Skocz do zawartości

pojazd3d: 7-mio Tonowy Polski ( 7TP)


kliment woroszyłow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mógłbyś powiedzieć jakiego masz kompa i jaką taktykę przyjmujesz modelując "to" coś ?? Bo chciałbym sam spróbować coś większego (z większą ilością poly robić) ale już przy prostokącie 60x60x60 jakoś mi muli (zacina się) ekran max'a. A kompa to mam takiego:

 

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 3800+

2.01 GHz (X2 [dwu rdzeniowy])

1GB RAM (zbieram na 4 GB (mam już 210 zł z 245zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to siateczka bardzo ładna ;-p. A jeszcze wracając do tego mojego zbierania to przecież za dwa tygodnie mam urodziny (31 paźdz) to ze 2 stówki wpadną, niedługo jest boże narodzenie to tez ze 300 zł no i kieszonkowe przez dwa miesiące to około 200 zł, więc w ciągu tego czasu (do nowego roku) raczej uzbieram. Tylko gorzej z Windowsem bo Win XP ze 300 zł kosztuje. A i jeszcze jaką wersje masz XP'ka ?? Professional, home edition czy może jeszcze jakąś inną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok thx więc jak pro to chyba będzie drożej ale jak już wydatki to na max'a ;-p A przy okazji co do tego pojazdu to na zdjęciach łopata jest przed tym łomem czy czymś tam i jest odwrócona w drugą stronę.

 

P.S a mógłby ktoś jeszcze podać stronę na której mogę kupić Win XP i żeby było tam zaznaczone czy wersja 64 bit czy 32 bit bo na allegro patrzę to nie ma czy 64 czy 32 bit.

 

P.S2 Znalazłem już na necie wersję 64 bit ale jak na razie oglądam to same angielskie więc moje pytanie czy jest polska wersja ?? A i przy okazji bardzo przepraszam założyciela tematu że robię tu taki offtop ale to już będzie ostatni mój post tutaj na ten temat.

 

P.S3 @DOWN Szkoda. A może jakieś spolszczenia czy coś wyszły do niego ??A i jeszcze jak nie ma to zapytam się co polecacie bardziej: Win Vista Business 64-bit PL czy Win XP PRO x64/64-bit ENG (jakoś postaram się go opanować jak będzie lepszy chociażby po angielsku)??

O i jeszcze teraz zobaczyłem wersję visty Ultimate

Edytowane przez Kolin101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam do ciebie kliment woroszyłow pytanko takie: Jaki chcesz cel osiągnąć? Pytam nie z jakiejś zawisłości czy czepialstwa ale z czystej ciekawości. Jaki masz plan co do tego projektu -co chcesz stworzyć - czy to ma być czysty pokaz warsztatu, jakaś anima (liczba poly to troszkę ogranicza;) czy jakieś inne zboczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soska- Celów jest kilka, no powiedzmy dwa. 1. stworzyc do własnej kolekcji kilka niezłych modeli pojazdów WP z 39 r. beda z tego pewnie jakies obrazki do finished w malowaniu z epoki. Przy okazji temat, ( owe pojazdy),nie wszystkim dobrze znany więc chyba warto ( z przymrózeniem oka - cel edukacyjny ) 2. Drugi cel aczkolwiek ciut odległy, jest osobiscie dla mnie ważniejszy, ale nie powiem zeby nie zapeszyc! :D

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model świetny, a tak jak powiedział kliment wyżej czym to sie różni od robienia świecznika czy nowego autka? imo jest różnica :P taka że takie autko ma bardziej skomplikowane kształty, a w czołgu proste powierzchnie, tylko "odrobina" więcej detalu.

 

kliment - a może ludziom chodzi o tutoriale jak ćwiczyć cierpliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności