Skocz do zawartości

Yarosh


yarosh

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Mortom napisał(a):

Te czerwone nosy mnie zwiodły 🙂 

Za bardzo w starym stylu to zrobiłem 🫠 ale może coś tam poronienie mini animacje zrobię 🫣. Niestety HDD mi szwankuje i mam nadzieję że uda mi się przegrać większość szufladowych rzeczy na nowy dysk. Jednak sentymentu trochę mam do nich 🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Destroyer napisał(a):

@yarosh fajne rysunki, był złol fajnie wyszedł i te zwierzęta to trochę mi przypominają hotline miami 🙂 

Gęboszka z cut the rope? 🙂 

IMG_20240421_163259.thumb.jpg.e8940868f27d55cd0ce75937e395138a.jpg

1Cut_the_Rope_2_Launch_440x330.jpg?auto=webp&fit=crop&height=1200&width=1200

 

Jak najbardziej moja Lilia trochę ogląda kreskówki z omnomem i jakoś tak z boku szkicuje. Akurat szkicownik się skończył to wrzuciłem troszkę. Mam cały czas problem żeby zachować jednolitą jakość i styl. Trudno mi też wciąż operować detalem w świadomy kontrolowany sposób. 

Wszystkie szkice w sumie w poczekalni na rehabilitacji czy innych zajęciach więc nic to specjalnego.

Miło jeśli coś się podoba 🙂.

Jeszcze coś z doskoku w 3d próbuje podłubać 

received_1068116870951681.png

received_1125241612154086.png

received_1144289086580974.png

received_785690196863226.png

received_349184251486548.png

Edytowane przez yarosh
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, yarosh said:

Mam cały czas problem żeby zachować jednolitą jakość i styl.

To najpewniej przyjdzie samo po pewnym czasie, jak już zrobisz wystarczająco dużo rysunków czy grafik i wyrobisz sobie manierę i jakieś nawyki które potem z kolei będzie ciężko zmienić jeśli nie będą dobre lub będą ograniczały do eksperymentów i szukania czegoś nowego 🙂 miecz obosieczny 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Destroyer napisał(a):

To najpewniej przyjdzie samo po pewnym czasie, jak już zrobisz wystarczająco dużo rysunków czy grafik i wyrobisz sobie manierę i jakieś nawyki które potem z kolei będzie ciężko zmienić jeśli nie będą dobre lub będą ograniczały do eksperymentów i szukania czegoś nowego 🙂 miecz obosieczny 🙂 

No już trochę tego było tylko nigdy nie było to podstawowym zajeciem, także szansa jest po 50tce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny moglibyście pomóc ?  Muszę zupgradowac swój zabytkowy sprzęt. W tej chwili mam i72600k 16gb DDR3 ram i gtx970 4gb ram.

Chciałbym coś budżetowo ewentualnie na używanych podzespołach złożyc z ewentualną możliwością rozbudowy w jakimś sensownym kierunku. 

Blender do sculpting I modelowania hardsurface oraz jakiś rendering okazjonalny plus wektory i jakieś 2d. 

Dzięki za wszelkie sugestie

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za bot?

@yarosh musisz koniecznie określić budżet, bo dla jednego budżetowo to 500zł, a dla innego 15000zł. Określ też co może zostać ze starego kompa, np. dyski. Koniecznie podaj jaki masz konkretnie teraz zasilacz, może da się go wykorzystać. A może jednak chcesz składać całą skrzynkę od zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszczę. Jakiś czas temu musiałem kupić nowy zestaw... głowiłem się, obliczałem, robiłem tabelki w exelu, śledziłem ceny itd. Aż końcu zrobiłem to co nikt nie powinien. Wyciurałem kupę kasy na kompa.... podczyściłem nieco kono firmowe i kupiłem. Z chwilą kiedy komp przyszedł już w całości (tak mam kogoś kto mi to do kupy sensownie poskręcał bo mi się juz kurna nie chce) to z tydzień siedział sobie w pudełeczkach... aż wreszcie zebrałem się i odpaliłem 😄 Boomer całą gębą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, blood_brother napisał(a):

A cóż to za bot?

@yarosh musisz koniecznie określić budżet, bo dla jednego budżetowo to 500zł, a dla innego 15000zł. Określ też co może zostać ze starego kompa, np. dyski. Koniecznie podaj jaki masz konkretnie teraz zasilacz, może da się go wykorzystać. A może jednak chcesz składać całą skrzynkę od zera?

No powiedzmy że do 2k-3k by było miło. Myślę że i tak zauważalny skok w wydajności powinien być.

 

Zasilacz chyba 500w 2 dyski SSD 256gb i 1tb. 

Rozważam też szukanie części używanych tylko w co celować żeby w miarę było sensowne z jakościa.

Do tej pory raczej na Intelu jechałem i wtedy jakoś to chodzilo. 2 karty AMD spaliłem po drodze, NVIDIA działa.

52 minuty temu, Mortom napisał(a):

Nie zazdroszczę. Jakiś czas temu musiałem kupić nowy zestaw... głowiłem się, obliczałem, robiłem tabelki w exelu, śledziłem ceny itd. Aż końcu zrobiłem to co nikt nie powinien. Wyciurałem kupę kasy na kompa.... podczyściłem nieco kono firmowe i kupiłem. Z chwilą kiedy komp przyszedł już w całości (tak mam kogoś kto mi to do kupy sensownie poskręcał bo mi się juz kurna nie chce) to z tydzień siedział sobie w pudełeczkach... aż wreszcie zebrałem się i odpaliłem 😄 Boomer całą gębą xD

Aż takich możliwości nie mam 😂 a decyzję zawodowe i obowiązki rodzinne i życiowe też nie pozwalają na za wiele. 

 

Pokaż fotkę zestawu czy ze swiatełkami I bajerami xD

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yarosh jednym z moich imperatywów było brak jakichkolwiek świecidełek 😄 
A zdjęcie zrobiłem... ale wyszło że mam tyle kurzu w pokoju że dziwie się że jeszcze astmy nie mam xD wiec z powodów technicznych nie pokażę 😄 Ale w sumie nie ma co... czarna obudowa i tyle 😄

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mortom napisał(a):

@yarosh jednym z moich imperatywów było brak jakichkolwiek świecidełek 😄 
A zdjęcie zrobiłem... ale wyszło że mam tyle kurzu w pokoju że dziwie się że jeszcze astmy nie mam xD wiec z powodów technicznych nie pokażę 😄 Ale w sumie nie ma co... czarna obudowa i tyle 😄

To podobnie jak u mnie xD tylko ja mam w kuchni stanowisko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yarosh hmmm pomysł całkiem ciekawy.... i nawet mający w sobie przebłysk geniuszu. Zamiast biegać doglądać obiadu, można i robić i gotować! Ale bałbym sie trochę kondensacji pary w obudowie. 
Pamiętam jak kolega w średniej szkole trzymał kompa zaraz koło grzejnika gazowego. Komp łapał wszystkie spaliny i jak mu zrobiło zwarcie, to okazało się, że wszystkie te wyziewy robią bardzo fajny czarny osad, który świetnie przewodzi prąd 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności