Skocz do zawartości

Minibitwa 25: Tematy


Bruneq

Ktory temat na minibitwe 25 wybierasz  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory temat na minibitwe 25 wybierasz

    • starwars
    • starcraft
    • textura do gotowego modelu
    • pistolet/karabin
    • Low-Poly remake postaci z gry(diff only)
    • Mortal Kombat/Domek z modułów
    • wyposazenie wnetrza domu
    • pojazd sci-fi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może to z teksturą jako osobną bitwę? osobiście zagłosowałem na ten temat ale coś widzę że nie ma szans się wybić a pomysł jest o tyle fajny że teksturowanie jest o wiele trudniejsze od modellingu więc to byłby fajny trening.

 

Łot du ju fink ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 5 równoległych bitew. Dziesięć to trochę za dużo.

 

Łot du ju fink ?

 

(z luźnych przemyśleń, Low poly remake postaci z gry może nie wyjść jak będzie zbyt hi poly, starwars wyjdzie na pewno, dużo maniaków jest tego. Można by przyspieszyć wyniki. Cześć ludzi i tak zacznie robić w temacie który ma większość głosów zanim będzie oficjalne ogłoszenie tematu. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tri było jak najmniej :] oby zmusić do wyciśnięcia z ogólnego prostego kształtu i podziału koloru textury jak najwięcej XD .

Proponuje podobnie jak Ex3 1k+256.

Ehhh jak za za czasów psx :3

 

1k+256 w palecie 16 kolorów ;) No, może 32.

 

Jeszcze PS2 i PSP korzystają z paletowanych textur. Łatwiej upchać w pamięci, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy wielcy "gameratowcy" a czegoś takiego pewnie w życiu nie zrobili ;>

 

Altair_by_genci.jpg

4fd208f1055e5f1d6ae279facecf2956.jpg

killzone-fanart-Helghast-133552337?q=boost%3Apopular+in%3Agameart%2F3dgame+mini&qo=21d44aad27e084a9a48491c2b44c4b5c66.jpg

Czy to naprawdę chodzi o to ile to ma tri i jak duże textury, super shadery.

A nie przypadkiem jak dobrze wygląda pod kątem tego z czego się składa?

Wyśmiewacie to? wstydzicie się tego?

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facepalm...

 

Kruku, ale o co Ci teraz przepraszam chodzi?

 

Obawiając się postów negujących taki mocny limit techniczny

chciałem pokazać parę prac które może zmienią negatywne nastawienie czy zachęcą więcej ludzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku- forma twojego posta mnie osobiscie troche odrzucila jednak. Nie mam nic przeciwko nizszym limitom, tak rzucilem te 6k mocno podjarany tym co pokazuje teraz slipgate z Allods Online. Ale nizsze limity tez fajne:)

 

Kuba - mam czuc sie osobiscie urazony ta uwaga? Choc zapewne masz racje.

 

Peace;)

vqr1at.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Szczelaj, bo mnie sie tu zaden temat nie podoba, a zwłaszcza z limitami gdzie w końcu dojdze do tego że najoptymalniejszy model z najlepiej zagospodarowanym polycountem to 1 tri, texture juz pomine ;), ogólnie nie lubie kwadratów i szkoda oczu na pixel art

 

Ps pani z włosami do góry śliczna zwłaszcza buźka, sejw as... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzimy marudzimy, a jak byla pora na zebranie tematow to jakos chetnych nie bylo:P kwadratow tez nie lubie, ale chodzi o to ze jak damy na model 6K, to zaraz normal by sie zdal, i textura 2K, a potem sie okaze ze 1 osoba wziela udzial i do tego nie skonczyla nawet! o to w tym chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ja tam nie marudze napisałem jedynie co myślę, 6k na model to nie jest zawrotna ilość i w zależnosci od stopnia skomplikowania modelu może być również kanciaty tyle ze napewno mniej niż 1 trisowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wtrącić, prawda zazwyczaj leży po środku, to jest 3k, 512 diff i spec, a i tak czesi mózgi, więc może by taki limit ustawić?

 

 

Dodatkowo tylko diff, alpha, emit i może ewentualnie spec? Czyli proste podstawowe mapki bez udziwnień.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie długo tutaj:) a temat mam taki: zła wersja znanego bohatera...czyli np zły superman...albo batman, spiderman, x-men, avatar, iron man, shrek:D, kogokolwiek w sumie ...albo nie wiem..czerwony kapturek:D albo na odwrót...dobra wersja złego bohatera:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może.... pojazd albo maszyna, robot (jak kto woli)... ktora ma charakter jakiegoś zwierzaka (czy to bedzie kształt podobny czy jakies możliwości tej maszyny)...np kota, wilka czy byka, ...nietoperza, orła, sokoła...cokolwiek:)

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności