Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp - 2019


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fishinthewater

Dzięki.

Na sobotę i niedziele nie ma żadnego, no chyba ze sobie coś machniesz z poprzedniego tygodnia...

Jak masz jakieś ciekawe pomysły to możesz zapodać 5 tematów na następny.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok to taka rozpiska jakby komuś się nudziło i nie przeszkadzały zabawy zetką w tematach enviro.

 

takie propozycje co Wy na to?

 

Daily SpeedSculpt (Week 1 -04.04 || 10.04 ):

 

1. Poniedziałek 04.04: Wrota (do świątyni, grobowca, tajemnego przejścia: etc)

2. Wtorek 05.04: Antyczny ołtarz

3. Środa 06.04: Drzewo (stare, przewrócone, epickie etc. :-))

4. Czwartek 07.04: Filar (starożytna kolumna, zniszczona, etc.)

5. Piątek 08.04: Element ściany w klimatach sci-fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czaiłem się już na tym wątku od parunastu dni i wreszcie odważam się upublicznić parę maszkar :)

Z reguły to speedy zaraz po wstaniu, półki jeszcze mi się chce... czas to 30-40 min po za kolesiem na popugozaurze ;P nad nim siedziałem ze 2 dni z rzędu więc około 1:30. Wszystko w scluptrise i ze spherki. Ciekaw jestem waszych opinii. Kopcie, drapcie byle mobilizująco :)

 

Aha scluptem zajmuje sie od niedawna i wiem, że mam straszne braki anatomiczne, jak widać niżej. Staram się różnicować ćwiczenia, od dzisiaj zaczynam tydzień z anatomią człowieka... tzn głowy, stopy itp.

 

Papugozaur + rzymio-alien

06c.jpg06bwi.jpg06ar.jpg

 

Stworek

05an.jpg

 

Spherogłowy

35957841.jpg

 

Dłonie - jak by nie było czywise :P

40157041.jpg

 

Misio - no dobra początek głowy misia

60561313.jpg

 

SheepLady

84621324.jpg01bgp.jpg01c.jpg

 

Morski Pudzian ;)

70263512.jpg00bi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@indian - gites klauno-zombi : )

@Mortom - Rzymio-alien najlepiej wygląda, sporo pracy przed tobą...jedziesz dalej.

 

Ode mnie temacik z poniedziałku - Brama.. :

Bardzo szybki speed.

 

gate_hxewpsx.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

hehe @Simple_man - zdaje sobie z tego sprawę, nie ma się co wstydzić, jak już pisałem robiłem to bardzo szybko testując przy okazji kilka brushy i alphy :) taki o sculpcik żeby zaliczyć temat.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indian: ładne usta i nos, ale ciągle ta sama prostokątna głowa Ci wychodzi. spróbuj tylną część mózgoczaszki rozszerzyć bo tam strasznie wasko jest protestuj też rożne kąty nachylenia żuchwy do linii szyi bo tu tez chyba leży problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o uwagi to mogę Ci zwrócić uwagę na brzydki nos i rysy twarzy, możesz nad tym popracować. Nos zmniejszyć, rysy zesmoothowac bo są deczko ostre ( a pracujesz nad kobietą więc możesz deczko je wygładzić ). Kobiecości odbiera też troszkę ta fryzura, myślę, że z innymi włosami prezentowała by się lepiej. Czoło delikatnie pochyl, wydaję się być zbyt pionowe. Brwi również wygładź, straszne kanty się porobiły ;p Na razie tyle, zobaczymy co z tym zrobisz dalej, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nic nie dziergałem i potrzebuję obcego oka ;),ale do rzeczy - 0 doświadczenia jeśli chodzi o kobiece formy - czuję, że jeszcze coś tu nie gra, faktem jest, że bez włosów też ciężko się na to patrzy ( przynajmniej mi ). Proszę o uwagi co i jak pozmieniać bo w końcu chce się i za kobiecą formę zabrać tak jak trzeba. Pozdrawiam

zbrushdoent.jpg

 

PS sorry za uszy, ale mam zamiar je zakryć 'kudłami' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wstawiam mojego Mięśniaka, który był wykonany do bitwy 3d (Kryzys). Wiem, że ten Mięśniak jest słabo wykonany lecz jest to moja pierwsza dokończona postać. Proszę o cenne uwagi i podpowiedzi by pomóc mi w dalszych pracach. Dzięki wielkie.

miniakbybczkowskiadam.jpg

Edytowane przez TheCapo
Zmiana rozmiaru obrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@Tomala - bardzo mi się to podoba. Dawno tu nie widziałem tak dobrego sculptu kobiecej głowy. Chciał bym potrafić takie speedy trzaskać ;)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ;) od jakiegos tygodnia ucze sie zbrush'a. wiele rzeczy do teraz nie umiem lub nie potrafie ale nie poddaje sie i ucze sie dalej :) oto moja pierwsza (w sumie druga ale pierwsza wieksza:)) pracka :) a od was mistrzowie oczekuje dalszych wskazowek :P

 

ropucha.jpg

ropuszka.jpg

Edytowane przez goroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburgera poproszę.

cnymv.png

 

EDIT: Czy ktoś ma pod ręką tut lub wytłumaczy na chłopski rozum jak się tworzy kolczugę w ZB ? ;d widziałem na zcentral dużo prac z tym, a potrzeba teraz potrzebuje ja.

Edytowane przez No]2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności