Jump to content

Teczka 2D: mysz (pi pi pi pi)

mysz
 Share

Recommended Posts

• Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WOTBOTkorekta.jpg

O to mi chodziło... teraz tworzą się dwie charakterystyczne linie przecinające się w miejscu odstrzelenia głowy... no i fragment pustej przestrzeni u góry teraz ma znaczenie bo we wcześniejszej wersji można było śmiało uciąć górę pozostawiając tylko trochę oddechu dla robota... pozdron

hah, a ja jednak wolę swoją wersję i specjalnie ją tak zostawiłem, ale całkowicie czaje o co ci chodzi ;d bardzo doceniam fatygę i krytkę i zapraszam do poprawiania kolejnych bazgrów

Guest Wish69

Przejrzałem Twoją teczkę, niezłe dziwności. Nie przepadam za tego typu pracami, ale warsztat masz niezły, nie można zaprzeczyć. Fajne malarskie pędzelki, kompozycje, poczucie bryły i kolorki. Będę obserwował Twoje postępy. Pozdro!

taki bardzo luźny speedzik, żeby się rozgrzać po weekendzie.spodobał mi się i chciałoby się jeszcze przysiąść nad szczegółami i światłem, ale trzeba wracać do zaczętych projektów ;d

szybkinaut%2Bs.jpg

znudziło mi się brudzenie mixbrushem, więc postanowiłem podziałać trochę inną techniką. niestety komp mi nie wyrabiał, więc byłem zmuszony przedwcześnie zakończyć ;d

tmtsvip.jpg

gutt%2B72s.jpg