Skocz do zawartości

scena 2d: okładka do plyty hip-hopowej


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

taaa jezeli chlopaki sie nie wylamia to jest wlasnie koncept w tuszu ...wymaga jeszcze dopieszczenia i pozbycia sie olowka ale przygotowuje sie do koloru wiec wrzucam

poz

aaaa zapomnialem dodac ze tytol plyty to "wiec koty za płoty"(ja tego nie wymyslalem heh) stad temat na okladke ... ech tak jakos ;)

 

hh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widzę tych pajaców wszędzie, otaczają mnie i osaczają w telewizji i na ulicy.. słyszę ich stłumione głosy i kapturki na głowie i chce mi się krzyczeć, wyć, zabijać! Masakra z piłą motorową nadchodzi!

 

Plus za technikę i ostrą kreskę. to lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie. Widac, ze zjarani:) Tez specjalnie nie czuje klimatu ale wykonanie ladne. A co do serpentynowatych wlosow to po zjaraniu wszystko jest mozliwe:)

 

Wogóle kto powiedział że muszą być zjarani - widze że większość z was słyszy Hip Hop to myśli o łysych kolesiach z kapturami którzy nic nie robią tylko jarają. Pozostawie to bez komentarza

--------------------------------------------------------

Okładka ok - tylko buy coś z tymi włosami zmienił - może zamiast nich jakieś fajne graffiti !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie slucham hip hopu, acz kolwiek niektore kawalki sa calkiem dla mojego ucha nawet. Nie rozumiem tylko dlaczego uczepiliscie sie tego jarania. To niby hip hop ma patent na jaranie, z reszta jest to dziecinne. Glowny temat jaranie sqna. Picture fajoski, tylko nie jestem pewny czy finalnie te "koty" nie beda zbyt kontrowersyjne(animalse i te sprawy). Pomysl ciekawy, acz kolwiek nie zabija, wykonanie poprawne. Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Sam nie wiem... Czasem zdarza mi się posłuchać jakiejś płytki z HH. ostatnio coraz częściej... a gustuję raczej w gotyku/metalu/rocku... niemniej jednak okładka średnio do mnie przemawia... Jest taka.. hmmm... naiwna?? Zbyt dosłowna?? Myślę, że potraktowałeś ich umysły zbyt surowo i mogłeś walnąć coś co sprawi, że zaczną sie zastanawiać nad treścią... antomiast co do wykonania nie mam póki co zarzutów... choć nie ukrywam, że teraz możesz to zabić kolorem, lub zrobić piękną pracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super - mi sie baardzo podoba - moze poza tymi kotami ktore sa malo czytelne (dopiero jak sie dowiedzialem jak sie plyta nazywa to je obaczylem)

 

zrob to w takich ostrych psychodelicznych kolorach - jak to tylko wypasione murale potrafia byc - i bedzie juz w ogole lux torpeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo szit nie spodziewalem sie takiego odzewu ;)..nom milo dzx chopoki

 

ebor - jesli myslisz ze hiphopowcy to tylko lysi, o zrytych mozgach kolesie to chyba nie poznales wszystkich hehe, co do wlosow zeby nie bylo mialem referki :D, to jedna z nich apropos serpentyn

 

kolo1.jpg

 

MC-Maxim - kolorki beda obowiazkowo, ale wektorki zadne tam malowanie

Kalen-heh otoz to ;)

Vorek, chevit,AcidBoyXL,THE MANYSH TRAFO,Falcrum,Marcin,scor,Kulfer,darkelf--dzx

mCh- ...och ty moj maly poeto ;D

beeper,Kłobuc - to taka poznanska kapela, nazwy nie pamietam bo bylem pijany jak razem gadalismy ;), to ich pierwsza plyta, jak sie dowiem to dam znac, co do calej kompozycji to chcialbym calosc ale to zalerzy od chlopakow.

Rafal-no napisalem juz eborowi ;)

Por@szek,M@Ti-dzx masz zupelna racje pomysl nie zabija ...ale nie wiedzialem jak moge sie daleko posunac i jak przelkna moje wizje, chlopaki chcieli jakas dzungle kosmos sami nie byli przekonani, mialo byc zabawnie i tyle...wiec sam rozumiesz. co do kotow to taki moj maly akcencik hehe, najwyzej beda mnie scigac ;)

ftorek-koty wyskocza mam nadzieje ;)

 

poz wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już słyszę głos sprzeciwu rowra, te jęki i wycia, dźwięk rozrywanego na kawałki ciała maleńkiego nindzy... ;)

no co ty wektorki rules :)

co do pracki hip hopu nie lubie ale okladka git az szkoda ja do hip hop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna okładka... daj siatkę?

 

wszysko git, ale.. moglbyś sobie podarować ten kolczat druciasty na siatce, jakoś zle sie kojazy.. pozatym koty za płoty nie znaczy nawlekać je brzuszkami na drut kolczasty (kolczat druciasty), to zapewne boli.. i lezy taka sterta kochanych kotków z porozdzieranymi brzuszkami i wybebeszonymi bebechami... to straszne...

 

kciok tego kolesia od serpentynek co se je "lufką" pozawijał:) mogłby być szerszy, jak reszta palców...

 

reszta "daje rade".. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batou - gogle to moja fantazja heh

damian- no drutu juz nie zmienie ...taka moja wizja heh(a kciuk przy blancie (nie lufce) jest penersko niewidoczny bo jest zgiety :D)

 

oki a teraz czas na updejciki ... i jest wielka mamafaka bo mnie kompletnie kolory rozwalily i zadna mi sie nie podoba szczerze powiedziawszy... no moze ta brazowa gdzie wlosy sa niepokolorowane, jakos tak spojnie sie calosc trzyma...no sam nie wiem wiec licze na was

 

pierwsza odslona "chlopcy z bahama bicz"

hhh1.jpg

 

to calkiem milutkie

hhh2.jpg

 

tutaj klimat wiezienny

hhh3.jpg

 

no i to niby najbardziej spojne...choroba chociaz wcale tak nie jest buuuu

hhh4.jpg

 

 

dobra generalnie pomocy i to szybko ;D

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drut kolczasty musi byc bo to getto jest! :]

 

rety ale "zywy" topic

 

mi sie pierwsza i 3 podoba

 

i mam taka sugestie ze moze warto im dociagnac portki do brzegu kadru(w dol), wczesniej to nie przeszkadzalao ale kolor roche to wyciagnal i wygladaja jakby stali w wodzie... (no i moze kompozycja lepsza by byla :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma być płyta z pozytywnym przesłaniem,odcięcie się od rzeczywistości szarych bloków i rymowanie o tym jak jest fajnie?Czy oni po prostu wyśmiewają się z mentorskiego podejścia niektórych naszych hiphopowych gwiazdeczek?

Podoba mi się motyw "curly hair" owijających blok (macki ośmiornicy lub "kto buja całym blokiem..").Inwazją pozytywnych wibracji mi to pachnie:).Ja bym widział to w wektorach lub coś w tym stylu.Ogólnie myśle że należy uprościć iokroić trochę kompozycje.

pozdro

 

łaa nie zauważyłem że już jest wersja z kolorem.podoba mi się nr.6

kolor na blokach nie keke,może teksturka, fakturka jakaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kru oki dociagnalem

smart - nie wiem czy mi sie udalo ale postanowilem to uproscic, znam tylko 3 kawalki z plyty i raczej przesmiewczo cyniczna, ale sie szczerze zaskoczylem bo myslalem ze bedzie slabciejsza

 

wiec tak wersja ideologiczna...szare getto rozjasnione przez chopakowo ;)

mysle ze jest najbardziej logiczne

hh2h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

wizja jaknajbardziej trafna a jakby tak kolor tla troszeczke jasniejszy, zeby budyneczki z niego ladnie sie wylanialy ? teraz troche jak dla mnie za ciemny ale tonacja dobra.. pracka mi sie bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ostatnia najlepsza, tylko zmień tego nigga z okularkami (tj. rozjaśnij mu skórę... troszeczkę... :) Heh, ile to zależy od koloru... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ninja -> trzaskasz dobre graficzki jak .... jak ... nie wiem jak co ale szybko :P

Tym razem nie będę się wypowiadał w żaden sposób na temat tego jak ja to bym widział bo nie mam żadnej koncepcji.

 

Powiem tylko, że Ty to jo ninja, Ty to jo :P

Trzymaj tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności