Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko Silent Hill 1 był najlepszy z calej serii i posiadał najmroczniejszy i najbardziej poschizowany klimat - np. szpital ;) Muza jaka tam była przyprawiała o dreszcze - a niech ktos Cie w ramie szturchnął w nocy jak grałeś na sluchawkach... zawał murowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fallout 3... ileż to ja miałem zapału grając w tą gre i tak samo po 3 dniach okazało się że przeszedłem gre a myślałem ze to taki quest poboczny. To był cios nie do zniesienia. Potem pobiegałem już tylko troche po mapie żeby pozwiedzać ale też bardzo szybko sie tym znudziłem. Ogółem strasznie się zawiodłem ale cóż zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silent hill 2 u mnie w dalszym ciagu na podium, a co do muzyki z jedynki i klimatycznych lokacji, to jednak w kazdej czesci takie byly (moze oprocz 4), w kazdej czesci za muzyke byl odpowiedzialny akira yamaoka, a lokacje - szpital, hotel, ulice, kanaly, wiezienie tez sie powtarzaly czesto ;)

 

co do AvP byl niezly, ale czy straszny, hmmm :>

moja pierwsza "najstraszniejsza" gra to chyba dracula byl, na psx, mlody bylem, wiec latwo mi zwieracze puszczaly xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - lokacje w serii SH czesto sie powtarzaly - wynikalo to z ogolnej fabuły Silent Hill. Szkoda ze czwórke skopali i praktycznie nie zasluguje na miano nazwy Silent Hill - zero strachu, schizy i niepokoju. Ale poprzednie czesci - "zwieracze puszczały" :D - nie spotkalem jeszcze gry, ktora by dorownała pod tym wzgledem Silent Hillowi. Akirze Yamaoka moglbym pokłony bić za stworzenie tak klimatycznej i "porąbanej" (oczywiscie w dobrym znaczeniu) muzyki.

AVP1 - mial klimat gdy gralo sie Marinsem - wyjsc ze statku i nie dostac epilepsji to był tez wyczyn :D

 

PS. A teraz troche SPAMU: Jesli ktos chce to moze sobie pobrac pelną sciezke dźwiekową z Silent Hill z czesci 1-3 (niektore zgrywane z gry) z mojego serwera:

Silent Hill OST 1-3 By Sanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram teraz w silnt hill 2, za sprawą Lelenia :P (zapraszam na kanał na irc'a)

w AvP gralem chyba w 2 (chyba!) moze myle z 1, ale wtedy cykalem sie grac :P ajj to uczucie ze coś za tobą jest, albo pojedyncze piknięcia na radarze :P

sh2 jakos mnie nie straszy, moze dlatego, że nie gram po nocach i w sumie to na początku jestem.

Tak czy siak, zapraszam na kanał IRC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tob01 - silent Hill 1 i 3 najlepiej oddaja "schizowatość i klimat tej gry" - 3 czesc strasznie mocno przytlacza klimatem jak sie przechodzi do alternatywnego swiata (cos genialnego) - tak samo ma sie to w 1 czesci - w 2 tego brakuje niestety :(. Można śmiało rzec ze w 1 i 3 uczucie zaszczucia, przerazenia i pukajacego serca na ramieniu zostało wrecz "perfidnie" przedstawione i to jest własnie wspaniałe - czlowiek grajac w to boi sie odwrócic za siebie :D.

 

Dla zainteresowanych linki do co pikantniejszych poschizowanych scen na moiom serwerku:

 

Poschiowane urywki

 

a tutaj dwa krotkie Teasry z TV odnosnie:

Silent Hill 2

oraz

Silent Hill 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr_SAN nie zartuj sobie ;x

w 3 zupelnie brak klimatu, kalach do reki i wszystko wyrzynalem...

a w 1, hmm moze 5lat temu byl straszny, ale teraz jak sobie zapuscilem, to dostaje schizofrenii gdy slysze dialogi bohatera z 10sekundowa przerwa miedzy kazdym zdaniem ;d

sh2 uber alles!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... co prawda nie grałem w żadną część Silent Hill'a, ale po obejrzeniu tych filmików Mr_SAN'a nadal nie wiem, co jest tam takiego strasznego... ?

Być może mam już mega poskręcany mózg, ale jak dla mnie to jest taka bajeczka :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... co prawda nie grałem w żadną część Silent Hill'a, ale po obejrzeniu tych filmików Mr_SAN'a nadal nie wiem, co jest tam takiego strasznego... ?

Być może mam już mega poskręcany mózg, ale jak dla mnie to jest taka bajeczka :P :D

 

zagraj sobie w nocy ze słuchawkami na uszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wyszło na to, że jestem głupi :) I nawet fajnie się z tym czuję :P

Trochę OT zrobię, ale podobnie jak gry, horrory też mnie coś specjalnie nie straszą... swego czasu pamiętam jak to wychwalaliście [REC'a] w innym wątku, a mnie nie ruszył :(

Ażeby nie robić ciągle OT'u, to ja powolutku wracam do HL2:Deathmatch, mapki "box" są świetne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead, grając samemu w kampanie może się dosyć szybko znudzić, ale wystarczy dołączyć się do innych grających po sieci, żeby przepaść na kilka godzin :) Polecam! Jakby co to mój nick na Steam - Loozack.pol (przynajmniej taki mam alias, login to Loozack, nie wiem już które będzie w wyszukiwarce).

 

A co do AvP to miałem okazję zagrać w drugą część tej gry i muszę przyznać, że jest niesamowita bez względu na to jaką postać się wybierze. Jak chcecie mieć survival horror to gracie marinesem (niezapomnę momentu, kiedy po wejściu do pewnej jaskini dostaje się komunikat, żeby stamtąd zwiewać bo w moim kierunku biegnie horda obcych, stan przedzawałowy jak nic), a jeśli wolicie, żeby to inni bali się was to gracie Alienem lub Predatorem (ahh to kolekcjonowanie główek i sposób leczenia się).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, wlasnie macie moze jakieś propozycje co do Cooperative gry, którą mozna by przejść w wiecej niz 2 osoby(nie splitscreen)? Moze byc cokolwiek od arcada, lego racers, po rts'y fpp itp. rpg.

 

moim zdaniem rynek dziwnie cierpi na brak dobrych giererk coop. chyba ze na ps'a i 2,4pady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno w nic nie grałem aż tu nagle bach!

Insurgency - darmowy mod do (oryginalnego) HL2

Przenosi nas w ograny już Irak. Mod rewelka, nie ma miejsca na CS'owe nawyki w stylu wyskocze zza rogu i zabije wszystkich headshotami. To coś jak połączenie Americas Army z Battlefieldem 2.

Taktyka i realizm liczą się bardziej niż szybkie paluchy.

 

ins08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest juz dosyc stara, taki Mortal Kombat: Deadly Alliance z lepsza grafika i nowymi postaciami, nic wiecej :P

zagraj sobie w Mortal Kombat vs DC Universe, to jest dopiero hardkor xD btw. patry, nie jestes glupi, jestes idiota, ktory po obejrzeniu jakiegos przypadkowego filmiku, twierdzi ze nie bedzie sie bal (a nie oto - jak juz mowilem - chodzi w tej grze, bo chodzi o klimat, ktory przyprawilby ci pare kg w gaciach) grajac w silent hilla :D a porownanie [REC] do silent hilla, nie ma najmniejszego sensu..

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń do Silent Hilla pięcioletnie dzieci projektowały lokacje... masakra... :P

 

a narazie nie mam okazji zagrać, więc to tylko marzenie, bo planuje zakup konsoli Xbox 360 żeby czasami oderwać się od rzeczywistości...

a Mortal Kombat vs DC Universe to widziałem na youtube filmik ale nie wiedziałem jaka to wersja... dobrze wiedzieć...

znasz jeszcze dobre naparzanki na Xboxa?

 

edit:

 

a takim poziomie gier to jak zauważyłem pelerynek u batmana i supermena nie chciało im się animować... ale klimat jest... :)

 

POLECAM!

http://www.youtube.com/watch?v=4YllNLMHzsM&NR=1

 

Leleń a w to grałeś??? :P

http://www.youtube.com/watch?v=FzFSxUKDa5Y&NR=1

Edytowane przez floo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem cod'a 5. czesc:) moge z czystym sumieniem powiedziec, ze 4. czesc byla lepsza. Piatka nie byla moze zla, bardzo milo sie gralo, lecz brakowalo jej tych smaczkow filmowych z poprzedniczki. Jesli chodzi o same kampanie, to ruskimi gralo mi sie o wiele lepiej, bardziej klimatyczne misje, hehe nawet gdansk i poznan byly zaznaczone na jednych z map:)

A juz we wtorek wielka premiera GTA 4 na PC, ktos planuje zakup? Moze sie ustawimy na jakiegos multipleyera:P o ile cenega nam pozwoli:D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów ostatnio pograłem w kilka gier ;) Oczywiście należy pamiętać, że z moimi mini recenzjami nie trzeba się zgadzać gdyż reprezentują moją opinię o grze ;)

Na początek Red Alert 3. Jestem tą grą mocno rozczarowany. Jednak patrząc na wykonanie Tiberium Wars nie spodziewałem się rewelacji. O grafice nie będę się rozpisywał-zła nie jest ale jest za mocno cukierkowa co mi się nie podoba.

Generalnie dodanie trzeciej strony konfliktu w przypadku tej gry jest trochę dziwne ale rozumiem, że coś nowego trzeba było wymyślić. Menu gry trochę mnie drażni. Miałem już nie pisać o grafice ale to właśnie styl graficzny menu nie przypadł mi do gustu.

Przerywniki filmowe ładne i tutaj o wykonanie się nie czepiam.

Trochę o grywalności bo nie samą grafiką gra ma oszołomić. I tutaj też nie ma rewelacji. Nowe jednostki są (i dobrze) ciekawe ale stare jednostki (z poprzednich części) są mocno zmienione. Walka może się toczyć jednocześnie na lądzie, wodzie i w powietrzu. Wydobywanie surowców już nie polega na wysłaniu "kombajnów", które zbierają złoto z terenu. Aby mieć surowce trzeba obok budynku (tak, budynku) ze złotem postawić rafinerię. Z rafinerii po złoto podjeżdża transporter. Napiszę jeszcze o sojusznikach. Przy rozpoczęciu gry mamy wybór czy gramy z sojusznikiem komputerowym czy przez sieć. Nie zarządzamy jednostkami sojusznika ale możemy mu wydawać rozkazy ataku itp. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że trzeba grać z sojusznikiem. Nie ma możliwości rozegrania misji samemu. A to trochę denerwuje bo często jest tak, że sojusznik odwali za nas część roboty. I gdzie tu przyjemność z grania?

 

Jeśli o mnie chodzi to RA3 mi się nie podoba. To taki TW ale w innych kolorkach. Przy czym system punktowy, za który kupujemy dodatkowe możliwości jest podobny do tego z Generals czy Bitwy o Śródziemie.

Pograłem i niestety już w pierwszej misji zacząłem ziewać. To już nie jest to samo. Młodsi gracze, którzy nie grali w RA1 czy RA2 mogą być zaciekawieni grą. Nawet mi część (bardzo mała część) rzeczy się podoba. Bardziej wciąga mnie RA1 pomimo tego, że mocno widać piksele :) A o zarwanych nocach podczas gry w RA2 już nie wspomnę...

 

F.E.A.R. - ciekawa gra na rozluźnienie. Chociaż nie gustuję w FPSach z ciekawością zagłębiam się w kolejne lokacje. Dość mocno ciekawi mnie co będzie na końcu.

 

Medal of Honor Pacific Assault-kolejna "strzelanka" a jednak trochę inna. Napisałbym nawet mocno inna :) I dlatego mi się podoba.Ach to podkradanie się do przeciwnika w dżungli:)

 

NFS Pro Street-próbowałem się przekonać po raz kolejny do tej gry. Fajne samochody ale jakoś tak nudno na tych torach. Nie ratuje tego nawet grafika. Jakoś Test Drive Unlimited bardziej mnie wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie NFS to ten tekst morduje, nie wazne czy prawdziwy czy nie:

dobra

NFS Cu idzie do piachu

woot?

ma tą samą przypadłość co ostatnie 3-4 nfsy

wypadasz vejronem na prostą

350km/h

dajesz nitro

masz 400

i?

wyprzedza cię golf

LOL

ech te dresy

 

 

Ja sie za to dorwalem do Fallouta 3 w koncu.

Duzy + za klimat, grafe i rozne mozliwosci zalatwiania problemu

Duzy - za brak prawdziwej turowki, to co teraz jest to taki bullettime z % szansa trafienia. Jak chce latac z kalaszem i mordowac mutanty to moge kupic Stalkera.

 

Ogolnie pozytywne zaskocznie, ale zaluje ze poszli bardziej w strone fps'ow. Ah, zapomnialem ze jestem TRU fanem Fallouta 1 i 2, to musze dodac "w sumie kicha straszna" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack -> widok witch w jedynym wąskim korytarzu prowadzącym do wyjścia, tank za plecami i niepokojące ciepło na krześle, też bezcenne :D

 

Btw:...w sp mozna sobie spawnować więcej "ocalałych" ale nijak nie moge znaleźć tej komendy, znacie moze? Fajnie by tak bylo w 10 biegać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w GTA 4 na PC? moze sie ustawimy kiedys na multi:)

Jesli chodzi o sama gre, to trzeba przyznac, ze jest na prawde swietna. Miasto zyje samo w sobie i jest pelne ciekawych smaczkow i szczegolow. Mozna nawet wybaczyc tworca, tak skomplikowany proces instalacyjny i pewien brak optymalizacji(u mnie chodzi bardzo ladnie, jednak wiekszosc narzeka). Szczerze mowiac, to nie wiem czy udalo sie juz zlamac ta gre, jesli tak to pewnie garstka moze pograc w ten tytul nielegalnie.

Jesli chodzi o Euphorie zaimplementowana w grze to rowniez spisuje sie bardzo dobrze. Nigdy nie bylem potracony/postrzelony w ten sam sposob. Hehe troszke to zgubne bo moim wypadku sam pcham sie pod kola innych pojazdow:D

pozdrawiam i polecam gre kazdemu kto ma do dyspozycji min pare godzin dziennie na ten rodzaj zabawy (chcialbym).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gta 4 chodzi jak wol. Na swoim sprzecie gralem w gears of war i assassina w detalach na maxa i nie bardzo rozumiem w ktorym miejscu gta ma lepsza grafe od obu tych tytulow, albo bardziej zyjace miasto od assassina. Moglbym zrozumiec ze miasto jest wieksze, ale kurna mi to nawet jak wszystko na low ustawie klatkuje, normalnie slideshow. Zly jestem bo 135 zl wydalem, moglem zaczekac na jakies opinie a potem az kupie lepszego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 to jedna z najgorzej zoptymalizowanych gier, ever.. Pomijając fakt godzinnej instalacji, rejestracji w 4 serwisach, wymaganej dvd w roomie i 15gb na dysku, gra robi straszne psikusy na różnych konfiguracjach, jednym ledwo wyciąga 10fpsow (na kombajnach), innym wywala crash podczas grania (i mowie tu o oryginalnych kopiach).. Na PS3 nie mam lepiej, przy mocniejszym wybuchu spadek do 10fpsow, a ogolna srednia nie przekraczala 20fpsow ;/

Czekam na GTA 4 1.1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi - racja, niedokładnie mi się napisało. Przetestowałbym te grę na moim 4850, ale z 1 strony boje się jego kompromitacji, a z 2 szkoda kasy (piractwu mówimy nie ;P).

 

BTW przeszedłem ostatnio fahrenheita - jak dla mnie świetny tytuł, wkręcił mi sie i po 2 dniach było po nim.

Nadrabiam ostatnio także halo 3 - good shit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tym ktorym nie przypadla, tylko ktorzy mieli z nia problemy, a chodzi glownie o posiadaczy radeonow.

Czyżby kolejny produkt z serii "NVidia - the way it's meant to be played" z pętlami opóźniającymi dla radeonów ? :P

 

A ja ostatnio męczę zawzięcie systemowe sapera - potrafi wciągnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności