Skocz do zawartości

Postać 3D: Guybrush


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej :)

Wyglada przyjemnie, aczkolwiek to juz chyba baaaardzo stary Twoj model, co sprawilo ze go odgrzebales?

Moim zdaniem ubranko jest za "chude", powinien byc wiekszy kontrast objetosci ubranka i cienkich konczyn. Rekawy wygladaja nieciekawie, jak wycisnieta pasta Signal :p, powiny byc lekko podmarszczone ale i na koncach bardziej baloniaste, mniej wkleslosci, wiecej delikatnych faldek.

Dawaj do przodu niemniej i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh grało się w Małpią wyspę, teraz już nie ma takich przygodówek :(.

Co do samego podobieństwa postaci to trochę za delikatne rysy twarzy chyba ma? i oczy wydają się wystające ;p ale spox to twoja interpretacja tej postaci ;].

BTW Teraz wypuścili remake tej gry czy wypuszczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzut z UDK ze swiezo wypalonymi mapkami.

Pelno w nim bugow i detal tez nie powala na kolana ale trkatuje to glownie jako baze pod teksture, po ktorej sie szybciej maluje.

 

86868822.jpg

 

 

 

 

Brunek: charaktery robie jako hobby, zawodowo nie podoba mi sie juz posada 'fulltime character artist"

Jonasz: taka stara marketingowa zasada mowi ze jesli chcesz cos sprzedac to dorzuc do tego cycki :D

Creator: juz dawno jest zrobiono od jakiegos miesiaca xD polecam :]

Levus:wiem ze nie wszystkie edge potrzebne, po teksturach zmniejsze o jakies 1000-2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka stara marketingowa zasada mowi ze jesli chcesz cos sprzedac to dorzuc do tego cycki :D

 

Koniecznie jędrne i ciepłe, można podgrzać w mikrofali.

 

Guybrush dużo dobry, teraz dajesz z texturami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem ale nie ze względu na cycki ;)

 

LEDyr ale Cię tam w robocie mordują, walcz o urlop!! Uwolnić Guybrusha!!!

Uwolnić Guybrusha!!! :D

 

Dłonie i stopki coś mi nie leżą, chyba odstają poziomem od reszty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bruneq?!

ehh wiedzialem ze bedie lipa z teksturami :D niezly pomysl Lewus, poekperymentuje

btw. skrin z udka:

guybrushwip.jpg

myslalem ze ew pozniej jakis outline i shading w udku stykna no ale chyba nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz watek o robieniu outlinu: http://boards.polycount.net/showthread.php?p=1070440

 

A tu na koncu strony przyklad cell shadera (tez ma outline): http://hourences.com/book/tutorialsue3mated3.htm

 

A ten mod to Airborn. Ale tamten shader to byl prawie ten sam co wyslal ofca.

 

 

Co do modelu. Idzie dobrze. Przydaloby sie wieksze zroznicowanie na texturce. Czekam na upy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale ja naprawdę nie wiem co w tym modelu jest fajnego, jak dla mnie średnio to idzie, nawet jeśli to "remejk" z gry w której pikseli było kilka. Pana Ledyra stać na więcej i tyle.

Ile to można ludka dłubać który kilkanaście trójkątów ma w wersji low, ambient ze średniego high dłubanego chyba w przerwie w trakcie innej pracy zmieszany z kolorem?

 

Jeszcze raz Panie Ledyr - albo się ogarniemy, albo będę bojkotował ten wątek ;P taka groźba z mojej mańki.

Nie interesuje mnie tłumaczenie i usprawiedliwienia typu stylizacja itd - oraj detal :)

 

Idę spać :*

 

edit:

Emeck - co znaczy AFAIK? (nie chce mi się szukać na internecie to mnie oświeć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

Emeck - co znaczy AFAIK? (nie chce mi się szukać na internecie to mnie oświeć)

LOOOOL ale krecha hahahaha.

 

AFAIK - as far as i know -> czyli z tego co wiem.

Jakby co na przyszlosc mozesz wejsc w moja strone, tam znajdziesz wszystko. ... WSZYSTKO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Reanimator :)

Ardeni - oj tam oj tam xD jeszcze nie skonczylem i nie obijam sie, nie widziales jaka zrobilem fajna palemke?

Porasz a kto to ten George Lucas? to nie ten polski aktor? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nie przesadzałbym. Wiadomo, że każdy model można pieścić do śmierci, ale porównując tego Pana Pędzla do ostatniej serii Monkey Island, czy Torchlight to jest on całkiem niezły. Dodałbym trochę subtelnych kolorków na gębie (jakiś niebieski pod oczy, czerwony na poliki itp) i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Czapy to to z glowy nie zrywa, ale przyznam ze faktycznie jakis taki mily ma feel, troszek podkolorowac(vide empeck) i bedzie naprawde przyjemnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze :)

maly apdejt:

 

pendzel.jpg

 

Jak już wspomniał Morte, szalu nie robi ale mi sie podoba ^^ i nie uważam zeby wygladał bardzo zle.

 

Postaram sie jeszcze dorobić do niego jakies tlo i ustawic go bardziej z zyciem.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda extra poza włosami :\. albo je pomaluje jeszcze zeby "włosowego" chrakteru nabrały, albo pojedz w zb ostrzej fałdziory główne, mesza zoptymizuje zeby zostało cos z tych "fałd włosowych albo retopo , chodzi o to ze zyskasz w ten sposób atrakcyjnieszy wygląd, szading będzie fajniej na nich działać, no chyba ze zdecydujesz sie pomaziać je jeszcze, odetnij też kucyka z tyłu, wstaw tam jaki zchamferowany wlalec czy cos w tym stylu jako wiązanie tych włosów, ładnie wyjdze podkreslnie czarną linią tego elemntu i będzie widoczne ze to kucyk związany a nie jakiś sopel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzieki wszystkim za pomoc, dzieki wam udalo mi sie go skonczyc w koncu po tylu latach (dzieki Ardeni za przypomnienie od jak dawna go robie :>) xD

 

troche jakby slabe jakosci jpg renderow niektorych ale no nie przeskocze tego :/ Ostatecznie padlo na taki ludek:

guybrush_F2.jpg

GB_normale.jpg

gb_wiresy.jpg

GB_texy.jpg

 

pzdr

Edytowane przez ledyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności