Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MW2 miało kilka fajnych momentów i zwrotów akcji, ale ilość wątków i zmian miejsca akcji strasznie męczy. W BC2 też trochę rzuca z miejsca na miejsce, ale wszystkie misje łączą się w całość. Z MW2 moim zdaniem pojechali zbytnio na siłę, chcąc zadowolić wszystkich na raz. Seria CoD dla mnie skończyła się na CoD4:MW, później CoD:WaW i CoD:MW2 to tylko naśladownictwo. Po ostatnich jajach w IW widać, że pewnie kilka osób doszło do podobnych wniosków.

Co do multi, to BC2 miażdży konkurencję i porządzi przynajmniej do wyjścia BF3 lub nowego Medala, gdzie swoją drogą multi też jest robione przez DICE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat w CoD:WaW baaaaardzo lubię grać. I nadal grywam. Ostatnio tylko na serwerach Bolts Only -zabawa wyśmienita :) w CoD4 jakoś przestałem, chociaż bardzo bardzo długo był to najlepszy multi ever... I singiel też był przyzwoity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt tu z was nie dostal sie do bety Starcrafta 2? w 2 fali tyle poszlo kluczy i wersji "pudelkowych" ze co drugi ktory zalozyl konto dostawal sie do betatestow

 

Jak cos to na Battle necie jestem Temporal.takara (mozna dodac do znajomych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej panowie kupiem dzis bf2 bad company i cos punkbuster mnie wywala po minucie gry i pisze zebym sie udal na tronke everbalance.com i zrobil recznego ugrejta. Ale jak tam wchodze to ta stronka mi zdycha i nie moge sciagac nic .Mieliscie ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain- chyba najwiekszy zawod jak narazie:( Scenariusz mega ssie... Kto gral ten wie o co chodzi:(

 

ja nie rozumiec Cie. gralem tylko w demo ale wciagnelo mnie niesamowicie (pod wzgledem fabuly przede wszystkim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń- zagraj w calosc. Po demie to mozna tylko stwerdzic ze sterowanie ssie:P. Miala byc rewolcja a dali dziurawy scenariusz i kiepskie sterowanie z gubiaca sie momentami kamera. Ale mimo wszystko polecalbym zagrac bo czegos takiego nie bylo jeszcze.(tak gralem w fahrenheita).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oczywiscie napisalem to nieco zartem, ale byly wtedy gry-filmy, ktore wymagaly od nas podejmowania roznych decyzji. Miescily sie na kilku plytach CD:)

 

Heavy Rain idzie oczywiscie nieco dalej w swojej interaktywnosci, ale chyba glownie przez "mycie zebow", czy "otwieranie drzwi samochodu".

 

Ta gra czeka na biurku, ale na razie przegrywa z BC2;)

No i do tego dzisiaj wyszla do mnie kolekcjonerka FF13 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj nawze jakas. Poprosze :)

 

a proszę Cie bardzo, oprócz grafy i timingu naciskania guzików to...zresztą sprawdzcie sami ;)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Plumbers_Don%27t_Wear_Ties

 

a tutaj video recenzja:

 

http://screwattack.com/videos/AVGN-Plumbers-Dont-Wear-Ties-1

 

wszystko już jakby było, tylko trzeba odczekać kilka pokoleń coby zapomnieli ;) Dzień świstaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do tego dzisiaj wyszla do mnie kolekcjonerka FF13 ;)

 

no i jak ? daje rade? :D

 

ostatnio pogrywam w American McGee's Alice (po obejrzeniu Alice w kinie, jakos mnie tak naszlo), strasznie niedoceniona produkcja, bo na prawde dobra gra, szczegolnie klimat... i ten kot, lol :P jedyna wada to silnika quake - co za tym idzie, sterowanie troche dziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie martwi ze w BC2 jak sie rozkręca rozpierducha to mi mocno fpsy spadaja, nie ważne gdzie na mapie i czy sie na nia patrze, wiec to wina procesora chyba, a poza tym kartę mam dobra. Jak sie zaczyna runda to jest spoko a jak juz zaczną sie walić budynki i ogolnie wszystko sie rozwala to juz słabo. Core2 2,4 juz nie daje rady w tej grze. Dziwne jest to ze w becie mi trochę płynniej chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie w batku wkurza ilos bugow i glupich rozwiazan .dzis np zniknol mi celownik granatnika wrrrrr... Dobijajacy jest fakt zlego podawania pingow w wyszukiwarce serwerow , po wejsciu do gry ping okazuje sie o niebo gorszy wrrr... Niby mozna grac przy pingu 200 ale o snajpowaniu mozna zapomniec .. Fuck zaczyna irytowac mnie ta gra chyba zrobie sobie przerwe do jakiegos powaznego patcha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach wchodzić na fora, na których dyskutuje się na tematy związane z Bad Company 2 na PC ( o Assassin's Creed 2 nie wspominając). Ja w sumie żadnych błędów nie zauważam, wszystko śmiga ładnie i płynnie. Mówię wam, za kilka lat wszyscy i tak skończymy z padem w dłoni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo jak to jest, jak kupie np Soulstorm to potrzebuję podstawy (Dawn of War) żeby grać? czy to jest niezależne? (bo na steamie nie mogę nic znaleźć na ten temat).

 

właśnie znalazłem za 9.99e Warhammer Platinium Edition (w tym Dark Crusade + Gold edition (czyli dawn of war + winterstorm))

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac gigantyczna dziure w postaci braku mozliwosci uruchomienia Bad Company, ktory w koncu rozwiazalem, to nie widze zadnych bledow jak narazie.

Mam nadzieje ze z padem nie skoncze, kupilem dla testow i jak dla mnie mycha + klawiatura jednak wciaz rzadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem zaproszenie do zamknietej bety APB: All Points Bulletin, moglem pograc tylko wczoraj przez 2godziny. Sama beta wazy juz ok. 8gb, sciaganie jej zajelo mi 2dni :P

 

80378387.jpg

 

zanim jeszcze ruszylo otwarcie beta testow, przejrzalem sobie filmiki z gry, samo robienie postaci juz wygladalo szalowo http://www.youtube.com/watch?v=uohxUbsiA1Y

Po wejsciu do menu moglem uslyszec jakas piosenke w stylu GlitchMob'a (edIT), bardzo pozytywne wrazenie rowniez sprawialy znikajace obrazki w tle rysowane kreska 'ala SSX/NBA Street.

 

87132793.jpg

 

Niestety, gdy tylko sie zalogowalem czar prysnal, brak mozliwosci ustawien opcji graficznych, jedynie rozdz., sterowanie strasznie oldschoolowe, grafika cieniutka, swiat mizerny i nudny, a najgorszy model jazdy, nigdy nie widzialem czegos tak koslawego.

 

87812293.jpg

 

Na plus zasluguje oczywiscie muzyka i jako tako pomysl - GTA w swiecie MMORPG, do premiery jeszcze maja czas, moze poprawia co nie co, ale hitu z tego na pewno nie bedzie. Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uoohh Leleń zabiłeś mnie tą opinią:P Ja na tę grę czekałem od wielu miesięcy, myślałem, że to będzie pierwsza gra sieciowa, która mnie ostro wciągnie. Miejmy nadzieję, że to tylko beta i finalna wersja będzie duuużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mmo to nigdy nie zagrywałem się za bardzo. Jedynie triale, ale ostatnio w piątek postanowiłem sprawdzić co jest z tą magią(?) WoWa i zakupiłem battlechest. Cały weekend przegrany po 11h. Nolife jak cholera już jestem, ale co mi tam. Mam WoWa:P Gra ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Age of Conan, zdecydowanie poważniejsze i lepsze niż Wow. I praktycznie mało ludzi poniżej 18tki gra. Drzewa są zielone, trawa też, nie świeci się to jak koreańska choinka anime, nie ma orków, krasnoludów i elfów...

Ciągnie mnie, żeby wrócić do tego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda. Też czekałem na tą grę. Ale jeśli będzie to na poziomie tego tworzenia postaci to będzie w co pograć. Rozwaliło mnie to.

Najbardziej na miodność tutaj liczę i mam nadzieję, że nie skupią się tylko na grafice jak to bywa ostatnio w grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie konczy trial WoWa i kurde nie wiem co robić, zawsze sobie mowilem ze nie bede placil co miesiac zeby w to grac a tu zonk, chyba sie skusze :D
Przejdź na ciemną stronę mocy dołącz do Alliance na serwerze Silvermoon na full account:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40000 Dawn of War: Soulstorm - super, polecam wszystkim. Nie wymaga poprzednich wersji (niby dodatek, ale w pełni samodzielny, z lepszą chyba nieco grafiką niż samo Dawn of War, więcej misji, ciekawy sposób gry - turowa i rts na raz - turowa na ekranie całego systemu i rts na ekranie poszczególnych bitew.

 

Na poziomie normal - nieco za łatwa, ale od czego są kolejne poziomy :)

 

Dobrze wydane 9.99 na steamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to tak wytłumaczyć. Ściągnij sobie triala i sam sprawdź. Mnie osobiście wessało to tłuczenie leveli = lepsze i nowe umiejętności, lepszy sprzęt, interakcja z innymi userami, wspólne chodzenie na misje, battlegroundy, domy aukcyjne, cokolwiek:)

 

edit: Lubisz diablo to polubisz wowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności