Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Half Track M -16


mujas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dawno nic na forum nie pokazywałem więc pora na jakiś mało detaliczny model będzie to amerykański półgąsienicowy transporter opancerzony z okresu II wojny światowej czyli z srócie Half Track M - 16.

Pozdrawiam Mujas

Edytowane przez mujas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bbandi - witam sąsiada dzięki

slowiak - dzięki

tweety - dzięki (nazwę wątku poprawiłem),

Chrupek - tak bawie się w nakładanie UV-ek niechlujnie bardzo ale jadnak:)

poniżej pierwszy up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiali - nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy.

Wiem, że koniec będzie jeszcze bardziej powalający.

Mariusz 5* masz za to, co już pokazałeś, czekam na więcej.

Może pokażesz też jakiś stateczek???? lub jakiegoś Pom Poma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

szok! kawał niezłej roboty!

Ile czasu dziennie poświęcasz temu projektowi?

Ciekawe ciekawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombel - dzięki postaram się zawiesić Twoje oko,

bbandi - dzięki,

goral_44 -dzięki Panie Waldemarze, stateczek powiadasz (kiedyś mnie ktoś uczył że winno się mówić okręt a nie statek :)) chyba nie bardzo jest sęs za bardzo taki jeden zbok podniósł poprzeczkę w tym temacie swym Psim-smarkiem,

slowiak - dzięki, na wekendzie po około 6-8 h a w tygodniu jak mam wolny czas po pracy to 3-4 h,

profkaufman - dzięki tak tam jest błąd jest tego więcej ale w Vip-ie to chyba dozwolone,

poniżej zmagania w okolicach silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu! To jest za*iste! ( wg. niektórych publikacji słowo "zajebisty" nie uznaje się za wulgaryzm, a według innych tak [ polska podzielona ])

Mnie ciekawi jedno - jakie masz referencje? Jeżeli powiesz, że robisz to z głowy to ja od razu zaczynam zagłębiać sztukę konserwacji miejskich ulic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_ - dzięki;referencje mam następujące poczynając od fotek zdezelowanego podwozia a kończąc na praktycznie pełnej dokumentacji w pdf

KMiklas - dzięki; cały detal będzie widoczny bo model robiony jest pod kątem książki

bbandi - Łańcut daje rade ;)

KoMic - pod zlecenie ale chore fantazje na tym też leczę

peter_f - wielkie dzięki za słowa uznania, kwarantanna chyba mnie z kimś pomyliłeś, referki mam od zleceniodawcy a reszta wykopana w necie łącznie z fotkami ze złomu :)

Poniżej kolejny up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz sorki za ofa.

Tweester, nie zgadzam się z Tobą że nie widać. Prawie każdy z tak dokładnie zrobinych modeli jest przygotowywany nie do jednego czy dwóch renderów, a do kilkudziesięciu lub nawet kilkused. Możesz mi wierzyć ze każda śrubka i każdy kawałek jest dokładnie pokazany i nie pominięty.

 

Mujas pokaż dalsze kawałki Halfa i zdecyduj się na pokazanie pięknego okrętu i kilera czołgów. No ile można czekać na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie to wygląda :). Przymierzasz się do zdominowania rynku wizek do monografii halftracków?

 

Tweester - nie ma w tobie za grosz duch modelarza :). Nawet jak coś nie jest pokazane na renderze to ma się to wspaniałe poczucie kompletności modelu i świadomość że wszystko jest gdzie być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch,cortes, cortes, Kr3tz- wielkie dzięki,

Tweester - doskonale Ci to wyjaśnił goral_44 z tego co do tej pory było pokazane na forum na luzach da się wyciągnąć około 75 renderów, więc można by było też spawy robić

goral_44 - Panie czemuś Pan taki niecierpliwy ?? spokojnie niedługo coś nowego wystawię zgodnie z życzeniem

Hynol - wielkie dzięki, odpowiadając na pytanie nie mam takiego zamiaru,

ultrakaka - dzięki

Poniżej kolejny up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłaczam sie pod pytania. Zwłaszcza o jedno, bo faktycznie modelujesz jakbyś siedział w dziupli gdzie ci rozebrali ten wóz na części i powoli skłądają spowrotem do kupy.

 

W jakim sofcie toto dłubiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fletcher - dzięki,

Smoku - tak naprawdę cały Half jest od 2 lat gotowy, całość pracy zajęła jakieś pół roku roboty jeśli bym nie pracował na stałe w innej branży i nie miał innych pasji dało by się szybciej ;) odstępy między up'ami są poniekąd celowe nie chciałem na raz pokazywać całego "modelu",

Sebazx6r,santo - pisałem już kilka postów wcześniej że mam od zleceniodawcy praktycznie całą dokumentację Halfa łącznie w pdf-ie jakieś 2500 stron i masę fotek łącznie ze zdjęciami rozkładającego się już podwozia ze złomu ;),

Oleksiak- dzięki, zapewne wiele osób będzie rozczarowanych tym co napiszę ale końcowej sceny nie będzie, Half Truck spocznie na białym tle ;),

Ania - dzięki, jest szansa na siateczki następnym razem dołączę tylko muszę pomyśleć jak to sensownie pokazać aby było coś widać bo jest bardzo gęsto,

Poniżej kolejny up przedstawiający skończone modelowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności