Skocz do zawartości

Postać 3d: Slave 2.0


Gość Bad Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bad Moon

Miał to być model bardziej pod kątem gameart'u, ale niestety nie mam czasu na low-poly więc wrzucam model bazowy. Miejscami nie jest zagęszczony bo stary komp z 1 gb ramu nie dawał rady :)

 

slave20small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pamietam podobna pracke i mozliwe ze twojego autorstwa skoro jest napisane "Slave 2.0".

 

Bardzo mi sie podoba desing, model jak i sam render. Jedynie jesli mozna to doradzilmby zniesc troche tej szarosci. Moze pare elementow dac na czarny kolor, fajnie by to wygladalo i nie psulo zabardzo kontrastem tej pracki (gdyby dodac jakies inne kolorki to wygladalby juz jak zabawka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon
To jest swietne porownanie do tekstow ktore czasem slyszalem "nie skonczylem modelu, bo moj komp ma tylko 4 giga i nie wydala" :D

Bardzo ladnie sie to prezentuje

 

No wiesz... wystarczyło w niektórych miejscach wcisnąć "Smooth", ale problem polega na tym, że na tym etapie przy próbie obrócenia obiektu w wievporcie czasem muszę czekac kilkanaście sekund, zanim się namyśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon
brawo! w koncu ktos w maya robi :D polejcie mu wodki! :)

 

Tak, to stara dobra Maya 7 :D

Tylko powiedz mi, jak poznałeś? Szósty zmysł?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez siedze w maya :D ubolewam nad tym strasznie ze polska scena maya jest tak dramatyczna :) wszyscy praktycznie w maxie siedza i smialo mozna powiedziec ze polska scena 3d = max. wiem, wiem troche generalizuje, ale... :) skad wiem? sprawdzilem twoje watki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie - jeszcze kolega z krakowa ;) jestem z kce z farmy... ogladalem niedawno wlasnie mapy z tw2 i z "..." wiadomo czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Respect ;) Gdy sobie oglądałem jakiś czas temu te wasze mapy to stwierdziłem, że wygląda to o niebo lepiej od TW2, oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności