Skocz do zawartości

Wiz: Wiadukt na DK1


pionix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wizualizacja projektu przebudowy DK-1 w Częstochowie.

Klient: Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie.

Soft: Autodesk 3ds Max Design, Photoshop. Renderer V-Ray

Podziękowania dla petera_f który głęboko maczał ręce w tym projekcie :)

 

Rendery mają wielkość w kolejności jak widać. 10000 x 6250px, 8000 x 5000px, 6000 x 3750px

 

Zapraszam do konstruktywnej krytyki a na ewentualne pytania postaram się w rozsądnym terminie odpowiedzieć;)

 

Pozdrawiam.

 

1.

a95ac3f04b5c4090.jpg

 

 

2.

cade29af3da6d0a7.jpg

 

3.

6b04246e83b67e83.jpg

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No pięknie Panie :)

 

Czekam na dzień w którym sprzęt pozwoli mi na liczenie takiej rozdziałki.

 

Konstruktywna wypowiedź może być ciężka , bo nie ma się do czego doczepić , jest wszystko tak jak powinno być ... :)

Cud miód i orzeszki :D

 

Gratki ...*****

 

Ps. Śliczne drzewka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix Mam pytanie jeśli wolno spytać.

Jeżeli to ZDM to czy startowałeś w przetargu, dużo ofert było - nie chce wiedzieć ceny, lecz proces, gdyż, też startuję czasem w przetargach i d...a, bo najczęściej wygrywa ktoś z miejscowości gdzie odbywa się przetarg.

Wizki ładne, klasa, super że Mac'a wymodelowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wyrażę swoje zdanie o tych wizach :) Doskonała robota Piotruś i pal sześć te żenujące modele chałup (;P). Świetnie wyszła autostrada i węzeł. Świetna jest również zieloność!

Strasznie mi imponuje Twoja dbałość o szczegół i dopickiwanie każdego fragmentu, świetne oświetlenie i bardzo subtelne postpro. Uważam, że efekt końcowy bije moje wyobrażenie finału jakie miałem na początku.

Marzę, żeby któregoś dnia osiągnąć tak wysoki poziom profeski :) 5 STARS!

 

Klimorku to nie jest uśmiechnięty Jezus! To jest broda nie uśmiech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - dzięki.

Fargate - dzięki.

świerszcz - dzięki. Do ideału jeszcze daleko. Asfalt robiony do tych widoków z góry i już nie miałem czasu przerabiać sceny specjalnie do ujęcia z pozycji człowieka.

KaeMS - to ściemnienie przy łaczeniu krawężnika i jezdni powstało przez dirta. Też mnie to męczy trochę.

kliment woroszyłow - dzięki.

Loki - dzięki. Odpowiedź do pytania powyżej. Mnie się ten efekt średnio podoba ale już nie miałem siły ani czasu aby to poprawić :)

bbandi - dzięki.

siwy - dzięki.

Morphe - dzięki. Nawet przez myśl mi nie przeszło aby choć postarać się zrobić marną imitację zielenin w Twoim stylu ;)

Lis - dzięki. Brak czasu na dopieszczenie takich momentów niestety.

Abell - w przetargu oficjalnym nie startowałem. Zadzwonili i chcieli aby złożyć im ofertę. Wysłałem ofertę mailem. Zadzwonili za jakiś czas i stwierdzili, że chcą :) Nie wiem czy porównywali oferty z innymi czy nie.

chyziryzisusipiesi - dzięki:)

peter_f - ....no już se wytarłem tą wazelinę i mogę Ci odpowiedzieć.... marzyć każdy może ;P

Wrzucę jutro Twojego Jezusa to inni zobaczą, że Twoje marzenia już dawno się spełniły ;)

tutomash - i ja mam taką nadzieję.

!Ewert - jako że się poznaliśmy (choć nie miałeś już siły się pożegnać:P) odpiszę Ci mało konstruktywnie - dzięki ;)

 

gdybym kogoś pominął albo odpowiedział niewystarczająco to proszę się upominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko doczepie do asfaltu który jest zbyt gładki bez drobnego detalu, aż się prosi o polską potrzaskaną dziurę w jezdni ;). Kolorystyka drzew też nie wszędzie ładnie się wpisuje w resztę. Chyba są za ostre różnice koloru, pomiędzy drzewami i zbyt mocno widać, iż pojedyncze drzewo ma wszystkie liście identycznego koloru. Ale spoko każdy tak chyba robi, dlatego unikam mocnej różnorodności. Prosiłeś o krytykę więc piszę, ale poza tym jak zawsze profesjonalna robota ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjasinski - wytknąłeś dokładnie to co mnie też przeszkadza. Niestety z przyczyn czasowych nie dałem rady nad tym dłużej popracować. Tak zostało ale obiecuję w następnych wizkach bardziej się przyłożyć :)

 

Widać, że pracujemy w tej samej branży przy podobnych tematach. Tego, iż zabrakło Ci czasu też się domyśliłem, bo kto jak kto, ale Ty byś tego tak nie zostawił gdybyś miał jeszcze kilka dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał rzetelnej roboty. Praca na tak dużych scenach i logistyka tego typu wizek to bez mała odrębna dziedzina :) Ładny detal, światło i ogólnie całość miła dla oka. Mógłbyś lekko rozmyć jadące samochody w widokach z góry. Myślę, że dobrze by im zorbiło wizualne odseparowanie od tych stojących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności