Skocz do zawartości

Scena 3d: Bahai Temple


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

chveti: Lepiej żeby gwiazdkowali jak wogle bez. Świata nie naprawisz ;)

 

Ale to forum owszem. ;)

 

----

 

Siatki takich detali zawsze robią wrażenie, jakie by nie były. To one cały detal ukazują. Czekam na postępy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wygląda mega;)

fps masz sporo jak na tyle poly:D

te wszystkie bajery(zdobienia) w maxie? zgaduje że spline'y :>

 

Sporo?? 7FPS :). Czasmi jak kręcisz np. kamerą i masz 4mln poly to wskakuje 200fps :P Takie błędy albo co innego to jest.

 

Krótko. Boskie już było więc nadboskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JunioR,hcpiter,sand,claude,peterr,Nvidia,Cornelius Scipio,cichysit,blinq,Tores,VegA92,kotisded : dzieki bardzo za komenty i mile slowa :)

 

petter : tak w maxie ,spora czesc detalu to spline + sheep itp,potem na poly i tak dalej

tores : ponizej zapodaje screny z ustawien,ale to nic specjalnego

 

usti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - pewnie ,ze nie, z kad ten pomysl?, musial bym ,zrobic 9 pozostalych scen o podobnym poziomie,a to zajelo by mi 100 lat,nie nie robie to tylko dla siebie,jak pisalem w pierwszym poscie z wewnetrznej potrzeby,zrobienia czegos dla siebie :)

Edytowane przez Eden-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X_X niech ktos dzwoni po karetke bo mam zawał :) Nie wiem ile osób zatrudniasz aby robili ten model ale detal kosi :P A na serio to jak dla mnie jestes Pro i masz nerwy ze stali bo chyba normalny człowiek dawno by sie pochastał.

 

PS: Tak naprawde Eden- 3d jest robotem, nigdy nie śpi, nie je, nie pije, a cały wolny czas poświeca na model xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - kliment woroszyłow, TrojkaT, Areien, WilL , VegA92 ,, dziekuje bardzo za komentarze, swiatynie oczywiscie sam robie,tak naprawde siadam do niej bardzo zadko,teraz dalem upa troche dzieki przerwie wielkanocnej,spie prawie normalnie,jem tez,wszystko jest spox, pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, że nie za dużo LC i ustawiony antialiasing Catmull-Rom. Maksymalna wartość DMC samplera jest taka naprawdę wolna, trzeba szukać większej wartości, będzie szybsza ale nie strać na jakości.. potrzeba dobrego setupu. Scenka - sama klasa, nie czepiam się.

 

Noise threshold jaki masz jest naprawdę "zepsuty" - nastaw na 0,9 i samples 0,005 a potem DMC sampler na min. 1 i max 12 albo 20 - zobaczysz że liczy Ci się znacznie szybciej. I jakosć ok :)

 

Mam nadzieję że nie wprowadzam w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, że nie za dużo LC i ustawiony antialiasing Catmull-Rom. Maksymalna wartość DMC samplera jest taka naprawdę wolna, trzeba szukać większej wartości, będzie szybsza ale nie strać na jakości.. potrzeba dobrego setupu. Scenka - sama klasa, nie czepiam się.

 

Noise threshold jaki masz jest naprawdę "zepsuty" - nastaw na 0,9 i samples 0,005 a potem DMC sampler na min. 1 i max 12 albo 20 - zobaczysz że liczy Ci się znacznie szybciej. I jakosć ok :)

 

Mam nadzieję że nie wprowadzam w błąd.

 

Co ty za bzdury znowu wypisujesz ?! zastanów się jeszcze raz przeczytaj ze 100 razy i wtedy się udzielaj, i "podpowiadaj" swoje złote środki na super hiper render by dunablaster master. Po za tym aby komuś dawać rady samemu trzeba coś potrafić a nie przeczytać trzy po trzy w kilku watkach i się popisywać...

 

p.s Przepraszam serdecznie Eden, ze padlo to w Twoim wątku ale niestety tym razem się nie powstrzymałem.

 

pozdrawiam i zycze dobrego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bzdury znowu wypisujesz ?! zastanów się jeszcze raz przeczytaj ze 100 razy i wtedy się udzielaj i "podpowiadaj" swoje złote środki na super hiper render by dunablaster. Po za tym aby komuś dawać rady samemu trzeba coś potrafić a nie przeczytać trzy po trzy w kilku watkach i się popisywać...

 

p.s Przepraszam serdecznie Eden, ze padlo to w Twoim wątku ale niestety tym razem się nie powstrzymałem.

 

pozdrawiam i zycze dobrego dnia.

 

Nie uważam żeby to było super hiper, nie uznaję się za mistrza. Przepraszam, ale takie przeświadczenie o takich pomysłach nt. ustawienia wynikło z mojego zaskoczenia wydajnością przy rendzie interioru, kiedy to naprawdę ładnie szedł ten setup, nie marnując mi zbytnio czasu. (sic! zwłaszcza przy dobrych materiałach i wysokiej jakości oświetleniu)

Może bys mi szczerze chciał powiedzieć, co tu jest nie tak w związku z moją propozycją?

 

A poza tym to nie "złote ustawienia" !

I proponowałem dowolny eksperyment z DMC a nie coś konkretnego

 

Pozdrawiam serdecznie, JunioR

 

EDIT: No dobra ale świetnie sobie poradził z renderem. Coś mi w oczach grzęzi :(

Idę sobie kaca podleczyć, ukłony dla Eden3d.

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to ze tak genialnie wali ustawienia, ale co do moich propozycji, inni mają parę słów krytyki. Nawet nie wiem czemu. Trochę oleju... :) ORLEN.

 

Ej juz przestać trzeba bo może się zacząć offtop ;/

 

Ja nie wiem, dlaczego tobie nie pasują ustawienia Eden-3D? Co jest nie tak w renderze (to, że się 1h dłużej renderowało, widocznie nie ma znaczenia dla autora, skoro efekt jest dla niego zadowalający). Może najlepiej byłoby jakby Eden-3D wyrenderował na twoich ustawieniach i wtedy byśmy porównali. Ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności