Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. ech, wystartowałbym gdyby nie te ograniczenia... w sumie po co one zostały wprowadzone? Bitwy powinny uczyć kreatywności, a jak tu być kreatywnym skoro jest się ograniczonym... to jak będzie?
  2. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Architektura
    No chyba jedyny tutaj, który wie o co chodzi :) Dla klienta poszla jeszcze gorsza wersja, gdyż było naprawde mało czasu na wykonanie tego. Tak jak mówisz - bardziej chodzi o pokazanie bryły. Dopiero teraz zacząłem bawić się tą scenę, przerenderowałem ją z innymi ustawieniami dla poprawienia fotorealistyczności. Uczę się exteriorów dopiero, dlatego zamieszczam tutaj pracke dla krytyki. Jak widzisz wypowiedź wyżej czasami się nie da - albo praca komercyjna, albo człowiek dopiero się uczy. Te załamanie to wjazd pod budynek (parking), to nie cegła, tylko taki kamień piaskowy, rozmiarowo jest odpowiedni. LOL :) do ostatniego Twojego postu: Klient chciał wizke tylko dla ukazania bryły obiektu / nie specjalizuje się wyłącznie w wizkach a już najbardziej nie w exterior - dopiero z nimi zaczynam. Tweety ostatni post: Dloatego zamieścilem ;) Hindus: Ja chyba nie lubie tego maxwella, za moło trzeba się bawić renderem żeby uzyskać ładny efekt :D a ja lubie się "pobawić"
  3. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Architektura
    właśnie mam kłopoty z prezentacją :/ zadko robie takie rzeczy, licze na waszą pomoc
  4. SWRSC dodał temat → w Architektura
    Witam, prezentuje już dosyć starą prackę, ale na nowo przerenderowaną: link do hi-res: http://img105.imageshack.us/img105/3369/hzakopanelarge0fr.jpg link do "czystego" rendera: http://img105.imageshack.us/img105/7015/render5hp.jpg Pozdrawiam
  5. Witam, Szukam bardzo dobrego flashowca, który doprowadzi niedokończony projekt do końca. Zrobieone jest wszystko, łącznie z elementami graficznymi, wszystko jest już zaimportowane do flasha, oprócz jednaj małej rzeczy. Zadanie to głównie napisanie odpowiedniego skryptu. Więcej info - proszę o kontakt na adres e-mail, najlepiej wraz z linkiem do dosyć zaawansowanej (skryptowej) strony flashowej której jest się autorem. KONTAKT: [email protected]
  6. nom, przy tak słonecznym dniu cienie są niebieskie
  7. render nie jest zły, ale sprawia wrażenie że oglądamy samochodzik-zabawkę, no chyba ze tak zakłądałeś. Mogłeś dać kilak plane z selfillumination, wtedy ładnie by się wszystko odbijało, bo teraz nie pasują mi np. odbicia na szybach. Ale ogólnie ładna pracka :)
  8. świetnie!!! na czym renderowałeś?
  9. nom, dofik za duży, ale render, materiały mi się podobają :)
  10. no mało troszke, mogłeś do speeda dac, ale render całkiem przyjemny
  11. uwielbiam tego typu prace! gratsy!
  12. mnie się tam pracka podoba, jedyne do czego bym się przyczepił to do koloru światła, powinno mieć niższą temperaturę.
  13. SWRSC odpowiedział Marcin → na temat → Rendering / Lighting / Shading
    Dunde najładniejszy :)
  14. SWRSC odpowiedział Marcin121 → na temat → Wolne dyskusje
    nom, na telemarketingu mozna ladnie zarobić na wakacje, polecam. Sam kiedys pracowałem na takim stanowisku przez jedynie pól miesiąca i dostałem około 750 zł na rękę.
  15. lol > kaustyki trzeba zmniejszyć, zarowno ich energię jaki i rozmiar photona
  16. http://www.ag.bocznica.org/AskGoogle.gif
  17. http://www.ag.bocznica.org/AskGoogle.gif
  18. wiesz co patry? looknij sobie na wizualizacje interior jakie tutaj na forum ludzie zamieszczają i sam ocenisz czy jest dobrze, bo widać jak na dłoni
  19. to chyba wina kautyki o ile ją włączyles, pobaw się nią
  20. SWRSC odpowiedział MeG → na temat → Hardware
    nom, a poza tym wacomy mają świetne piórka - leciutkie, poręzne i co najważniejsze zasilane radiowo, więc nie trzeba biegać do kiosku po energię
  21. vRay, podobnie jak wersja dzienna
  22. VIZ nie ma reaktora
  23. A prosze bardzo:
  24. ja tez podam przyklad: praca przy wizualizacjach, głownie exterior, na dzien dobry 2000, po 3 miechach 2500
  25. bardzo ładnie, ale imo lampka na scianie daje swiatło o zbyt wysokiej temperaturze. Ale efekt bardzo czadowy :)

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.