Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2010


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pressenter - ładnie ale chyba trochę zbyt dużo przepaleń imo :)

 

Co racja, to racja. Nie wiem, jakoś ostatnio mam słabość do lekkich przepaleń, ale fakt, tutaj już chyba zbyt mocno.

 

Co by się przypomnieć:)

 

Materiały bardzo kiepsko, szczególnie tekstury płytek za lustrem i prysznic, do tego uchwyt szafki wchodzi w tą że, a szkoda, bo potencjał jest. Troszkę zfotoszkopić jeszcze. ;)

 

Próba materiałów, niedługo wreszcie koniec :D

 

Czy mi się wydaje czy gdzieniegdzie w ogóle brakuje materiałów? ;)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - fajna kuchnia, przy okazji mam pytanie - na podłodze masz posadzkę epoksydową. Nie wiesz czy jest możliwość położenia tego na ścianie? (czy tylko na poziomej powierzchni się da to wylać). Szczerze nigdy nie robiłem nic z tego i z ciekawości pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - fajna kuchnia, przy okazji mam pytanie - na podłodze masz posadzkę epoksydową. Nie wiesz czy jest możliwość położenia tego na ścianie? (czy tylko na poziomej powierzchni się da to wylać). Szczerze nigdy nie robiłem nic z tego i z ciekawości pytam :)

 

Sam też nie do końca wiem jakby to miało wyglądać. Wiem na pewno, że stosuje się prefabrykowane płyty z żywicy, które kładzie się na ścianę, natomiast co do wylewania tego w pionie to nie mam pojęcia, a przynajmniej nie spotkałem się.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 1. - ciepłe i przytulne, kupuję to. 2. obrazek jest tak "nijako" zimny nic się nie dzieje - żółte podświetlenie blatu nie wystarcza:)

Podobny problem jak w łazience którą ostatnio postowałeś (betonowy minimal - dobrze pamiętam?) - zbyt jednolite i nieciekawe światło.

A przepaleniami bym się mocno nie przejmował. W katalogach u deweloperów się tego unika, ale przy projektach wnętrz to tylko taki smaczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drukarki to powiedzmy sobie szczerze, że i tak raczej nikt normalny, czesto z niej korzystający, by jej tam nie postawił, a postawiłby ją obok monitora, tak mi się po prostu ją tam wrzuciło, żeby kompozycyjnie jakoś to wyglądało. Później pójdzie na blat, a na jej miejsce dam książki.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! znalazłem przypadkiem!

Poprawiłem kontrast i kompresje. render w real3d, postrpo to prawie wszystko co widać (łącznie z cieniami i GI). robione w 2006 w okolicy czerwca (bo na frisbee przeczytalem maila ze zaakceptowana, ten plik jest z grudnia z jakiejś szafy ze starociami), niestety real3D nie mial jakiegokolwiek renderera a ja pracowałem na złomie gdzie zwykły scanline liczył się po kilka godzin. Ale ogladalem wtedy Wasze rendery i starałem się jak mogłem.

Niestety chyba nie mam oryginalnego pliku.

pro_viza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuje jako ciekawostke, nie wykonuje wnetrz wogole, ostatni raz wykonalem 3-4 lata temu jakas lazienke :D, ale cos mnie podkusilo i zrobilem...ale obiecuje ze to jzu ostatni raz.

mam nadzieje ze nie jest straszne ;)

 

interiors.jpg

 

detal nie jest specjalny co widac, ale dla napalony lap

 

http://www.ledzki.com/interior.jpg

Edytowane przez Morphe
dla ewerta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh macie przynajmniej fajne budynki do zabawy z renderami. ja na razie nie wpadłem na pomysł co by tu takiego fajnego futurystycznego zrobić więc postanowilem odkopac jakas starą wizke, podrasować troche. co o tym myslicie?

renlu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wątek doczytany do końca : / : )

Panowie : ) uprzejmie proszę o renderki do podziwiania.

z 84 strony Morphie jak zwykle class A u Olaf a słodko i przyjemnie ,

a u Ciebie Stachu , brakuje chyba tylko jakiegoś pierwszego planu / dof 'a i na pewno innych postaci. Osobiście nie cierpię łososiowego na elewacjach ,ale w odbiorze wizka bardzo realna sie wydaje , taki overcast.

 

No i zywopłot super . Skąd się takie birerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loki, w zasadzie to co na zewnatrz, nawet nie zmienialem parametrow CM.. moze tam jakies iso i shuter w kamerze. direct jako slonce ktorego w sumie niegdize nie widac, poza cieniem na szybie windowym... vrasky, iesy, vraylighty w suficie te dlugie pasy.. i tyle, obrobki w shopie dosc tak, zeby rozjasnic tu i owdzie czy tam kolor dodac.. generalnie w cholere mi sie to liczylo kurcze nie nadaje sie na wnetrzarza... 16h w 7000pxl na i7 nie wiem czy to dlugo jak na takie wnetrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w 7000px to chyba nie jakoś ekstremalnie długo. Nie wiem nie renderowałem już ze 2 lata takich rozmiarów :)

 

Wyszło fajnie, więc nie marudź.

 

 

Ola-f: hmm perspektywa coś nie teges :), ale jak na środki jakich użyłeś - wyszło git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visualstudio – bardzo ładny obrazek, nie za cukierkowy i nieprzesadzony (osobiście mniejsza saturację bym rozbił, ale to zboczenie.) Na prawdę fajnie się zapowiada – plus obrazki na stronie na BARDZO wysokim poziomie, z klimatem..A to czasami ważniejsze niż wypasiona trawa. Chyle czoła umiejętnościom.

 

Morphe _10 godzin to czas normalny bym powiedział dla mnie, ale przy 1000 pix.:), Jak na taki obrazek to żaden czas, o ile były by tam sety, i dobre materiały, dla mnie ich tam nie ma:), ale ja jestem wypaczony, jeśli chodzi o sety i mat., Proponowałbym porozmawiać z „ ajnsztajnem – SWRC ten obrazek wyższej jakość podejrzewam ze by zrobił w 2 h.” Co prawda niterami się nie zajmujesz, ale o detalu wiesz sporo jak nie bardzo dużo!, Umiesz patrzeć..Ale tu pokazałeś, że te patrzenie odnosi się tylko chyba na zieleń, po tobie się człowiek innych rzeczy spodziewa, to jest taka dobra dniówka 8h z twoim doświadczeniem..takie moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie architektora jako taka nie interesuje najbardziej, przy okazji wizkowania. Nie ja to projektowalem, detal jest taki jakie byly wytyczne. to pracka konkursowa, szybka fucha jednodniowa. przez to jedynie ze nie znam sie kompletnie na wnetrzach i robieniu materialow pod nie no to zeszlo mi dluzej.

A detal? trzeba miec pomysl i wiedze zeby detal szybko dorobic, nie masz wiedzy a masz czas szukasz refek, nie masz czasu nie szukasz i robisz jak czas pozwala. to dosc prosta logika;).

A co do swierszcza, jak psialem wnetrz wiecej nie uczynie bo to nie moje klimaty i wogole nie czuje sie dobrze w tych tematach. To wnetrze zrobilem hmm tak jakos. mhm. Genralnie zostawiam to tobie ;), wiec penwie pytac nie bede, any way nie wierz w te 2h ;) ale w 4 juz ja bym uwierzyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

any way nie wierz w te 2h ;) ale w 4 juz ja bym uwierzyl.

 

niewierny !

2,5h z zerowym szumem i lepszym AA.

 

ale ja jestem wypaczony, jeśli chodzi o sety i mat.,

 

Heh, Arch, aż mi się coś przypomniało:D Uwierzcie, Arch jest potężnie wypaczony jeśli chodzi o sety :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności