Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Lokomotywa Jupiter (Central Pacific #60)


Rekomendowane odpowiedzi

Model stworzony na potrzeby jednego z londyńskich studiów. A że szkoda go było zostawić bez tekstur to je dołożyłem i wyszło coś takiego. W rzeczywistości lokomotywa jest dużo czystsza i mniej zniszczona.

Odnośnie wykonania to max+vray+ps.

 

jupiterqsize.jpg

 

A tu rendering w pełnej rozdzielczości (5000x2430):

http://img694.imageshack.us/img694/3346/jupiterfull.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba pierwszy raz od dłuższego czasu mam ochotę krzyknąć: WOOOOW SUPER !!!

Zdarzają się niesamowite sceny ale ta ma w sobie coś co mnie naprawdę rusza. Nie będę szukał żadnych błędów - boję się, że mógłbym je gdzieś tam znaleźć. Dla mnie jest nesamowite - chyba od dzisiaj mam pociąg to lokomotyw :)

BTW. świetne wejście na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekozackie :) Jeśli będziesz jeszcze przy temu dłubał, to wiedz, że mimo iż model jest super-eksta -fajny to brakuje tu dynamizmu i przydałby się jakiś dym o którym mówił Morphe i efekt zapierdzielających kół :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie! 5*

szkoda tylko, że tak przepaliłeś niebo

i trochę na hiresie gryzie jakość drzew

btw to czarne hm osmolone ..coś jest mokre ? dlaczego tak się błyszczy jak by było ofoliowane

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Błędy na pewno są, w końcu nie sposób się ich ustrzec;). Prawdę mówiąc nie mam pojęcia po co im ta ciuchcia. Dynamizmu faktycznie brakuje, ale to zabieg celowy, bo planuję jeszcze z tego zrobić pełną animację, baaardzo dynamiczną. Jak się uda to się pochwalę;). Stąd tutaj brak dymu itp. Co do błyszczących elementów może i racja, ale zawsze można do tego dorobić taką wersję, że zostały wymienione na nowe;). Jakość drzew - no cóż, nie miałem pod ręką lepszego tła w takiej rozdziałce...

 

Aha, to nie jest moje wejście na forum, a raczej powrót po długiej (no, bardzo długiej) przerwie. Swoje pracki wrzucałem tu jeszcze w 2000 roku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O o, chyba tak:). Trochę to dawno było więc sorry za nieścisłość;). Co do otoczenia to faktycznie, przyznaję, trochę je po macoszemu potraktowałem bo już bardzo chciałem skończyć tą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo fajny, jego materiały i oświetlenie również, ale bardzo słabe tło. Nie tylko technicznie, ale też zwyczajnie nie ciekawe, dlatego moim zdaniem 5* to troszku przesada.

Nie mniej debiut na forum udany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary! Tłok smarem nie przybrudzony fatalnie, fatalnie po prostu.

Dobra jaja sobie robie :), naprawdę zacnie ci to wyszło ile modleowałeś zapodasz siateczkę? i jak byś łaskawie moze zapodał ustawienia vraya do tego renderka to będę ogromnie wdzięczny.

Przypomniały mi się czasu jak zbierałem PIKO :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ciuchcia, choc sam sposob prezentacji nie przypadl mi do gustu, stoi taka osamotniona gdzies w sumie nie wiadomo gdzie... ale shadery i tekstury najwyzszy poziom:) Czy to tlo to HDRka i nia bylo swiecone ? Mozesz napisac cos wiecej o oswietleniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności