Skocz do zawartości

sens życia w 3d


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Jako nastepny temat proponuje "Uzdrowicielskie zastosowania Photoshopa - przyklady z zycia codziennego". ;)

Późno już musi być skoro przeczytałem zamiast "uzdrowicielskie" to "uwodzicielskie". Takie zastosowania w sumie też są w niektórych gazetach ;)

Mi 3d w życiu jest potrzebne-lepiej się ogląda przekładnię zębatą w 3d niż w 2d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co nam 3d w życiu

 

Po nic. 3D to tylko narzędzie. Skoro narzędzie porównywalne z młotkiem wprowadza Cię w stany depresyjne... skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą albo najlepiej nie zażywaj tego więcej.

 

Skoro już tak zaczynasz ładnie filozofować... to co to jest to 3D o którym piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d jest po tooo zeeeby sobie wykreaturować cojsik fajnego i podziwiać se to se :) A i mozna oczywiscie - jak to koledzy pisza wyzej - zarobic troche kasiury i szpanowac przed lahonami ;P I mozna pokazac swoje "wypociny" na forum max3d.pl i poznac ciekawych luuudziii, ktorzy sa tak samo skrzywieni psychicznie i to NADAJE SENS ŻYCIU :) Pozdrawiam Wszsytkich w swiecie realnym jak i 3de :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle życie samo w sobie nie ma sensu, sami musimy sobie go nadać... to oczywiste.

Z jakiego to filmu czy książki? Wiem, że coś takiego było, ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie.

"Życie nie ma sensu ─ trzeba mu go nadać samemu..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się, nie porzucaj 3D... Bez ciebie nie damy sobie rady :(, już czuję się zagubiony. Niech mnie ktoś przytuli ;(.

 

Pograj sobie w FPP przed Q1 to poczujesz po co ludzie nad tym się wykrwawiają... Inne zastosowania to oszukiwanie ludzi w kwestii wyglądu czegoś, w pl głównie wyglądu ich przepłaconych domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;795634']3d jest dla tych' date=' co nie umieja ladnie rysowac w 2d :D lol[/quote']

 

Tu siem zgadzam, rysować nie potrafię, a photoshop się na mnie wypiął więc moja jedyna nadzieja w czy de. Jak sie mi nie uda to moje życie będzie bez sensu/3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, zwłaszcza mirach na pewno mi przejdzie zamiast gadać ciągle na forum, bo to jakaś się ze mną cholera robi :D :P Reanimator - nie mam 14 lat tylko 17 xD

SWRSC - zmienić dealera albo brać połowę? Ciekawe :) :D

kilment woroszyłow hehe, fajnie że Ci się spodobało tutaj x)

Leru nie przerażaj sie tak ;)

 

Robienie cyców jak się ich nie ma... LOL :D

 

Gotham ! nie porzucę 3d, dziękuję za przyjemny klimat jaki w moją głowę walnąłeś :)

 

Wszyscy, co się dosyć pozytywnie i ciekawie wyrazili zasługują na reputację ale nie nałapię się bo jestem przemęczony.. :P

 

WiOSnA siĘ ZaCZynA i szukamy inspiracji :D:D:D

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo :P sens życia w 3d - jak nie masz dziewczyny to idź wymodeluj ją w 3d :D:D:D

 

Wy wszyscy.... Wiek? Ja się uczę wytrwałości i samozaparcia, % się przyda, cielska wyobraźnia... najlepiej mi będzie jak dożyję 21 roku zycia.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip eee tam :) artykuł pasuje do tego wątku bo siłownia jest świetną inspiracją :D

 

------> bez zaprawy fizycznej nie siada się do komputera, bo przez to się traci wenę do siedzenia na fotelu :P -------> powinniśmy założyć wątek: 3D a zdrowie fizyczne i psychiczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro juz tak zaczeles watek o tobie. To mozesz powiedziec co ci tak na tych nabijaniu postow zalezy?

Np tutaj, 2 posty, zupelnie nic nie majace wspolnego z dyskuja. Pozycjonujesz sie na googleczy jak? :)

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=55392

Ja nie twierdze ze userzy tego forum sa swieci, kazdy pospamowac troche lubi, ale ostatnio zaczynam bac sie otworzyc konserwy bo Dunablaster mogl tam komentaz zostawic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeej, masz się czego bać jak Bill Gates będzie w konserwie, Dunablaster jest na to za cienki. Ja tak naprawdę chcę pogadać o życiu a nie w celu robienia sobie większej liczby postów :P

 

często w postach lubię wyrażać swoje zachcianki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO WĄTEK O ŻYCIU, o życiu z jakim się musi zmagać grafik jak ja, który zastanawia się nad sensem życia w powiązaniu z zamiłowaniem do 3D :D

 

wstydźcie się śmiać, bo zycie to poważna sprawa :D:D:D

 

Ludzie, jak macie uważać mnie za egoistę, to lepiej nie gadać. zamykamy się wszyscy bo podsumowałem sobie:

-- CZYDE JEST SMAKOWITYM UZUPEŁNIENIEM ŻYCIA, SPOSOBNOŚCIĄ NA KASĘ, LEKCJĄ CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI, SAMOZAPARCIA, JEDNĄ Z DRÓG DO SŁAWY --

może wam się jako tako wydaje że to śmieszne co mówię, ale dla mnie life's brutal.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za śmiechy szczere i pogardliwe. Zamknąć wątek, ale jak?

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO WĄTEK O ŻYCIU, o życiu z jakim się musi zmagać grafik jak ja, który zastanawia się nad sensem życia w powiązaniu z zamiłowaniem do 3D

 

hmm, to czemu nic jeszcze na ten temat nie napisales?

A tak seriously, niech ktos milosierny zamknie ten watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj właśnie mam zawroty głowy... litości, po prostu, skoro kocham 3d i nie chcę się z tym rozstać, a mam trudności z rozwojem w tworzeniu 3d to nie wiem co będzie z moją przyszłością. Załamanie się jest moim zmotywowaniem się do napisania tego wątku. Ja wszystkich was proszę dajcie spokój i zapomnijcie o tych bzdurach, bo to bardzo niewielki kawałek Waszego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności