Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

no tez tak myslalem, jeszcze dzisiaj troszke nad nia posiedze moze wieczorkiem, bo chcialbym uzyskac efekt ogromnych ramion 😄 moze dlon wypadalo by zmniejszyc? to glowa by byla bardziej proporcjonalna? 

na szybko liquifajem 😄 taki plan, lepiej bedzie? 

smoothie_01_liq.jpg.c2130551ab33de3f5679de765c7d02ad.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, KLICEK said:

no wlasnie plan mam taki, tylko niechce nikogo obrazic 😄 chce jej przerysowac ramoniona i dodac do jednej reki kij golfowy 😄

Dawaj, dawaj. W tych czasach i tak na pewno ktos sie obrazi 😉. Choc tutaj moze bedzie zagwozdk,a bo z jednej strony nikt nie powie ze jest "nierealistycznie", no bo... wiadomo, z zalozenia jest. A z drugiej strony tez bedzie glupio powiedziec, ze sie nabijasz z muskularnych kobiet bo... nie jest to oczywiste wcale i moze sie nie nabijasz. W ten sposob obie strony nie beda wiedzialy czy zaczac drame czy nie 😄

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Twoimi pracami, zawsze gdy je oglądam mam zgoła inne uczucia niż powinienem mieć. Zamiast jakiegoś rodzaju wstrętu/przerażenia/obrzydzenia, głosy mówią mi "ale byś dotknął, nie? ale byś się zapoznał, nie??" 😄 Te cichsze z kolei mówią "idź, przecież też dasz radę takie coś wyrzeźbić w Blenderze
Tak czy siak, robota pierwsza klasa i zawsze mega inspiracja! 

  • Haha 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie posty z prackami nie pokazuja mi niczego - tylko linki i nic... To cos u mnie czy na stronce?

edit:
Odswiezalem stronke i nic, napisalem to powyzej i po wyslaniu pokazalo pracki. Zlosliwe toto 😄
Wszystko na wypasie, nie ma co. Diabou mi sie podoba, lubie te detaliki w stylu jakichs wstazek na rogu 🙂 Material mi sie tez bardzo podoba z niebieskiego potFora 🙂 W czym renderujesz?

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 23:31, Papa Pio napisał:

Fajowski design... zakładałeś jakąś krzyżówkę człowieka z rakiem, czy samo wyszło? Kozak praca... jak zawsze z resztą... to do jakiejś nowej produkcji?

nah to tylko gluty, do niczego konkretnego 🙂 

 

marcin-klicki-placide-01-body-01a.thumb.jpg.81763074216590794d665aa705cceb8e.jpg

marcin-klicki-placide-01-face-01-b.thumb.jpg.cd0cc9a7b96a4151f6e726c2de77c6fd.jpg

  • Like 17
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności