Skocz do zawartości

pojazd schwimmwagen i Jochen Peiper


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe. paskudne to jest. tzn model swietny, ale objekt uczuc tragiczny: ]

 

Co??? To jeden z najładniejszych pojazdów wojskowych. Może nie jest klasycznie piękny, ale garbus też nie. Całe piękno jest w jego brzydocie ;). Osobiście wolę go od Willyska i innych lekkich pojazdów transportowych/rozpoznawczych.

 

Fajnie idzie. Powodzenia z modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trzeba się brać za siebie, bo Kliment wymodeluje wszystkie fajne pojazdy/samoloty/itd. z okresu IIWW :).

Z taką precyzją wykonania to za te same temety nie ma się co brać,

dobrze że jeszcze pare asów w rękawie zostało :)

Ja nawet lubię schwimmwagena, a model świetny

PS. Hahaha dopiero na twoim modelu zobaczyłem jak działało przeniesienie napędu na śrubę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dlatego nie robi scenek tylko same modele bo chce całe luftwaffe i reszte złomostwa wymodelować a później jak już bedzie dziadkiem to sobie scenki będzie trzaskał:), dobrze żem tą 110-ke zarezerwował ufff mało brakowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry - wydaje mi się że nie potrzeba było tego usztywniać sam wypór siły powodowany przez wiatrak napedowy dociskał to łączenie dodatkowo elementy obrotowe nie tak łątwo rozdzielć, prędkość z jaką się poruszał po wodzie raczej tez nie stanowiła problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest kaczka dziennikarska.

Właśnie Ministerstwo rozważa wyposażenie Kieleckiej Straży Pożarnej w najnowocześniejsze schwimmwageny, których produkcja niedługo zacznie się na Klimentowym Wzorze, prawdopodobnie w Łabędach.

Dlatego tak dokladnie dłubie by łatwo zamienić model na CNC pod prasy i obrabiarki.

Wojtek zdradź tajemnicę, jak podłapać taki Kontrakt?

Tylko kto zechce kupić ode mnie Bismarcka? Znów nie trafilem z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty znowu zacząłeś? Bo mnie to osobiście obraża :P

A poważnie to bjutyfulny modeling, jak zwykle ochy i achy bo co tu się przyczepić poza tematem, który brzydotą przygniótł nawet Charles'a Aznavour'a! Może dla wyrównania dodasz do tej wanny jaką Helgę w pianie (ale nieco inną "w formie" od niemieckich lekkoatletyczek z lat 70-tych). :D 5*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus23 - skąd jesteś? Może łatwiej Ci będzie po angielsku.

 

Edit:

Powoli łapię - naucz się używać znaków przestankowych, bo nie można Cię zrozumieć.

Przejrzałem kilka Twoich wątków i zastanawiam się skąd Ci przyszło do głowy, że nie widać postępów? Są tu zaledwie 3 strony, na każdej widać nowe elementy. Cofnij się i pooglądaj. Sam ciągniesz kilka WIP'ów, skończonej Twojej pracy jeszcze nie znalazłem.

Edytowane przez Sebastian Ozga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie idzie i naprawdę tylko pozazdrościć umiejętności :) Tylko czekać na następnego up'a ;]

 

Off topic :

kliment woroszyłow : Pytam Ciebie, bo myślę, że będziesz mógł pomóc :) Ogólnie kupiłem sobie model do sklejania samolotu TBF/TBM 1 Avenger i poszukuję blueprinta do niego i za nic nie mogę znaleźć nic wartościowego. Może w Twoich tajemnych źródłach masz taki model ?

Oczywiście pytanie jest kierowane również do wszystkich inny i jeszcze raz przepraszam za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył wypieściłeś, ale ten przód to po macoszemu potraktowałeś.

http://www.histomobile.com/histomob/internet/73/373001.jpg

http://www.weblogsinc.com/common/images/1364938837315794.JPG?0.040886060194776364

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e3/IMG_5432.JPG

Schwimmpokrywka zdecydowanie zakrywa zbyt małą powierzchnię, a przedni panzerreling wystaje za daleko. I co to za przesunięte vertexy na wysokości miejsca na hak? Łączenie maski z nadkolem, czy diabeł wie jak to nazwać, też powinno wystawać na równą odległość. Brakuje przetłoczenia na końcu nadkola.

 

EDIT:

Kliment, wiem, wiem, że mogą to być restaurowane modele- i wiem jak można się na takich przejechać. Tak czy inaczej, fotka z wiki wygląda na fotkę z muzeum.

Edytowane przez Kr3tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kr3tz - reling wystaje tyle bo tak wystaje na planach z jakich korzystam, nie zapominaj ze większość z tych fotek z netu to restarowane przez ludzi pojazdy które często mają sie miejscami nijak do orginału. Nie sposób dzisiaj na podstawie tylko takich fotek dociec jak naprawdę wyglądało to czy tamto, no i na koniec, to wciąż wip, nie skonczony model. :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, rozbawilo mnie wioslo na jedyn z zdjec z linku Hynola. Przewidujesz taki ekwipunek w swoim modelu.? Rozumiem ze ono sluzylo do sterowania?, czy raczej jako alternatywne zrodlo napedu w razie awarii, tak czy siakwyglada mega zabawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka jak zawsze klimencie ;)

Tak się zastanawiam .. woda nie dostawała się do silnika ? jak ? no na bank diesel i wlot powietrza gdzieś wyżej .. czy to szczelna pucha.. ?

pozdrawiam

 

btw : ) oponki contiental ?

Edytowane przez krzyhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności