Skocz do zawartości

Finished 2d: "Warmachine: Legends" (duzy download)


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno na GenConie byla premiera nowej edycji Warmachine wiec dostałem zielone światło na pokazanie części ilustracji jakie robie od kilkunastu miesięcy dla Privateer Press. Po niektórych widać ze już maja ponad rok i ze czasem walczę z trochę inna stylistyką niż zazwyczaj ale cóż poradzę - alleluja i do przodu :P

Prace raczej z tych szybszych ;]

 

Ilustracje jednostek

 

legends_01.jpg

 

legends_02.jpg

 

legends_03.jpg

 

legends_04.jpg

 

legends_05.jpg

 

legends_06.jpg

 

legends_07.jpg

 

 

Ilustracje historyjek

 

legends_08.jpg

 

legends_09.jpg

 

legends_10.jpg

 

legends_11.jpg

 

legends_12.jpg

 

Uwagi jak zykle w cenie :]

 

-

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Prace raczej z tych szybszych ;]" ehh ty powinieneś ostrzegać za nim coś wrzucisz bo ludziom po motywacji jedziesz :] ostatnia z ilustracji jednostek chyba najlepsza, jednak kontrast zimnych i ciepłych tonów zawsze dobrze działa.

 

ps: aż się boję co ty teraz robisz komercyjnego i nie możesz pokazać :]

ps2: masz jakieś stepy jak robisz taki koncept postaci i zarys sceny(wiem zawracanie dupy ale to się zawsze baaardzo przydaje zielonym)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dobre technicznie.

Te z historyjek moim zdaniem trochę nieczytelne. Za to ilustracje jednostek - to jest to, szczególnie ostatnia! :)

Przypomniał mi się czas, gdy pierwszy raz zobaczyłem MtG...

 

PS. Gdybyś mógł uchylić rąbka tajemnicy jak Ci się robi na zleceniach, ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na pracę, byłoby super... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5*

Zawsze sie zastanawiałem kto dziarga te ilustracyjki do tych gier :) jak sie patzyło/y w czasie gry figurkami na te malowidła to aż ...chce sie grać godzinami...

Całosc masakrystycznie bardzo mi sie podoba...a spróbuj pomalować taką figurke tak jak to robisz na tabletonie :D..Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał warsztatu widać! Mamy to szczęście ze jest w śród nas ktos kto pokazuje warsztat na światowym poziomie, nic tylko podpatrywać!

 

Zrobiłbyś nam Marku niesamowita przyjemność pokazując (o ile masz oczywiście i o ile możesz) jakieś step by step'y. Aha i mam pytanie pierwsza praca z pomocą 3D czy od początku 2D?

 

Wielkie gratki! Naprawde jestes naprawde Wielki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko i Córko.. kur.. de też idę po piwo....

 

Zajebista inspiracja, swiezośc koncepcji, uwielbiam jak coś mi się nie kojaży z żadną grą i innym czymś, poprostu piękne ,

 

TOP ROW....

 

wydaje mi się że to ciężki kawałek chleba... raczej nie robiłeś jednej na dzień.

 

PS. hindus-- dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - aż tak pozytywnych opinii (i telefonów :P) to sie nie spodziewałem ;] Wielkie dzięki dla wszystkich. Dobrze ze wam się styl podoba bo dla Privateera cały czas rzeczy robię wiec na pewno będzie więcej

 

JeezBumpkin: od czasu do czasu produkuje tutoriale dla ImagineFX i tam jest opisywany po kolei każdy krok powstawania pracy

 

SzU: Żadna tajemnica ;] Pracuje na pół etatu w jednej z lubelskich firm a wieczorami robię zlecenia. Na początku było tak ze czasem coś wpadało a teraz mam cały grafik ze zleceniami na kilka miesięcy do przodu. Jedyne na co mogę narzekać to chroniczny brak czasu na to wszystko :P

 

Lacedemon: Uwagi przyjęte postaram się nad nimi pracować ;]

 

dzudzu: jak nie widać to dobrze :P

 

regnar: O ile z własnych ilustracji czy z tych dla fabryki nie mam oporów pokazywać jakichś prac pośrednich to w tym przypadku gdzie prawami autorski jest obłożone wszystko łącznie z designem postaci wole się nie wychylać ;] Mam nadzieje ze zrozumiesz

 

Tortur: Chciałem przeszmuglować trochę mojego realistycznego podejścia ale dostałem paletę kolorów i musiałem się jej trzymać

 

Axis Mundi: no jeden dzień to nie ale tak ze dwa, trzy wieczory nie więcej - to nie są aż takie ilustracje by nad nimi siedzieć długo

 

drem: Nie kwesta tabletu a pluginu do Photoshopa "Make Image" określasz tam parametry i sam robi wszystko :P

 

Marduk: Dokładnie - od designu postaci są inni ludzie, bo zanim ja dostane ilustracje do zrobienia taki design musi się sprawdzić jako figurka ;]

 

Dzieki raz jeszcze wszystkim, aż się przyjemniej pracuje z takim wsparciem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ... to mam jeszcze kilkanaście lat do emerytury, żeby do takiego poziomu dociągnąć,

Panie Marek rób sobie czasem jakieś przerwy w pracy ;), znajdź kobitkę (o ile nie masz) odpocznij, daj ludziom nieco oddechu bo serducha posiadają, wyjdź na spacer czy coś innego ... może jakieś korepetycje zacznij udzielać :).

 

a na bardziej poważnie to cieszy mnie to że wiem jak daleko jeszcze jestem w lesie.

A jeszcze Bardziej Poważnie to również mnie cieszy to że wrzucasz Twoje Pikczery właśnie tu. daje to niezłego motywującego kopa do dalszego działania.

Zatem Szacunek i Powodzenia.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no cóż... owacje na stojąco były... zachwyty ochy i achy też, to ja dodam

 

owacje na leżąco - spadłem z krzesła po stwierdzeniu "no jeden dzień to nie ale tak ze dwa, trzy wieczory nie więcej", podziwiam i czekam nieśmiało na kolejne (skoro piszesz że te są prawie roczne już! ja chce zobaczyc co robisz teraz, wyślij na maila, obiecuje, że nikomu nie pokaże :D)

 

Pozdrawiam.

 

p.s - myślał ktoś zeby wydać antologię współczesnych polskich grafików komputerowych na papierze? jestem pierwszy który kupi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem moj komentarz jest u zbędny, poprzednicy powiedzieli juz chyba wszystko co było do powiedzenia, więc życzę tylko powodzenia w dalszych pracach ;)

Bardzo chciałbym zobaczyć step-by-step jednej z Twoich prac, gdzie można zamówić prenumeratę ImagineFX, bo jak mówiłeś z ich strony da się ściągnąc tylko niektóre tutoriale, a aż szkoda nie dorwać takiego good stuff'u ;)

Tak na marginesie, Ty robisz arty do Warmachine, a ja juz nie jedną figurkę z tej serii wymalowałem, ale jak na razie wszystkie opchnąłem ^^ Jak pomaluje coś nowego to wyśle zdjęcia, porównamy nasze dokonania w tej materii xD

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko oglądam twoje prace to ładuje się taką dawką motywacji i zapału do pracy że aż mi pośladki ściska i łzy lecą z oczu. Będę pracował ciężko by ci dorównać, a potem wdeptać w glebę. Chciałbym ucałować te wspaniałe dłonie które stworzyły te prace, z wdzięczności ;) samym oglądaniem twoich prac dużo się uczę, już nie mówiąc o przyjemnym mrowieniom z tyłu czaszki bo to prawdziwa uczta dla oczu :)

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności