Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Tak, będą tłem, a raczej otoczeniem, zamierzam je nasadzić na górach wokół zbiornika zaporowego. Oczywiście dojdzie większy mix gatunków.

  • Odpowiedzi 2k
  • Wyświetleń 296,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

ok ostateczna wersja, doszło kilka zmian których pewnie nawet nie widać :)

jeszcze jedną wersję z troszku innym kwiatkiem zrobię i kończę z tym zielskiem.

mleczyk1.jpg

salut.

Napisano

Sroka8888 - dalszy plan ok, ale pierwszy razi powtarzalnością. I zmień kolorek :)

 

Stachu - jeżeli chodzi o asfalt to faktycznie musze go zmienić. Mapowanie dachu jest celowe, co do kamienia to tu jest mnóstwo skosów a czasu na pracę na tym tematem niedużo :/ Szefom nie przeszkadza więc jade z innymi problemami :)

 

Tutaj góry wieczorem :)

e46fcxavnr1hj75h.jpg.jpg

Napisano

kolejny tescik autka, model zostaje juz ten do konca.

 

aha, wiadomo ze opony sie swieca, ze odbicie nie jest ostre na masce itd, oczwyscie takie pierdy poprawie pozniej.

dzieki dla visiona za modelik, piona! :)

 

mazda5promo01d.jpg

 

@Brazniew, pytałeś o studio - co dokładnie chciałby wiedzieć?

 

pozdro,

p

Edytowane przez Pionier

Napisano

 

@Brazniew, pytałeś o studio - co dokładnie chciałby wiedzieć?

 

p

 

pewnie gdzie je wynajales;)

 

dobry progres, powiedialbym ze wrecz skok jakosciowy, jedziesz dalej a bedzie lepsze niz foty na netcarshow:]

Napisano

achtunk:Kolorek będzie inny ta trawa to tylko 1 jej typ będzie kilka zmiksowanych.

Co do twojej pracy fajna tylko te skały wyglądają płasko.

Pionier:Super

Napisano

Ostatni test trawki, już nie będę tym zielskiem zanudzał jakoś w najbliższym czasie :)

koszona.jpg

salut.

Napisano

Pionier dobre rzeczy tutaj ostatnio pokazujesz, bardzo dobre!

Indian- pokazuj większe zbliżenia na trawę lub rozsiać ją na większej płaszczyźnie, ponieważ teraz jest ok, ale jeśli będzie trzeba zrobić kilka zbliżeń na taka trawę, czy kwiaty to już może być gorzej, nawet przez małą gęstość.

Napisano

@bonifatz: dunuś ma chyba rację po żółtawo jest.

 

Ode mnie 'podlasiak' :)

 

02ps.png

 

04ps.png

Napisano
cfaniak widać progress na Twoich domkach

 

Dziękuję za dobre słowo i gratuluję wnętrza na everach - mocna rzecz.

Napisano

Sroka8888 : fajny flejwor! lubić !

 

odemnie kilka renderów for fan :

Edytowane przez Bonifatz

Napisano

Bonifatz & Vision - dobry staffik, tak trzymać!

 

ode mnie kolejny teścik, powoli bo powoli ale już chyba jestem w połowie drogi ;)

 

mazda5promo02a.jpg

Napisano

ars thanea szykuje sie do jakiegoś projektu z autkami?

Napisano

hej ola-f, nie :) robie to na razie raczej dla siebie, jeśli wyjdzie ładnie to wyśle się to gdzie trzeba ;)

 

raczej na plus czy minus ten ostatni renderek dla Ciebie?

Napisano

te jasne plamy na mapie odbić łamią Ci geometrię (linia maski i te dolne skrzydełka pod światłami na atrapie zderzaka). Chyba ostre krawędzie sa bezpieczniejsze ale to tylko moje zdanie.

 

ale do oswietlenia itp. ciezko miec zastrzeżenia.

Napisano

bardzo fajnie. bardzo bardzo studyjnie. chociaż na masce jakoś brakuje odbić. może to przez obcięcie kadru takie wrażenie jest.

Napisano

to tylko dodam, ze jesli zmienisz kadr albo dasz animacj to sprawa będzie wygladac zupełnie inaczej i będzie git.

Napisano

słuszna uwaga olafie, dorzucam jeszcze całość bez tla, powoli tak to będę zostawiał i zabiorę się za scenę w ujęciu 3/4

 

mazda5promo03b.jpg

Napisano

coraz zacniej:) przydaloby sie jeszcze doswietlic przednia szybe i maske;)

 

chociaz jak tak patrze to odjales swiatelko po bokach? why?:D bylo fajne

Napisano

Dzięki chopoky! Ostro gnieciecie z tymi furkami mam nadzieje że też pokaże niedługo jakiś pojazd.

Tymczasem resajzowane z 3000pixeli rendery :

 

01_office_small.jpg

02_office_small.jpg

01_duplex_01_small.jpg

Napisano

Witam.

To moja praca, zrobiona w blenderze. Widzę większość błędów, np.: włosy za szybko się zwężają, dziwne uszy, widać symetrię oczu, w dodatku perspektywa wyszła tak, że wygląda jakby miał zeza, no i przez przypadek wyłączyłem blendera zanim go jeszcze trochę zpostprodukowałem, więc tło jest trochę dziwne, bo go nie rozmyłem, aby zamaskować pikselizacje Ale w tej pracy głównie testowałem shader skóry.

Wielowarstwowy materiał z sss, liczy się bardzo długo, a w mental ray'u o ile dobrze wiem mapy sss dodaje się normalnie tak jak bump, i to się renderuje o wiele szybciej, bo nie trzeba liczyć paro krotnie sss, tylko raz. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, jak zkomponować node'y materiałów, tak aby przeliczać tylko raz rozpraszanie podpowierzchniowe. Użyłem modelu który zrobiłem jakiś czas temu (myślałem, że już go nie dokończę), bo miał już tekstury, tylko subdermal map namalowałem od początku, tym razem nie w gimpie, tylko za pomocą projection painting'u który ostatnio polubiłem. Co myślicie o tym shaderze?

 

Pzdr.

Napisano

w tym kadrze o wiele lepiej - powoli czuć bauns. czern chyba za mocna pod autem.

Napisano

Dokladnie. Sprawia wrazenie jak by sie unosil w powietrzu.

Napisano

Bonifatz Dwa pierwsze ciekawe, 3 już zdecydowanie mniej, światło nie siedzi, deski chyba bardziej wzdłuż, lepiej by wyglądały - dla całości kompozycji.

Napisano

Pionier brakuje odbicia przez maske i jakis delikatny wiekszy gradiencik na szybie. Za duzo kombinujesz, wczesniejszy post szedl w dobrym kierunku imo:)

Napisano

Pionier, pod autem Ci chyba GI brakuje :D wyglada jak szary direct shadow...

Napisano

dzięki za opinie, oczywiście to ze lewituje zostanie poprawione ;))

 

natomiast co do odbić, to zgadzam się ze przydało by się coś więcej na masce i to również zostanie dodane, co do szyb to kwestia gustu ale również to sprawdzę. Wlaśnie wyrenderował mi się hi-res na dobrych ustawieniach wiec zabawa na serio z porządnym retuszem i dbaniem o mikrodetalik dopiero się zacznie :D

Napisano

poka tego Hiresa:D fajnie by bylo wiedziec, co mozna dodac pozniej juz tylko poscie:)

Napisano

Pionier - za duzo kombinujesz ;), szybe masz do poprawy, przod jest niedoswietlony no i widac ze skladasz to na warstwach w psie ,a i cien Ci nie wyszedl ;)

Edytowane przez Marcin_ps

Napisano

tyle ode mnie, teraz renderek poleci do kogoś innego który dużo lepiej ogarnia retusz a ja zabieram się za widok 3/4:

 

nie wiem, może perfekt jeszcze nie jest ale myślę ze jak na pierwsze autko to daje rade ;p

 

mazda5promo04.jpg

Edytowane przez Pionier

Napisano

piknie! bardzo do przodu! teraz może spróbuj wersji gdziebyś yy rozmyl znacznie ten cien pod samochodem, da radę? bo jak to plane/sphere vray lighty to trudno :|

Napisano

no i bardzo fajnie wyszlo. Wystaje Ci troszke ta czarna obwodka przedniej szyby:)

Jaka metoda to oswietlales? Hdri czy normalne swiatelka?

Napisano

@SWRSC co to za sofka po lewej ?

Nie ostatecznie po poprawkach:

palmolivevectorlogo82eb.png

salut.

Edytowane przez indian
prawa, lewa, prawa lewa, w sumie... podobne

Napisano

Pionier dzięki :)

finał(no prawie, dzięki czujności słowiaka zauważyłem literówkę)::

palmoliveopakowanie.jpg

salut.

Edytowane przez indian

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności