Skocz do zawartości

pojazd3D:fiatG50


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Genialnie to wygląda! Super wyszło to postrzępione płótno (świetnie powyprowadzałeś te polygony na zewnątrz). Możnaby jeszcze na sterach, żeby było czuć jak wiatr to targa. Ale jest rewelacja! Nie mogę się doczekać już tekstur i finału :)

PS. Odstrzelisz mu coś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie model z bliska w finalnej scenie bedzie sporo bardziej oddalony i to juz wtedy wyglada inaczej...a odpowiedz jest taka: płócienne poszycie po przedziurawieniu kulami pod wpływem pędu powietrza rwało się w strzępy samo... często odzierało sie całkowicie tak ze zostawał tylko szkielet. Lotki zas najbardziej były narażone bo stawiały przy wychyleniu najwiekszy opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, update za updatem jest coraz lepiej. Nie wiem co mi się ubzdurało że ten I miał chowane podwozie (ale to chyba inna wersja - dolnopłat). Superowy model. Zastanów się nad renderem z tym I w roli głównej :) Taki model wart jest tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że kolejny niszczyciel nadchodzi, dalej dalej już się nie mogę doczekać textur. Jedynie co mi może nie podchodzić to te dziury które dosyć słabo wyglądają. Ale mam nadzieje że jak tylko pojawi się textura to będzie to lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna latajka, nie znam sie na samolotach ale ten mi sie podoba , pamietam kiedys kupowałem takie dwupłaty ziolone do sklejania , polewalem zmywczem podaplałem i puszczałem z okna :D ah to były czasy,

a wracjąc do sprawy dziurska to modeling czy alfa na texturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Tylko rozdziałka tekstur troszkę słaba, ale skoro to ma być drugi plan to spoko. Tylko obróciłbyś gwiazdę na kadłubie żeby górna krawędź "ramion" pokrywała się z linią poszycia, bo wątpie żeby Czerwonoarmijcy malowali je 5 mm nad krawędzią płótna, szczególnie na takim samolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności