Skocz do zawartości

WIZ: kilka domków


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemne zwłaszcza te wieczorne! Poprzednie też fajne tylko trochę drzewka odstają (zwłaszcza te na pierwszym planie). Mógłbyś na 1,5,6,7,8,9,10 dodać taki glow na drzewach jak dałeś na 2 i 4. Trochę zblurować maskę i lepiej się wlepią w tło. Ale i tak git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, znajome domki po części ;). Pierwszy i dwa ostatnie najlepsze. Widzę, że też robisz składankę. Gdybyś bardziej dopracował cienie wyglądałoby to o wiele lepiej bo się bardzo rozjeżdżają lub ich wogóle nie widać pod krzewami. Niektóre drzewka też przydałoby się odwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdybym na własne oczy nie widział że Ty to malujesz w MS PAINT to bym w życiu nie uwierzył !

 

a tak serio to przez te dwie ostatnie wizki nocne to te dzienne wyglądają jak ubodzy kuzyni , chyba powinieneś założyć dwa wątki ;) nocny i dzienny

 

gratki Siwy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeden z twoich obrazków na okładce jakiejś książki z projektami domów na dworcu w Katowicach, chciałem nawet kupić, ale kiosk zamknięty byl :/

 

W druku (zza szyby oglądane) wygląda miodnie :)

 

mój telefon nie poradził sobie niestety ze zrobieniem rewelacyjnego zdjęcia, ale fakt został udokumentowany.

 

siwyj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności