Skocz do zawartości

Disney Tangled Trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

0:15 - biegnie jakby ,... No .. O dżiz.

Tak czy inaczej - jak wspominałem mam w wysokim poważaniu wszelkie filmy typu "Prawdziwa historia" lub próbujące być na siłę śmieszne. Jednak tutaj jakoś wyczuwam... Fabułę? Sens? Przesłanie? I w ogóle Sindbad spotyka Tę Z Wieży ( jak jej? ) i nawet Osioł jest tylko w kuń-wersji ze Shreka 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość expaintz

tak tak , trawa kiepawo, i mucha co leci z prawej strony kiepawa... ja pierdziele czy polskie fora musza myc tak z d..., i co jeszcze reflection na shaderze zly...? zenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem masowy odbiorca i też nie mogę się doczekać.

 

Kieślowski tylko w depresję wpędza, choć opowiada trudno i mądrze.

 

Kiedyś było takie przysłowie: czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Ja wolę trącić optymizmem i pogodą ducha a nie być starym zramolałym zgredem i trącić... No już nieważne, niektórzy o tej porze jedzą śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrażenie, że w Polsce to sami artyści są, przez duże A, a nawet potrójne A ;)

 

wszystko jest robione dla masowego odbiorcy, nawet chleb;) chociaż zjadł bym se czasem chleba takiego bardziej artystycznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie rozumiałem całego dyskutowania o komercji, przecież artysta tworzy dla widza, autor traktujący widzów nie jak równych sobie, a jako motłoch, jest mało wart jako artysta i zawsze będzie robił tylko do szufladki narzekając na głupich ludzi, którzy nie rozumieją jego dzieł, gdyby rozumieli, nagle by zmądrzeli zapewne ;)przepraszam za offtop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklama żródłaem wszelkiej wiedzy...!!!.. no oglądamy same reklamy...robione przez rzemieślników pełnych optymizmu...którzy nigdy się nie zestarzeją jak ci faceci co używają sprayów w ich reklamach....nie sądziłem że Matrix tak szybko się zrealizuje....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos: byc moze sobie prowokujesz dla zabawy, ale anyway..z cala pewnoscia Ci sie wydaje, poniewaz nawet gdyby trawa byla gdzies slabsza to w tak mocnej produkcji nawet slabsze elementy nie moglyby byc relatywnie do jakiegokolwiek innego podobnego elementu we wszechswiecie nazwane "bardzo kiepawymi" :)

 

A co do watku i narzekania na narzekaczy....to ja chcialbym jednak zasygnalizowac czytajacym i przede wszystkim Adkowi, ktory napewno chcialby zeby forum szlo w dobra strone, ze tak wlasnie sie dzieje:)

Juz teraz pojawilo sie kilka madrych wpisow stanowiacych niezla przeciwwage i to nie na zasadzie kontrargumentow, ale dojrzalego spojrzenia. To swietny sygnal, ze forum odzyska balans. Kazdy jest tu potrzebny, kto wie moze koles od trawy ma do niej takie oko, ze za 2 lata on bedzie nad roslinkami pracowal w Disneyu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na ten film. Wygląda świetnie z wyjątkiem czarodziejskich włosów które są trochę surowe, i podobnie surowe są sceny ze skałami w tle. Ale wizualnie rewelacja. Oczywiście poziom cukru w cukrze jest spory, ale nie przeszkadza mi to w ogóle.

A artysta, taki prawdziwy, to tworzy bo musi (trzymam się "definicji" Witkacego), publiczność jest przy okazji. Choć w sumie identycznie jest z grafomanami. Ale to kolejny temat na inny wątek, który oczywiście nie powstanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa kiepawa? Heh. Jak sie siedzi w domu to mozna sobie dlubac mega trawe do byle kazdego ujecia, ale w produkcji liczy sie czas i kasa;)

 

 

Ja czekam na ten film z dwoch powodow.

 

Przede wszystkim dlatego, ze za wyglad postaci i sposob animacji odpowiadal nie kto inny, jak sam Glen Keane, co widac nawet w trailerach:) Sa przecudnie Disneyowe:)

 

Drugi powod, troche mniejszy, to to, ze Tangled animowal moj byly mentor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie to trochę poniżej Pixara, ale poczucie humory powyżej. Ładnie panienkę zanimowali. Dobra bajka na obejrzenie w sobotę i tyle.

 

Tak sobie pomyślałem że jakość komercyjnych filmów animowanych należy mierzyć jakąś jednostką. Może pixar, jeden pixar, dwa pixary, 100 pixarów to powiedzmy poziom najlepszych produkcji Pixara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, rozumiesz o co mi chodzi. Bajką dla starszych był Avatar*, a to bardziej jest dla dzieci ;) Ogólnie w dzisiejszych czasach trudno o typową bajkę "dla dzieci". Np. Szrek zawiera w sobie żarty dla rodziców i ich pociech. ;)

(Można by tak wyliczać w nieskończoność)

 

pzd. Daniel.

 

*żeby nie było, ja oglądałem go 3 razy w kinie, 2 w domu i jeszcze mam apetyt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak wielcy wizjonerzy równają tzw masowego odbiorce do poziomu bezmózgiego bydła. Oczywiście nie ma w tym ani trochę przerostu ego, toć to sama prawda.

 

Jestem masowym odbiorcą, czekam na ten film i będę go oglądał z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i trochę cukierkowe, ale dzieci na pewno zapamiętają panią z baaaaardzo długimi włosami, czy zwierzątka - one się bardzo dobrze sprawdzają jako maskotki :).

Dla mnie to kino familijne - do zjedzenia - gdy podane jest właśnie z humorem...

ale przy okazji opowiedziana jest historia. Pani chce zobaczyć świat i postanawia zrealizować swoje marzenie. Tyle może się zdarzyć hehe.

 

A jak chodzi o "bajki dla starszych" to polecam "Skok przez płot" - mistrzostwo świata na różnych poziomach. A taki "Avatar" - zasnęłam na nim - z nudów ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chodzi o "bajki dla starszych" to polecam "Skok przez płot" - mistrzostwo świata na różnych poziomach. A taki "Avatar" - zasnęłam na nim - z nudów ;)

Widziałem, dobre.

Co do Avatara to każdy ma inne gusta. Ja uwielbiam sf i mi się podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności