Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdybym mógł wybrać z tego forum 3 osoby, którym mógłbym coś ukraść, to od Ciebie bym wziął zapał i pracowitość. Stary, podziwiam Cię odkąd jeszcze byłeś Rothbartem ;-) A na to, że za jakiś czas będziesz jednym z tuzów tego forum... jest tylko kwestią czasu spędzonego nad tabletem. Kibicuję :-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore nie miałem na mysli buźki. Przynajmniej w jednym miejscu ramiona powinny być inaczej potraktowane. Jak już zauważył yarosh, teraz kobita jest za zaparowana szybą, lub lustrem. Mówienie, że coś jest dobrze, gdy jest spoko ale nie do końca dobrze, wcale nie pomaga. Oczywiście buźka wyszła świetnie.

 

Sargent miodzio, tylko w końcu pogubiłeś się z tymi powiekami i są zamęczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w jednym miejscu ramiona powinny być inaczej potraktowane. Jak już zauważył yarosh, teraz kobita jest za zaparowana szybą, lub lustrem. Mówienie, że coś jest dobrze, gdy jest spoko ale nie do końca dobrze, wcale nie pomaga.

 

Trochę nie rozumiem Twojego podejścia, że niby czemu "powinny" być inaczej potraktowane? Uwaga skupiona jest na portrecie, nie ramionach- są zaznaczone, głowa w nich siedzi i jest ok. Rozmycie tutaj nadaje fajnego odczucia materialności, przynajmniej w mojej opinii.

 

Fajne ostatnie 3 wstawki, ale najbardziej speed mi się podoba. Co do timelapse'a, to czemu początkowa połowa malowana jest do góry nogami?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D mi się tylko nie podoba ten blur z poprzedniej twarzy, strasznie filtrowany i mechaniczny, myslę taka glebie lepiej byloby uzyskac pedzlem, materia malarska, polecam paintera, tam sa bardzo fajne pedzle, multi-threadowane wiec wszystkie gąbki, blenderi i mokre pedzle do rozmazywania dzialaja 100X raz yszybciej niz smudge w szopie a do tego daja fajna materie. Reszta Super! :)

aa i ta postac z melancholii tez swietna, bardzo fajny speed, praktycznie wszystko ustawione a jednak odpuszczone, pobudza wyobraznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Status - To prawda, jeszcze za bardzo nie panuję nad tymi krawędziami i ostrością. Fakt, faktem w tym portrecie to się jeszcze uchowało i nie wychodzi tak na wierzch. Biorę teraz ten problem na ruszt.

 

@selfu - Dzięki! Malowane do góry nogami, żeby bardziej skupić się na kształtach i formach, mniej na 'malowaniu konkretnej części twarzy'. Troszkę bardziej abstrakcyjne podejście.

 

@Soulinka12 - Bardzo miło :)

 

@maniek35 - Polecam studiowanie mistrzów :D Uczy jak cholera.

 

@n-pigeon - Dzięki!

 

@blukazs - No właśnie czasami nie chcę udawać, że nie korzystam z cyfrowego medium i nie chcę imitować za wszelką cenę medium tradycyjnego. Owszem, to ma swój charakter, ale czasem wolę znaleźć jakiś złoty środek. Odnośnie symulowania pędzli etc. planuje sobie przetestowac ArtRage'a 3. Ktoś ma jakieś wrażenia?

 

No dobra. Znowu zostane zjechany za to, że rozmyłem, ale nic xD Jakoś się uczyć trzeba. Błagam o krytykę, overy i wszystko co się da. Chciałbym tę prackę skończyć na jakimś fajnym poziomie, o ile nie wszystko już stracone :D

 

zabawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mogę Ci przemalować pracę?:D Ale fajnie! :D

paintovera.jpg

 

Ja bym to domknał z prawej strony bo leci w prawo, domalował tam coś, strasznie fajne kolory i materia malarska! Ja bym podniosl prawe skrzydło, tak żeby było czytelniej że tylko jedno da rady podnieść, moze unioslbbym tez jego prawy bok na łapy, było by dynamiczniej... ale przedewszystkim domknałbym prawa strone ^^ Niestety jeszcze nie mam takiego skilla zeby zrobic lepszy paintover XD

A co do artrage to mam takie doswiadczenie ze z tych wszystkich pseudo digital traditional media painter i tak dziala najlepiej. Nie musisz mimkowac tradycyjnych mediow, sa tam fajne pedzle ktorymi mozna robic np perspektywe powietrzna, i nie jest to taki jakby sterylnyj maź palcem. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy z dziewczyną w ogóle rozmycia bym nie uważała za jakiś problem ;) Jest zastoswane o tyle umiejętnie że nie razi, widać w tym jakiś cel. No bo przecież może to być dziewczyna pod prysznicem. Kto wie... Sama postać bardzo ładna.

 

 

A jak będzie streaming z tego ze smokiem, to chętnie pooglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za overy Panowie! Spróbuję coś z tym zrobić :)

 

@Manekin - Dzięki! Dam znać jak będę siadał do streama :)

 

@saharaam - Takie słowo od Ciebie to jest dla mnie coś :D Dziękuję i strasznie podziwiam to jak działasz!

 

Żeby nie było zbyt pusto...

 

Szkicownik:

 

chillin.jpg

 

Stara pracka, trochę odświeżona:

 

portret-poprawki-hq.jpg

 

I ilustracja z dzisiaj. 6h.

 

"Entuzjasta"

 

dziadek-hq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dziadzior, kurde łoisz nieźle warsztat. Właściwie to super że wciąż robisz techniką którą lubisz, od blura do focusa, nawet jeśli coś teraz nie jest ok w kwestii fałd etc to z czasem i tak to się wyklaruje przy ćwiczeniach, właściwie tym nawet bym się tak teraz nie martwił. ;)

Kurcze właśnie też muszę kupić szkicownik, świetna kopalnia pomysłów!

Trzymaj się i rysuj dalej, chętnie będę oglądał postępy a i niedługo sam wrzucę coś porządnego. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za overy Panowie! Spróbuję coś z tym zrobić :)

 

Szkicownik:

 

chillin.jpg

 

 

 

Ooo używasz moich ulubionych ołówków. Niestety w Warszawie nie wiem gdzie je dostać bo sklepy plastyczne przestały je kupować (wersję źółtą). Nie wiem czy ty z Warszawy jesteś, gdzie kupujesz je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamesanin - Haha, dzięki! Miło mi :)

 

@motyl - Czyli idę w lepszą niż gorszą stronę... Cieszę się, dzięki :)

 

@Nilfheim - Jestem z Elbląga, ale ołówki kupowałem w Gdańsku. Jeśli chcesz mogę sprawdzić u siebie w plastyku, kupić trochę i Ci podesłać, jeśli taka posucha w stolicy :D

 

Dla odprężenia półtorej godziny w Artrage!

 

kolor.jpg

 

Wideło:

 

[video=youtube_share;_4qyZdbGDio]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności