Skocz do zawartości

[Pomoc]Logo dżokera dla dj/producenta


jokerwader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem muzykiem zajmującym się tematem od przeszło trzech lat. Tworzę głównie muzykę trance/hardtrance/house. Moim priorytetem w tej dziedzinie jest w stu procentach darmowe rozpowszechnianie wszystkich utworów mojego autorstwa. Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania dlatego też moim zdaniem jakiekolwiek opłaty w tych sferach przyczyniają się do hamowania rozwoju kulturowo-intelektualnego. Zgodnie z tą zasadą chciałbym prosić kogoś o zaprojektowanie dla mnie loga przedstawiającego dżokera czyli mój przydomek artystyczny.

 

Kolor ogólny- możliwy błękit, może cos związane z metalem(warto przesłuchac muzykę aby wytworzyć mniej więcej obraz)

 

Włosy- Myślałem o irokezie

 

Ogólnie mam parę pomysłów, ale chciałbym to pozostawić waszej wyobraźni( jeżeli znajdą się chętni).

 

Dodam jeszcze, że jeżeli ktos potrzebuje do swoich animacji dzwiekowca to jestem do dyspozycji na forum lub [email protected]. Przeglądając to forum chce powiedzieć, że wiele prac zapiera dech(sam też jestem artystą :)), widać prawdziwą pasję- tak trzymać!

 

Przykłady utworów:

 

http://www.4shared.com/file/142690642/85edf276/joker-_Mosquito.html

To jest Wejście do seta

http://www.4shared.com/file/125933967/667611d5/hardtrance_mix_16.html

 

W folderze możecie znaleźć parę utworów nad którymi akutalnie pracuje np.

 

http://www.4shared.com/file/139880290/d6ec50e8/dth_76.html

 

Są to utwory przed masteringiem.

Pozdrawiam!

joker(Mateusz)

Edytowane przez jokerwader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie znam sie na muzyce, ale jest mrocznie lecz nie hardcore, dodałem arybuty sztuki jaką się parasz i utrzymałem pracę w tonacji niebieskiej. Oczywiście wyśrodkowałem, a model mimo ze odwrócony szeroko się uśmiecha.

 

dzoker.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly Twoje zdjęcia mnie przerazają :D. Mi chodzi o logo. Tutaj macie przykład:

 

http://www.myspace.com/deadmau5

 

Oryginalne w swojej prostocie.

 

Widzisz, ten wątek stał się swoistym śmietniskiem, a w zasadzie, o zgrozo, forumowym demotywatorem, ponieważ liczysz na to, że ktoś na tym forum zrobi Ci logo, z którego Ty będziesz korzystał publicznie, przez dłuższy okres czasu, za darmo. Nie liczyłbym na to. Na Twoim miejscu po prostu usunąłbym ten wątek, ale Twoja brocha.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ten wątek stał się swoistym śmietniskiem,

 

Licz się ze słowami. My tu tworzymy.

 

P.S. Na dobrą sprawę - im większe zainteresowanie wątkiem, tym więcej propozycji "Loga" będzie miał kolega. Jestem pewien że znajdzie się ktoś, kto się podejmie.

 

Irokez... tzn. Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pull my finger" proponuje na tytuł płyty i hasło wykrzykiwane do tańczących przez mikrofon. Jak "push the button" Chemical Brothers.

 

@pressenter: widac ze nie jestes z branzy, ten sam motyw pokazuje sie do znudzenia klientowi az uzna, że sam na niego wpadł i zaakceptuje wersję A. Sly ma rację wątek nie umiera wiec ma wieksze szanse na jakis interesujący autora post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki...

 

HALT!

Przystopujcie troche z tym spamem. Chłopak poprosił o...pomoc. Jako taka ale zawsze. Miał do tego prawo...wszystko zgodnie z regulaminem. A wy tu spamujecie cały dzień sobie...

 

Jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia, albo do pokazania, to skończcie męczyć temat.

 

Ewentualnie przerzućcie to do działu 2D jako nową zabawe pokrewną do SpeedPainta i OverPainta. Wówczas na legalu pobawimy się wszyscy.

 

Pozdrawiam

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki...

 

legalt.jpg

 

Pozdrawiam

CzAki

 

 

 

Kto powiedział że sztuka ma być odpowiedzialna i grzeczna, nagięcie regulaminu może zaowocować jakimś ciekawym pomysłem. Ale zaraz, kto tu łamie regulamin?

 

Zacytuję KLICKA, CzAk1: Luzuj gumkę.

 

1. To nie spam tylko kreacja. Która zajmuje więcej czasu niż twój normalny-codzienny-spamik. :P

2. Im dłużej wątek przewija się po "Ostatnich Postach" - tym większa szansa na logo dla Kolegi.

3. Kolega zasługuje na uwagę. Jego utwór "Mosquito" gniecie suty.

 

P.S.

legal2.jpg

 

;)

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności