Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Dobre - rzadko sie widuje jakiegos nie-kulturyste 60 a moze nawet 70+ 🙂 Swietna robota!

dziekowa 🙂 

12 minut temu, blood_brother napisał:

Nie wiem, czy to wina shadera, czy tak miało być, ale nogi dla mnie wyglądają jakby były jedną wielką blizną, np. po poparzeniu.

pewnie troche szader, a troche takie zalozenie zeby bylo widac celulit. Chociaz ciezko powiedziec model ma 5 lat 😉

 

9 minut temu, blazejbobek napisał:

Sztos! 🤘🤘🤘 Tak z ciekawości, ile dni zajęło Ci zrobienie tego modelu? 🙂 

dzieki 😄 okolo 2 tygdoni pewnie 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do subkultury  "suger counting" nie należę .
Nie jestem fetyszysta detalu xD w sumie nie lubie go robic, ale osobiście bym wolał zobaczyć by coś więcej działo się w bryle ;p. Nie czuć by gacie go ściskały. Przydałoby się też więcej grawitacji :).
 

Elderly naked man stock image. Image of casual, aged - 144179753121 Healthy Senior Couple Running Jogging On Beach Stock Photos, Pictures &  Royalty-Free Images - iStock

 

4 Strategies To Deal With A Saggy Ass

mens speedo funny Shop Clothing & Shoes Online

Mam nadziej ze nie obrazilem. Licze ze ostatni foto cie zainspiruje 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacie sa tylko po to zeby zaslonic siusiaka 🙂 dodane przed renderem na odpierdol, bo balem sie ze artsacjon da +18 😄

nah nie boj sie nie obrazam sie za feedback, zawsze to cos mozna wyciagnac na przyszlosc 🙂 pomysly itp dobry feedback nigdy nie jest zly 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, tr3buh said:

Wiecie że wszyscy tak będziemy kiedyś wyglądać, zabawne nie? XD

Mów za siebie, ja na emeryturze w końcu będę miał czas żeby na spokojnie przygotować cykle sterydowe z ruskiej i czeskiej mety, plan treningowy i będzie czas na długi i leczniczy sen kulturystyczny 🙂

0R5t7zr.png

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, KLICEK said:

ty to mamy taki sam plan 😄 jak mi stuknie 40 z miejsca wchodze na tescia 😄

No i legancko, czyli chcesz być naturalem bo teść naturalnie występuje w organizmie 🙂 Jak coś to zakładaj wątek na W.I.P. to będziemy się razem uczyli i dobierali najlepsze sterydy suple dla grafika 🙂

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Destroyer napisał:

No i legancko, czyli chcesz być naturalem bo teść naturalnie występuje w organizmie 🙂 Jak coś to zakładaj wątek na W.I.P. to będziemy się razem uczyli i dobierali najlepsze sterydy suple dla grafika 🙂

 

no i oczywiscie ze tak zrobimy 😄 ale poki co po pierwsze zwieksz mase, po drugie zwieksz mase 😄

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ty to mamy taki sam plan 😄 jak mi stuknie 40 z miejsca wchodze na tescia 😄

a co na to teściowa bo małżonka to raczej nie będzie zadowolona ze jej ojca obracasz xD

pamiejtajcie im jestescie grubsi tym mniej zmarszczek gorzej jak sie z masy zejdzie ;p... po 40 skora juz tnie tak elastyczna.

Ogolnie chyba lepiej tyc na starosc xD. Mnie motywuje tylko by zmiescic sie stroj motocyklowy i nie dostac zadyszcki na torze jak ostanio.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudzi żyją dłużej 😉

 

No ale to fak generalnie, chudzi są zdrowsi. No może nie psychicznie 😉 

Mi otyłość raczej nie grozi bo mnie raczej kręci zdrowe jedzenie - a na to nie mam czasu więc mało jem hehehe 😉No chyba, że pizza/kebab itp. Tego to zjem za dwóch. Duża pizza nawet mi wejdzie jak mam dobry dzień.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, michalo napisał:

Klicek, ty się nic nie chwalisz a co chwilę twoje nazwisko widzę - ZBrush SUmmit, M4G Seminars i  prezentacja SHAKU.  Nie żebym cię prześladował czy coś 😉 

Chociaż na Shake bym chętnie wpadł przybić ci 5-kę 🙂 

haha 😄 no pochwale sie pozniej troche, jak juz bede mial prezentacje gotowa XD 

No, ale true, na M4g wpadne na kilka lekcji zerknac co ludzie robia itp. na Shaku bede robil to samo co na summicie tak mi sie wydaje, bo nie dam rady przygotowac czegos nowego 😉 ale to sie jeszcze zobaczymy 🙂

 

@Nezuminic nie wiem, oprocz tego ze mam prezentacje hehe takze leaker ze mnie slaby 😄

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, michalo napisał:

Chociaż czapkę byś kolegom załatwił. Albo breloczek.. 

no, jezeli sie da to zalatwie, chociaz w tym roku to to jest online all ;D to moze byc ciezko 😄 

 

21 godzin temu, ArnoldSzczesliwy napisał:

mozna na fote podbić ?? 

hehe, no wbijaj na event slyszalem ze bedzie popijawa po 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najzabawniejsze" bylo, ze jak mialem w koncu zaplanowany wyjazd na ZB Summit bo nam wizy zniesli, dograna tania trase z Mexico City przez Juarez i noclegi u znajomka to... pandemia wybuchla i jest wszystko online 😒 Jak zrobia znowu normalny to pewnie nie bede mogl z jakiegos powodu albo sie dziadkowi Bidenowi przypomni, ze to Trump zniosl wizy Polakom i szybko je przywroci. Eh...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności