Jump to content

teczka3d: klicek art dump

Recommended Posts

Guest fishinthewater

Dołączam się do wszystkich ochów i achów, światowy poziom.

Interesuje mnie tak jak i Hatt3ra czy używasz md przy robieniu szmat?

pzdr.

• Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajc zapomnialem odpisac, nie nie uzywam, wtakich pracach dla siebie wole sie podszkolic w modelowaniu szmatek. Chociaz czasem sie zdaza z lenistwa :) prawda jest taka, ze w wiekszosci przypadkow(jaknie masz gotowych wykrojow) czas przygotowania tkaniny jest taki sam jak jej wymodelowania (no plus minus)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

floo - bardzo zadko, raczej staram sie przygotowywac, chyba ze robie spida.

krzys!3k - dzieki :) fajnie wyszlo

2013- nie pamietam dokladnie, kilka dni po pracy tak mi sie wydaje na pewno nie dluzej niz tydzien, 2-3 dni max

tu moj modelik do anomaly 2

attachment.php?attachmentid=95868&stc=1&d=1405374511

• 3 weeks later...

Jak zwykle miazdzysz!

Planujes kiedys jakies tutoriale zrobic znowu jak to za dawnych czasow bywalo? Mysle ze niejeden by wysuplal kilkanascie dolcow... Mega zaluje ze nie mam juz tych twoich starych tutkow do Zbrusha (ostal mi sie ten klasyk do Wings3D :D Mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko tego ze go sobie uploadnalem na tube https://www.youtube.com/watch?v=V4PHxO57kBM&list=UUaqSglZKLcdp6uHtXgngnMQ )

Pytanie numer dwa - dlaczego link na strone domowa przekierowuje na jakas japonska, dziwna stronke..?

[edit]

Znalazlem te stare tutoriale - linki wciaz dzialaja :D Jakby ktos chcial sobie przypomniec ile opcji w ZB bylo kiedys:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=35770&p=504819&viewfull=1#post504819

Edited by Nezumi

ok nie rozumiem tej zajary na tego dinka, wygląda jak sprzed iluś lat... za to wcześniejsze pracki owszem super, facet z fajką, facet z zakupami:) wszystko bardzo charakterne i miłe dla oka..aaah i ta gęba potworka (nie wiem jak ją nazwać ale jest nad facetem z siatkami :) tak jak wiele gęb wcześniej - dla mnie bomba :) pozdrawiam

• 7 months later...
  • KLICEK featured and unfeatured this topic