Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W necie jest pelno streamowanych filmikow wiec jak ktos chce zobaczyc gre w akcji to zapraszam na google :P jest takze beta po polsku i dubbing jest zalosny. Jednostka thor ma chyba najbardziej skopany glos. Zergow na szczescie polacy nie dubbinguja ale to co zrobili z rasa protosow to zal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w betę BC2 na PC, która swoją drogą wczoraj po patchu dostała strasznego kopa, teraz śmiga płynnie że hej. Teraz przesiadłem się na PS3, i mimo że niby to samo co PC, gra mi się o wiele przyjemniej. Nie mogłem się zdecydować, czy kupić na PC czy PS, jednak wybiorę PS.

Reanimator - jaki masz nick na PS? Jakby co mój to Kuba_K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliens vs. Predator - fajna sieczka, na razie testuje singla predatorem na hardkorze, jest dopsz! 8/10 lekko..

Fahrenheit - alternatywa dla Pececiarzy ktorzy nie moga pograc w Heavy Rain (w demo gralem, zmiazdzylo mi suty). cholernie gleboka i wciagajaca fabula, to lubie 9/10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SC2 to nadal nie wiadomo czy zostaly rozeslane pozostale klucze dla polakow. Pewne jest ze klucze maja redaktorzy pewnego portalu i osoby ktore wygraly klucze na jakis eventach oraz dostali na blizzconie.

 

BTW watpie by ktos chcial sie zamienic :P Ja nadal zyje nadzieja ze pewnego razu gdy odpale poczte to ujrze wiadomosc od blizza z kluczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 na PC niestety zostało skaszanione na całej linii, przez pierwszy miesiac nie chciałem tego widzieć ale niestety po jakimś czasie nie dało sie tolerować tego systemu hostow i innych pierdół który co chwile sie psuł.

Wczoraj skończyła sie beta bad company 2 i mam doła:P Na ta grę teraz czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem w Fallouta 3 i doslownie go MECZE. Jakis dziwny jest - 5 minut po wyjsciu z vaultu mialem juz miniguna i walczylem z supermutantami... Jakies to dziwne w porownaniu ze stopniowaniem napiecia w pozostaluch czesciach. Zmiekla tez gra - kiedys mogles zastrzelic wszystkich , teraz juz dzieci i niektore postaci sa niezabijalne - zegnaj realizmie...

Dam mu jeszcze szanse - moze sie rozkreci ale na razie nuda zarowno wizualnie jak i fabularnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz dzieci(...) sa niezabijalne - zegnaj realizmie...

Myślę że to dyskwalifikuje tą grę. :rolleyes:

Ja odinstalowałem i sprzedałem swoją po wyjściu z krypty, jakoś nie mogłem się przekonać do rozgrywki, ale z innych niż powyżej powodów.

Poniżej obrazek ponoć z czasów F2. Dodam że nie przeszedł cenzury.

 

z7606495X.jpg

 

Ja walczę z Assassin's Creed 2. Po opanowaniu technik gra robi się naprawdę dobra. Wyeliminowano sporo męczących elementów z jedynki, dzięki czemu nie trzeba po 100 razy powtarzać tych samych czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 u mnie mocno zaiskrzył przy drugim podejściu. Myślę, że 80% tej gry to radio :) Muzyka jest najlepsza na świecie. Kupiłem sobie płyty Elli Fitzgerald, Billy Holiday. I teraz jak grałem w BF:BC2 to w tle leciało "My baby just cares for Me" :).

F3 ma bardzo fajny klimat. Niestety w okolicach 30% przechodzenia gry padły mi sejwy. Dramat. Nie chce mi się siadać drugi trzeci raz do tej gry. Ale myślę, że za miesiąc, dwa - moze może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać DJ Hero za bardzo przywoity pieniądz , ponad 100zł taniej niż w sklepach.. i nie żałuję ani złotówki. ;) Rewelacyjny soundtrack. Daft Punk, Queen, Gorillaz, Jay-z.. i reszta. Jak ktoś szykuje impreze w domu to będzie to strzał w 10tkę ;) Guitar hero na klubowo/hiphopowo/rockowo.

 

daft-punk-dj-hero-550x385.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardziej jako ciekawostkę niżeli gre do polecenia, jest cuś takiego jak gra z typu Rts co sie zowie: Supremme commander 2, nie powala, ale za to mozna sie pobawić na dwóch monitorach ;) całkiem fajne wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 to u mnie też pozycja obowiązkowa. Szkoda że na PS3 nie będzie dubbingu do wyboru, bo zdaje się, że to pierwsza gra z takim podejściem do tłumaczenia.

Filmik z przykładami - można słuchać, żeby przypadkiem sobie nie zaspojlerować czegoś.

http://www.youtube.com/watch?v=JGLsEKEhXfQ

 

 

 

nie wiem, ale jak dla mnie dubbing jest tragiczny...ja rozumiem ze BC2 to nie ma byc mega powazna gra wojenna, ale dobor aktorow...eh....idziesz przez dzungle i slyszysz Yosemite Sam'a i Sida Leniwca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze bylem bardzo sceptycznie nastawiony do polskich dubbingów w grach bo praktycznie w 99,9% to była kupa niemożliwa ale teraz może być nawet spoko. Ale w multi mam jednak nadzieje że zostanie oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, a ja myślałem ze bede cwany ze zamówiłem w empiku za 124 i w piatek pojde odebrać. Ciekawe czy mozna do jakos cofnac:P

 

EDIT: Kuba, dziecki za info, właśnie wróciłem z Saturna i zaraz instaluje;) A zamówienie w empiku anulowałem.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dobiliście, nie załapałem się na wersje limitowaną BFa więc myślałem, że chociaż zaoszczędzę zamawiając standardową w preorderze a tu jeszcze drożej mnie wyjdzie niż gdybym kupił w MM, ehh... ale chociaż na pocieszenie dostałem dzisiaj maila ze sklepu, że BF już do mnie leci ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności