Skocz do zawartości

10 Animated Shorts Move Ahead in 2011 Oscar® Race


tmdag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o to nie wiedziałem nawet.

juz mialem napisać ze Latajaca wyglada brzydko, bo przy jakiejs produkcji dostałem trailer polski, ale wlasnie obejrzałem zwiaztun brytyjski i jestem pod wrażeniem tego co powstało. No to git miałem jeden kciuk wolny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś zamieścił tutaj nieautoryzowany link do ww. filmu i miałem przyjemność go obejrzeć, nie świadomy tego, że film został zamieszczony nielegalnie. Na necie ww. filmu legalnie raczej nie ma, a jeżeli ktoś dotrze to niech bez zgody autorów tutaj nie zamieszcza linku, gdyż z poprzedniego wątku wyraźnie wynikło, że autorzy tego sobie nie życzą do póki film nie skończy na siebie zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!

 

Ja również widziałem, nieświadom, że został opublikowany bez zgody autorów. Film wciąga :) tak się skupiłem przy jego oglądaniu, że miałem nagłego zonka, "what już koniec". hehe

 

Jeszcze raz gratuluje i trzymam kciuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reanimator - tak z ciekawosci co ma udostepnienie filmu widowni wspolnego z festiwalami?

 

No było o tym już wiele razy. Oficjalne upublicznienie fillmu wyklucza go z możliwości startu na niektórych festiwalach filmowych. Tak też Damian zadecydował, jeszcze pojawi się na kilku festiwalach. Pozostaje czekać i to uszanować.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Gratulacje!! Mam nadzieję, że po gali wypuścicie jakąś wersję HD do sieci - pewnie sporo osób, ze mną na czele, chciało by zobaczyć shorcika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności