Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pogralem dzisiaj w demo Enslaved i mialo fajne momenty. Czuc unoszacy sie klimat Heavenly Sword, co jest dobrym objawem;)

 

Skonczylem tez Dantes Inferno i kurde... nie jest to gra, ktora powala na kolana, ale jakos grala mi sie w nia bardzo przyjemnie. Swietne concepty, wizualizacja piekla pierwsza klasa. Muza genialna, dzwieki chyba tez nienajgorsze, a FX rewelka. Chyba jeden z najlepszych efektow ognia w historii gier;) Cinematikow w liczbie 4, ale wysmienite technicznie.

 

Bardzo mi sie podobal system upgrade`ow, co w odroznieniu od God of Wara daje poczucie kontroli nad kierunkiem rozwoju postaci. Mozna np. olac rozwijanie paska zycia, za to wpakowac dusze w moc czarow. Nie polecam, ale mozna ;)))

 

Szkoda, ze tak malo making ofa, chetnie obejrzalbym wiecej.

 

No i widze teraz na PS Storze, ze mozna kupic... dusze za kase. ehh, ta komercjalizacja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko Enslaved średnio mi się podobało, niby fajne, kolorowe, ale jakoś strasznie waliło mi po oczach. Zagrałem za to w pierwszą część Kane&Lynch. Świetni bohaterowie, dobrze sklejona fabuła, naprawdę sam się dziwię, że tak długo leżała u mnie w poczekalni :) Dzisiaj biorę się za Dog Days.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - kup w ultimie. Najszybsza dostawa jaką widziałem jeśli idzie o gry na konsole. Będzie u ciebie w dniu premiery, a może szybciej (czasami dochodzi nawet przed premierą).

 

Dzisiaj doszedł do mnie Playstation Move. Na razie grałem tylko w dema i mam mieszane uczucia. Mam problemy z dobrą kalibracją kontrolera z kamerą. Jak kontroler jest dobrze skalibrowany to jest świetnie, jak niedokładnie to średnio bądź kiepsko. Na razie żadna z gierek dołączonych jako demo specjalnie mi się nie spodobała i jak dla mnie nie pokazała pełnych możliwości kontrolera. Czekam do 22 na update do Heavy Rain oraz zamówione Resident Evil 5 i Sports Champions. To będą jak dla mnie prawdziwe testy tego kontrolera i wtedy więcej napiszę.

Edytowane przez imprecis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Move, to ponoć z dostępnych na razie gier jest Sports Champions, a i to chyba dopiero po trzech piwach :) Ja poczekam na Socom i wtedy podejmę ewentualną decyzję o kupnie. Po dwóch rozdziałach K&L Dog Days muszę przyznać, że klimacik świetny, zupełnie jak w jedynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie, cos slyszlalem o tym tytule moglbys cos wiecej opowiedziec o tej gierce co w niej takiego fajnego?

 

Gral ktos juz w civ 5?

 

ściagasz betkęi jedziesz :)

masz najpierw dwamalutkie tekturowe czołgi ipróbujesz przeżyć w bitwie. Bitwy są klasycznymi captur the base. Na razie beta więc ten temat jeszcze nierozwinięty jest. Za zdobyte podczas bitwy expy kupujesz sobie nowe czołgi, ulepszenia, trenujesz załogę.

Wiem, że to co piszę nie jest jakieś specjalnie zachęcające. Ale gra się wyśmienicie. Jest kilka rodzai czołgów (lekkie, ciężkie, tank destroyery, artyleria) i granie każdym różni się bardzo. Inne taktyki (gra jest bardzo taktyczna) dla każdego rodzaju...

No i gra jest dosyć trudna. Na początku służysz jako mięso armatnie. Jak wyjedzie na ciebie coś ciężkiego to popylasz zygzakiem i modlisz się, żeby sojusznicza artyleria coś zrobiła wrogowi i bum. dostajesz w gąsienicę. Stoisz na środku planszy, niemożesz sie ruszyć i czekasz na kolejne salwy....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darksiders - swietna sieczka, polaczenie Devil May Cry z God of War'em, mimo ze grafika troche przestarzala i combosow (z poczatku) za duzo nie ma i wydawalo by sie ze gra strasznie monotonna, to jest wrecz przeciwnie, az chce sie siekac kolejne hordy przeciwnikow, sprawia to niesamowita przyjemnosc :D jednym slowem - polecam, 2h grania jak na razie i z 9/10 moge smialo dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadałem dokładniej tego move'a. Moim błędem było to, że stałem zbyt blisko telewizora, miałem źle ustawiony obiektyw kamerki (za nisko, bądź za wysoko) i stąd czasami kontroler głupiał. Zakupiłem pełną wersje Sports Champions oraz RE:5 Gold Edition i wielkie wow. Do tego grałem w Heavy Rain z tym kontrolerem. Na początku miałem problemy w RE 5, ale jak się przyzwyczaiłem to grało mi się lepiej niż na padzie. W dodatku było uczucie, że jestem jakby bardziej w grze i większe było moje zaangażowanie niż gdy gram na padzie. Sports Champions wersja demo nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia, jednak pełna wersja już tak i to spore. Szczególnie podobają mi się walki gladiatorów, ping pong, strzelanie z łuku i to dla tych gier warto kupić tą grę. Natomiast rzucanie dyskiem, siatkówka oraz bule jak dla mnie są za nudne. Fajnie rozwiązano poziom trudności grając z SI - mamy 3 puchary - brązowy, srebrny i złoty. Czym dalej w las tym trudniej i srebrny puchar daje już ostro popalić, tak więc nie ma obaw, że gra szybko się znudzi samemu. Heavy Rain od początku powinno powstać z tym kontrolerem, wreszcie normalnie steruje się postacią, a wykonywanie wszelkich akcji movem jest świetne. Ogólnie to bardzo polecam zakup kontrolera. Robi sporą różnicę. Jedyny minus to dostępność drugiego kontrolera. Nigdzie nie mogę znaleźć (poza allegro) kontrolera, który jest sprzedawany poza Starter Packiem. Jak dla mnie to dość dziwny zabieg Sony, jednak to już ocena działu sprzedaży Sony, a nie samego kontrolera, który jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pograłem chwilę w demo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2. Walka Naruto z Kakashim jest po prostu świetna. System walki jest całkiem grywalny, do tego całość wygląda zupełnie jak Anime. Nagle tytuł trafił na moją listę gier do kupienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, super! Ja skończyłem niedawno jedynkę i na pewno kupię dwójkę, wiec będę miał z kim grać!:) walki są super, a te w dwójce weszły na nowy poziom, wiecej się dzieje.

 

To trochę potrwa, na premierę na pewno nie kupię, ale z chęcią pogram online :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem chętny na grę w shippudena. Przeszedłem jedynkę i obok Soulcalibura IV dla mnie najlepsza bijatyka (może nawet lepsza od soulcalibura jako, że jestem fanem serii anime oraz mangi). Trochę monotonny story mode i proste walki w nim, ale player vs player jest świetny. Gra zapowiada się na taki przeskok jak pomiędzy anime zwykłym, a shippudenem, który jest najlepszym technicznie tasiemcem jaki widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civ V - narazie pogralem sobie troche na easy, zdecydowanie łatwy klikacz, gierka pewnie sie rozkreci na wyzszych trudnosciach no i pewnie multi. Bardzo przyjemna grafika, mily feel gry. Ciezko mi oceniac w stosunku do poprzedniczek, bo jedyny civ w jaki dluzej gralem to byla jedynka.

Z minusow - nie wiem czy to tylko u mnie czy jak, ale mapa Small, 4 AI i tak kolo 200 tury gra zaczyna ostro przycinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się podoba demo Arcania: Gothic IV - jak dla mnie fajne ładna grafika są drobne błędy ale full pewnie je zniweluje - polecam stestować.

 

Na tę grę czekałem długo, demko ostatnio oczywiście sprawdziłem. Niestety mam odrębne zdanie, grafika jest beznadziejna (i mówię o wersji PC, która wygląda najlepiej). Ogólnie moim zdaniem gra ma chyba więcej wad niż zalet, praktycznie do wszystkiego można się przyczepić. No ale dziwne jest to, że po dłuższym graniu nawet wciąga;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę grę czekałem długo, demko ostatnio oczywiście sprawdziłem. Niestety mam odrębne zdanie, grafika jest beznadziejna (i mówię o wersji PC, która wygląda najlepiej). Ogólnie moim zdaniem gra ma chyba więcej wad niż zalet, praktycznie do wszystkiego można się przyczepić. No ale dziwne jest to, że po dłuższym graniu nawet wciąga;]

Najprawdziwsza prawda... Co to się porobiło, że Risen jest Gothickiem, a Gothic huk wie czym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grave - Risena robili ludzie od Gothika, ponieważ posprzeczali się z wydawcą który miał prawa do tytułu Gothik, więc zrobili niezależne dzieło - a nowego Gothika robi już inna firma... Risen swoją drogą to gra cudowna jak dla mnie przeszedłem całą, wciągła mnie jak gąbka:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grave - Risena robili ludzie od Gothika, ponieważ posprzeczali się z wydawcą który miał prawa do tytułu Gothik, więc zrobili niezależne dzieło - a nowego Gothika robi już inna firma... Risen swoją drogą to gra cudowna jak dla mnie przeszedłem całą, wciągła mnie jak gąbka:).

Wiem, wiem... Jak widzę Gothica 4 to chyba się nie dziwię tej całej sytuacji - to zupełnie inna gra, i gdyby nie Risen to Gothic by dla mnie umarł... Śmieszne to, ale prawdziwe... Risen 2 zapowiedziany - już zacieram rączki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moha to takie szybsze Bad Company 2 ale ciekawsze niż MW2... Takie przyjemne na szybką wrzutę wieczorem porobocie. Przyjemnie się strzela, graficznie też fajnie się ogląda, dźwięki też bardzo dobre -na poziomie BC2... No ja już po pierwszej becie wiedziałem, żekupię tą grę. Teraz jestem jeszcze bardziej przekonany.

Ale gram jeszcze w World of Tanks :) kurde jakie to fajne jest:) jakby ktoś chciał pośmigaćw plutoenie to szukać: FastDog :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Hohoho(nor) hehe... bez komentarza. Słabizna i to taka że aż dziw mnie bierze. Graficznie naprawdę słabo, COD przy tym to poezja kolorków. Grywalność bardzo słaba, domyślne klawisze są z czachy a system celowania przez kolimator inny dla single a inny dla multi to porażka. Mysz potrafi w środku gry zresetować sobie ustawienia czułości (3 przypadki dzisiaj, mysz Microsoftu na blufuta). W singlu bug ze ścianami i problemy z przeskoczeniem małych kamyczków czy pudełek leżących na ziemi. Problem powtarza się też w multi niestety: zostałem zablokowany przez... kamyczki za mną, było lekko pod górkę i kicha, cofając się trafiłem na niewidzialną ścianę.

 

A multi... to inna para kaloszy. Nic bardziej nie wkurza mnie niż spawnkill. A w MoH praktycznie wszystkie multi mapy to raj dla snajperów i takich cwaniaków. Spawny ustawione w takich miejscach, że z drugiego końca mapy łatwo można powystrzelać całą drużynę a wyjście z własnego spawnu równa się nadzianiu na cwaniaka z karabinkiem skaczącego z daszku i koszącego całą drużynę. Hell yea.

 

Masa takich idiotyzmów: od AI wrogów w singlu (zero i zero), poprzez bugi techniczne ze ścianami czy przeszkodami, po fatalną rozgrywkę w multi i brak jakiejkolwiek logiki w tym co się robi. Bad Company 2 nie przypadł mi do gustu. MoH to porażka.

 

Może jestem zbyt wymagający, ale o ile COD dał mi dużą radochę z łupania do irakijczyków czy innego specnazu, tak MoH pozostawił mnie zimnego i wkurzonego. Serio: żal mi wydanej kasy na to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety zgadzam sie po czesci. Moh to przede wszystkich troche nie rowna gra, bo niektore momenty, lokacje byly naprawde ladne, szczegolnie otaczajace gorzyste tereny. Ale fakt, ze wiekszosc lokacji nie zachwyca za bardzo. Dodam rowniez, ze jest bardzo krotka - 6 godzin Cod'a to przy tej grze prawie 2 razy wiecej grania, serio. A jak pamietam to juz na Coda narzekano ze jest bardzo krotki. Abstra***ac juz od jakosci samej gry to uwazam ze Medal wyszedl w zlym momencie. Za miesiac pojawi sie sie nowy COD, ktory znow bede bil rekordy popularnosci, a o bardzo srednim medalu kazdy zapomni, nawet o multi, ktory jakis fano ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeszedłem demo "Star Wars: The Force Unleashed 2" i według mnie rewelacja, oprócz przycinających się czasami momentów jest dobrze. Nie wiem jak było w pierwszej części na ps3 bo przechodziłem ja na wii ale sterowanie w drugiej części naprawdę good, czego się lekko obawiałem, podsumowując kolejna dobra gra do kolekcji, dla miłośników chyba obowiązkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darksiders - swietna sieczka, polaczenie Devil May Cry z God of War'em, mimo ze grafika troche przestarzala i combosow (z poczatku) za duzo nie ma i wydawalo by sie ze gra strasznie monotonna, to jest wrecz przeciwnie, az chce sie siekac kolejne hordy przeciwnikow, sprawia to niesamowita przyjemnosc :D jednym slowem - polecam, 2h grania jak na razie i z 9/10 moge smialo dac.

 

Popieram :D gre przewalkowalem na kazdym mozliwym poziomie trudnosci jest swietna :). Fajno jakby zrobili kolejna czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES 2011 - na razie nie wiele grałem. Ale i takzjada fifę na śniadanię. Graficznie wyprzedza konkurenta o kilka długości. A sama gra jest też przyjemna. Trochę bardziej wymagająca ze względu na siłę podań (sterowaną ręcznie). Zagrałem kilka mecz z kumplem i zabawy mieliśmy po pachy :) Tryb Becom a legend też fajny do solowej rozgrywki. Master leauge nie wiele pograłem. Brak czasu. Na razie najlepiej sprawóje się w pojedynkach 1 na 1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strange Adventures in Infinite Space - rewelacyjne połączenie przygodówki, rpg i symulatora USS Enterprise;) największą chyba zaletą jest krótka rozgrywka (5-30min), rekompensowana przez losową generację - mapy, wydarzeń i przedmiotów jakimi dysponują galaktyczni kustosze - za każdym razem. mamy do odkrycia 15 gwiazd i 10 lat na powrót, inaczej ostro pójdzie po kieszeni. oldschoolowa grafika ale bardzo dopracowana, świetnie klei się z oprawą dźwiękową. gra doczekała się rozbudowanego sequela ale brak mu ducha pierwszej części która potrafi wciągnąć na parę godzin. gorąco polecam fanom SF, tym bardziej że instalka zajmuje kilka MB. trochę zbytnio się podjarałem ale od miesiecy szukałem takiej prostej gierki z duszą na przerwy między renderami i samotne jesienne wieczory:rolleyes: Edytowane przez polka dot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo a grałeś w nową fife? ja mimo, że od PES4 byłem od niego uzależniony, to kiedy zagrałem w FIFE 10 na xboxie, stwierdziłem, że nadchodzi koniec królowania KONAMI. A gdy wyszła w końcu wersja FIFY na pc z nowym silnikiem, odinstalowałem peesa. Gra ciałem, strzały z daleka, drybling, jeśli nie grałeś, chociaż spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbowałem w fifę 2011. Nie wchodzi mi ;) Coś w niej nie styka. chociaż są bardzo fajne motywy i rozwiązania. Jakoś jednak PES mi lepiej siedzi w łapach ;)

Co do gry ciałem to faktycznie nowy PES słabo w tym wychodzi. Ale jakoś lepiej działa ogólnie sterowanie, inteligencja zawodników i ogólny feeling :) niż w fifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo jak breja, od pes'a 4 wierny fan marki:) ale w tym roku to fifa zdecydowanie kroluje, testowalem obie gry i niestety... konami stoi w miejscu (choc ta najnowsza odslona to zdecydowany krok naprzod w stosunki do 2008/2009, no ale to chyba za malo, gy glowny rywal tych lat nie przespal;) ) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) fifa zrobiła duuuuży postęp w ostatnich latach.

b) pes stoi w miejscu i delikatnie się rozwija. Moim zdaniem, ale tylko moim, 2010 był zdecydowanie dużymkrokiem do przodu w porównaniu z 2008-2010. Teraz jest nieznacznie lepiej.

 

różnice między tymi grami trochę się zatarły. Kiedyś było wiadomo - grasz w fifę? jestes lamus i nie odzywaj się do ludzi grających w pesa ;) Teraz to już jest trochę kwestia gustu :)

Ale i tak obecnie pes,fifa, moh, przegrywają u mine z World of Tanks. Ta gra rządzi. Jak wyjdzie pełna wersja będzie pozamiatane :) trzeba będzie wygrać w totka, żeby sobie dupy nie zawracać pracą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wylaczylem po raz nty MOH. Co za g0wno. Nigdy nie widzialem tylu krytycznych bugow uniemozliwiajacych przejscie gry. 2 misja i juz trzeci taki kwiatek, tym razem powodem byla zmiana domyslnych klawiszy. nia dalo sie zestrzelic mozdzierza z helikoptera = mission failed. oto motto calej gry. 120z eh a moglem przepic...

czekam na coda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności