Skocz do zawartości

CGChallenge: B-Movie


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

próbuję sił w cgchallenge. Będą zombiaki, miało być całe stado ale się ogarnąłem i zrobie jedną zombiaczkę, no w porywach 3...

 

Koncepty będą później.

 

Pozdro.

 

Vivien

2.jpg

1.jpg

3.jpg

 

Alvaro

4.jpg

Edytowane przez Gomez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za ostrzeżenie, dostałem odpowiedź na cgtalk że można postować wipy na dowolnym forum, z wyjątkiem finalnego obrazu.

 

Levus still zdecydowanie

 

Dwa koncepty i 3 wdzianka dla laseczek zombi

 

th_zombie-girls1.jpg

 

cgchallenge-koncept_.jpg

 

cgchallenge-koncept3_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele bardzo fajne, ale pozy sa - wybacz - straszne.

 

To ma byc horror klasy B, a nie Jezioro Labedzie;)

 

Moje sugestie sa takie, wybierz z tego co chcesz:

 

:)

 

- zaciesnij kompozycje, budujac kilka planow (np. klasycznie mozesz dodac noge po prawej stronie na pierwszym planie:) )

- kobieta przerazona chowa sie za plecami kolesia, ktory ja chroni.

- koles dostaje do reki jakas bron, pochodnie, whatever

- przechyl kompozycje, bedzie dynamiczniej i grozniej

- mozesz sprobwoac zrobic z tego plakat reklamujacy film, zmieniajac format na pionowy, moze dodajac jakis glupi tytul:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki up i do wyra.

Dzięki wszystkim, uwagi przemyślę, wazeline przyjąłem :D Broń będzie, ale plan jest inny - zamienię im charaktery, to on będzie się chować i nachrzaniać zombiaki obcasem buta. Jeśli będzie kiepsko z czasem, a widze że będzie, zrobię plakat. Pozdro.

 

zombiak1.th.jpg

 

zombiakviv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ona jest zabita od postrzału obcasem w oko :)

 

dakih zbrush i xsi

 

Dostałęm jakis czas temu sugestie żeby nie robic tego zupełnie na poważnie, zobaczymy czy sie uda. Poniżej wszystkie elementy oprócz jakichś wiązań na ciele faceta który właśnie został uwolniony od napalonych zombie-girls z kosmosu... ale jego bohaterka wcale nie jest mniej napalona co właśnie do niego dociera. Co za szmira, omg...

 

Kadr przypadkowy ale myślę że mniej więcej tak będzie wyglądać.

 

Pozdro.

 

scenka1.jpg

 

vivien_smile.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam co napisałeś, nie musisz się powtarzać chyba że chcesz coś dodać.

 

Zmieniłem jej ciuchy bo sukienki bym nie wyrenderował i nie zdążył bym jej dokończyć. Ciuchy chetnie bym jeszcze pomęczył i pozmieniał ale na wszystko czasu brak.

 

scenka3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy tu klasyczny trójkącik. Jedna laska już jest po zawodach - wiadomo. Ale relacja między tymi na górze niech będzie bardziej wyrazista. Moim zdaniem możesz tu wygrać sporo, dając jasne wskazówki dla widza, aby łatwiej można było się zorientować co postaciom w duszy gra. Laska oblizuje pistolet. Jasne. Ale gdyby wymownie spojrzała na kolesia w tym samym momencie zabrzmiało by to jak: "Teraz Twoja kolej". W tej chwili patrzy w jakimś samozadowoleniu przed siebie.. jest jej dobrze. Ale na pewno nie myśli o nim.

Co do faceta to jakoś rozgryźć go nie mogę. Jeśli jest zadowolony i "chętny" to musisz to lepiej pokazać. Jeśli jednak czuje pismo nosem i chce spierniczać, to też powinno być to jasne.

I to tyle na razie :) Opowiedz Twoją historię dobitniej a będzie się jeszcze przyjemniej oglądało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babeczka pierwsza klasa, ma coś w sobie... no i jak Kris_R napisał, powinna patrzeć na coś/kogoś. Nie rozumiem pozy faceta i ogólnie nie kumam całej historii, ale babeczki bym nie ruszał... ma gites poze zadowolonej z siebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wyglada, podoba mi sie wlasnie taki subtelny sculpt, nieprzesadzony w druga strone, probuje sobie wyobrazic jakt o bedzie z tekstruami wygladac, bedziesz to robic juz w samym zbrushu do konca czy chcesz to spowrotem wrzucic do XSI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R dzięki za konkretną wypowiedź, ciężko bedzie zmieniać bo mało czasu zostało ale postaram się.

 

Chrupek - ja chyba mam problem z jasnym przekazem moich prac więc dobrze że chociaż babeczka jest ok :)

 

Aniu tak, tez żałuje ale musiałbym jej poświecić jeszcze sporo czasu a falbanki pogięły się przy pozowaniu. Za dużo czasu już nad nią zmarnowałem ale wykorzystam ją w którejś następnej pracy.

 

Plasti, Ufar999 - thx

 

Pierwsza twarz, chyba ok biorąc pod uwagę moje poprzednie próby ze skin shaderem. Nie wiem czy jest różowa czy żółta bo mam 2 nieskalibrowane monitory. Rzęsy i uvki oczu do poprawy oczywiście

 

viv_twarz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena wygląda świetnie; nie wczytywałem się w wątek i nie za bardzo się orientuję, co właściwie ona przedstawia (czy kobieta z pistoletami i mężczyzna to przyjaciele, czy wrogowie?), ale zawarta w niej dynamika i ekspresja anuluje wszelkie znaki zapytania. Shadery zapowiadają się bardzo dobrze, choć już w takiej "sepiowatej" tonacji grafika ma swój wdzięk. Powodzenia!

 

Aha, no i 5* ode mnie

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności