Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś slasher, postacie i środowisko bardzo fajnie wyglądają. 

Ja chciałem znowu polecić coś na VR, bardzo dawno w to grałem ale cholernie mi się podobało. To jest gra logiczna/puzzle która rozgrywa się w świecie wyobraźni wewnątrz umysłu. Bardzo przypomina mi to Lawnmovermana, taki stary film o VR z lat 90. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeszedłem xD Wolfenstein The New Order. Dobrze ze odpialem słuchawki bezprzewodowe bo wywałała się nie miłosniereni. Odpięćie kabla odjęło wszystko bolączki.
10h rozgrywki.Bardziej wciągneło mnie niż DOOM. XD bo ma fabułę xD. Zaraz kupuje OLD BLOOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sebazx6r napisał:

Własnie przeszedłem xD Wolfenstein The New Order. Dobrze ze odpialem słuchawki bezprzewodowe bo wywałała się nie miłosniereni. Odpięćie kabla odjęło wszystko bolączki.
10h rozgrywki.Bardziej wciągneło mnie niż DOOM. XD bo ma fabułę xD. Zaraz kupuje OLD BLOOD.

Szczelaninki oł jea, polecam Ci również Wolfenstein II: The New Colossus, i bardzo fajne wbrew pozorom Far Cry: Blood Dragon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Old Blood jest świetny, najbardziej podobał mi się ze wszystkich wydanych części, bardziej niż podstawka.

Z Far Cry'em niestety też miałem problem, ciągle się wysypywał i to na samym początku. A że to była darmówka, to nie chciało mi z nią walczyć. Choć słyszałem, że faktycznie jest fajna,

 

Edytowane przez makak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry: Blood Dragon był świetny, też polecam, szczególnie jeśli komuś podobało się Kung Fury 😉

A z nowszych to ostatnio namiętnie cisnę w darmowe Call of Duty Warzone. Jeśli chodzi o multiplayer to zawsze byłem fanem Battlefielda, ale ten CoD to ewenement - połączenie klimatu Battlefield 3 z akcjami rodem z Just Cause - polecam, wciąga niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JmTm00 napisał:

Szczelaninki oł jea, polecam Ci również Wolfenstein II: The New Colossus, i bardzo fajne wbrew pozorom Far Cry: Blood Dragon

To akurat przeszedłem jako pierwsze ;). Potem New Order a teraz cisne OLD BLOOD. I już na dzien dobry po pierwsym chapterze sie wywalać zaczął ale rozwiązałem problem.
Skasowałem plików z przerywnikami i nastepnie odtwrozłem z poziomu steam i ruszył. Mnie najbardziej jara  motyw skradania.

Tych starszych Wolfenseinów to juz chyba nie będę rusząl te zombiaszce i magia mi nie podchodzą.
 

Cytat

mi old blood tez najbardziej sie podobal, chociaz tych dodatkow do nwego nie przeszedlem 😉 


Ja jakoś dodatki nie gram. Ostatni tylko zagrałem Dishonored 2 dodatek z tą mudżynką. Po prostu dramat skończyłem na silę.

Doom jakoś czeka xD. W wolfa gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem OLD BLOOD zajebiste. Polecam xD chyba ze zacznie sie wywalac  ale mi sie udalo naprawic.  Doom jakos lezy dalej nie wiem il h sie nagralem.
Apropo Grim Dawn ja xD na morele dorwalme dorwał Victor Wran. W Biablo 3 nie gralem ale to cos nom modle i za 12 zł xD i 7 dni reklamacji neidzilajacego klucza do steam. To chyba cos ala ten twoj Grim Dawn bo na comunity gry wspominali. Calkiem spoko narazie 2h.
Tylko od siedzenia juz mnie D boli bo praca na domowym fotelu i grnia zgniataja dupke. Pora na nowy fotel.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddałem z Ultraviolence jakieś 3 areny przed finalnym bossem. I nie wiem czy było łatwiej bo nastąpiło takie mentalne "rozprężenie" (eee traz to będzie łatwiej) skupienie spadło i ginąłem tak samo :D To w głowie siedzi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest mi o wiele łatwiej. Na wyższym poziomie trudności nie mialem prawie żyć dodatkowcyh. Potrafilem wpaść na arenę i od razu zginac teraz mam 5 i jest juz kilka leveli dalej. BFG juz mam jestem po marsie i sentinel prime. Teraz lece po jakis miecz xD.  Jakiegoś rogacza zabilem dobrze ze mialme te zycia bo zginalem 2 razy. Ale prawda jest taka ze na ultrivilce to wogole nie zwaraalme uwage na fabułe a jednak jakaś. Jest.


Edit : qrde bywa jednak i ciezko.... ale juz jestem w piekle moze wkoncu przejde.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebazx6r napisał:

Teraz jest mi o wiele łatwiej. Na wyższym poziomie trudności nie mialem prawie żyć dodatkowcyh. Potrafilem wpaść na arenę i od razu zginac teraz mam 5 i jest juz kilka leveli dalej. BFG juz mam jestem po marsie i sentinel prime. Teraz lece po jakis miecz xD.  Jakiegoś rogacza zabilem dobrze ze mialme te zycia bo zginalem 2 razy. Ale prawda jest taka ze na ultrivilce to wogole nie zwaraalme uwage na fabułe a jednak jakaś. Jest.


Edit : qrde bywa jednak i ciezko.... ale juz jestem w piekle moze wkoncu przejde.

Ja się w sumie poddałem pod koniec - straszny bullshit się zrobił i już mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało, chciałem tylko skończyć. W ogóle końcówka słaba imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze :).

p.s. jak przestaje byc rozjebundo to muza wpada mi w klmaty DIablo w wiosce hmmm. (1 chyba lub 2 )

edit: Wlasnie kupiel Resident Evil 3 ze steam awards 99zł :). Czyli tak samo jak Resident 2. Skończe Dooma i zaczynam :).
 

 

Cytat

Ja się w sumie poddałem pod koniec - straszny bullshit się zrobił i już mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało, chciałem tylko skończyć. W ogóle końcówka słaba imo.

Jak ogarnalem ze te male potworki mozna prawie non stop zabijac pila mechaniczna bez szukanai benzyny i ze tylko tak xD dostaje sie amo.
Jestem juz pod koniec. Skacze juz po tych durnych wyspach i zostanie finall boss.
Poprostu mam ochote juz ta gre skonczyc xD. Jakoś przy wolfensteinie tak nie mialem.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede grał w gre. 

A właściwie to już ją skończyłem podczas tej koronokaruzeli, ładna jest i polecam 🙂 Tak trochę nostalgicznie mi się zrobiło bo uświadomiłem sobie że Tomb Raider to była gra w której pierwszy raz na żywo zobaczyłem jak wygląda i działa grafika 3d. Zastanawiam się czy jeszcze nie zdążę łyknąć "Rise" i "Shadow". Ładnie tą gre zrobili ale moim zdaniem za dużo strzelania za mało grobowców i frajdy z odkrywania nieodkrytego 🙂

 

Edytowane przez gryzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2020 o 10:39, KLICEK napisał:

jezeli ktos lubi diablo 🙂 to polecam wolcena, za 100 zl zajebista zabawa na wiele wiele godzin 🙂 a klimat lepszy niz w diablo2 🙂

Ja kiedyś grałem w Path of exile, ale to jest dobry hack and slash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną grą jaką przeszedłem kilka razy było chyba Diablo 1 xD ale mogę się mylić. A nie przepraszam Residen evil remake na gamecube 3 razy.

Tomb Raider fajna seria od tego roku 2013 przeszedlem wszyskie. takie troche klony rozgrywkowe samego siebie.

Doom... kiedy grasz zeby skonczyc. Gra troche mnie rozczarowala. Do tego niesie smier epileptykom. Przy niektorych planszach tak nap. .. dash ze nie wiedzialem co sie dzieje.  Dobrze ze zmniejszylem poziom trudnosci.


Przeszedłem Residnet evil 3 w trybie normal. Graa jest krótka, niestraszna ale wciagajaca. (kiedys przeszelmd wersje na GC).
Moim zdaniem lepsza była 2 . Zagadek w tej grze jest jak na lekartswo i w sumie idzie sie jak po sznurku.
Mimo wszystko polecam na półapie 100zł warto. Więc proponuje poczekać do promocji.


Alien Izolacja na steam 7pln. Już odaplone. Jak narazie muza iklimat super  jeszcze mnie nic nie gonilo.Mam nadzieje ze odpalenie na hard to niebyl blad.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Alien Isolation qrwa 24h. i przy 6h zmienilem poziom z hard na medium a potem sie dowiedzialme mniej wiecej jak grac i chodzilem na kucaka.
Powiem tak końcówka to arcydzieło. Te pociagi mnie rozjebały.  Najlepiej wydane 7zł w życiu.
Jebać DOOM'a. Gram musi mieć fabułe. Single player for life :).

Ide qrwa spać. Dzień dobry wszyskiem 😉

P.S. Battlefield V zakupione do testow rtx 2080super. Na EA ORIGIN promocja jest po 42zł.

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej jest lepiej? Jakoś w połowie Alien Isolation wymiękłem, bo mocno podobne było, ciągle idź po przedmiot. Otoczenie fantastyczne, ale dosyć monotonna rozgrywka (przyznam, że jak gram w horrory, to lubię mieć możliwość patroszenia przeciwników, więc moim ulubioną serią jest Evil Within).

Edytowane przez makak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Popularny tytuł... aż się strona wysypała. Nie widziałem takiego spędu od czasu gdy papier toaletowy wrócił do sklepów 😄

No cały czas się sypie... Za którymś podejściem mi się udało, ale możliwe, że trzeba będzie trochę poczekać. W każdym razie jest za free przez tydzień, więc powinno się udać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wujek_kane napisał:

No cały czas się sypie... Za którymś podejściem mi się udało, ale możliwe, że trzeba będzie trochę poczekać. W każdym razie jest za free przez tydzień, więc powinno się udać ;]

A powiedz jeszcze, czy to bez drm, czy trzeba odpalać przez launcher R*?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EthicallyChallenged napisał:

A powiedz jeszcze, czy to bez drm, czy trzeba odpalać przez launcher R*?

Nie mam pojęcia... "Kupiłem", z instalacją czekam na lepsze czasy, ale może faktycznie odpalę i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jest po prostu dramat...

Ściągnałem, zainstalowałem, to gunwo rockstar social club instalowało się godzinę... Każą się rejestrować, ok... Captcha. Nie jedna tylko z 10 - zaznaczam rowery, samochody, przejścia dla pieszych, światła na skrzyżowaniach. Zajęty login 😕 Jeszcze raz captcha (znaczy 10 razy). Ok, przeszło, wysyła maila aktywacyjnego.

Od 2h nic nie przyszło, a klikałem żeby wysłać jeszcze raz wielokrotnie...

KURŁAAAAAAA!!!! Jakbym ściągnął z torrentów, to dawno bym już grał, a tu mam oryginał i co? Przecież to jest jakaś kpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności