Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne. ja juz tyle podejsc robilem do Zb ale nigdy mi nic nie wyszlo. Moze ktos zapoda jakies fajne linki do tutkow ? Tylko takie dla total noob :D To co jest w programie jakos nic mi nie pokazalo. za szybko to sie tam robi bez analizy co d oczego =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli takie drzwi jak są w owalnym gabinecie w Białym Domu? nieźle. szykuje się ciekawa scenka.

tylko proszę złam te białe ściany jakimiś kolorowymi akcentami. złoto by było tutaj jak najbardziej na miejscu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

taki o to speed(??)

modelowane 2-3 h dokladnie nie wiem wiem ze duzo ale ja nie umiem organiki wiec wolno idzie :)

musze sie wkoncu nauczyc modelowac modele organiczne wiec taki maly "test"

aha bez blueprintow zaznaczam :D

 

ps. wasnie zaznajomilem sie z soft selection swietne narzedzie polecam kazdemu jestem nim zauroczony ulatwia kapitalnie sprawe super P. swego czasu w swoim tutku go urzywal... swietna sprawa

pozdro

 

speed15rm.th.png

 

speed24cs.th.png

 

speed34jx.th.png

 

speedwire1zm.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscami wygląda to tak jak byś pociągnął filletem. :D

Ale ja się nie czepiam, według mnie całkiem fajnie wyszło. Może trochę za gęsta siatka jak na ilość szczegółów, ale jest dobrze.

A co z resztą głowy? ;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co robi to soft selection?

ulatwia zycie :D

a tak na serio soft selection czyli mieka selekcja, zaznacza (Kolorami) jak inne vertexy maja reagowac na ten ktory zaznaczylismy i jak przesowam vertex ktory zaznaczylem to dzieki soft selection vertexy w "poblizu" odpowiednio tez sie przesuwaja (w zaleznosci od "natezenia" soft selection ) nie wiem czy dobrze wytlumaczylem :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wytłumaczyles

jeszze mozna dodać ze obok jest pokazany wykres zależności stopnia zaznaczenia od odległosci, domyslnie jest to jakas sinusoida ale mozna ją mocno zmienić.

faktycznie bardzo fajne narzedzie, ja akurat je poznałem w pierwszym tygodniu pracy z maxem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności