieprznij ziarno na całość, a nóż się komuś spodoba;)

Przygapiałem kolory od niego i Matejki. Jednak i tak jeszcze jest za "ciężko"..mam nadzieję, że ta lekkość przyjdzie z czasem...ewentualnie rzucę malowanie twarzy i skupię się na krajobrazach- to też jest jakieś wyjście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, gdy patrzę na monitor od dołu pod dość mocnym kątem to coś tam widzę.. Co ciekawe, ten plik, który mam na dysku nie ma tego "artefaktu". Chyba photobucket po prostu coś spartolił. Wrzuciłem ponownie, dalej coś widzać?:

rozowydemon-1.jpg

ZiN- aż się boję spytać co tam jeszcze dojrzałeś ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wpadl nikt z was na pomysl, ze moze nie chodzi tu o panike, a raczej o "marsz zombie" ?

Byc moze nie zywych trupow to emocjonalno-umyslowych. To dosc dziwne ale po samej kolorystyce, wydaje mi sie, iz ten stwor , to olbrzymi hipnotyzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za analizę ;) Stwór w zamyśle miał być nie ruchliwy, siedzi sobie w miejscu. ogląda okolicę i czerpie energię z tubylców. A w dodatku wszystko ma być oślinione mam nadzieję, że starczy powera na oplucie okolicy) Trochę detalu i brudy przy okazji:

3-9.jpg

Aha, przez 2 najbliższe dni (włącznie z aktualnym) przyjmuję do wiadomości tylko pochwały ponieważ dzisiaj jest wigilia moich urodzin, a jutro są urodziny właściwe.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Co do konkursu to zauważyłem, że wygra praca z największą ilością głosów, a nie jak przypuszczałem wytypowana przez jakieś specjalny oddział żiri.

Rzucam dzisiejszy eksperyment artystyczno społeczny, skończę jeszcze włosy w fotoszopie bo są ledwo zaczęte:

szkic-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się specjalnie namachałem nad twarzą w fotoszopie by imitować ołówek, a tu bida :D

Co do tego wszystkiego co napisałeś- zdaje sobie z tego sprawę, pomachałem pędzlem przy twarzy tylko po to by wydobyć kontrast, między cieniowaniem buźki a resztą obrazka :) Ot taki podstęp z mojej strony.

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz fajniej wygląda, w szkicu strasznie nie podobały mi się liście- dobrze, że zmieniłeś.

Stworek z drzewa jest mało widoczny, możesz go wyeksponować wystawiając na zewnątrz jakąś jego część ( ogon spisałby się najlepiej ;) lub ustawiając jakieś źródło światło, które da mu rim light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze i rady ;)

Mam pewien problem.. otóż fotoszop (wersja cs2) praktycznie za każdym razem wysypuje się po kilkukrotnym maźnięciu custom brushem. Ma ktoś na to radę? Chciałem wspomóc sobie pracę przez namalowanie chmur pędzlem z teksturą i straciłem 2 godziny pracy..

Jeśli chodzi o sprzęt- w tym akurat nie upatrywałbym problemu bo jest dość mocny. Poza tym ta sama sytuacja powtarza się na znacznie słabszym laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności