Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co tam robi mudbox?

Czeka, aż sie 30dniowy okres testowy skończy :P

 

 

voyager co za monitor masz? rozdzielczosc screena mnie zastanawia :)

Samsung 2343BW W sumie tani model (800zł), ale jak wiadomo klient patrzy na cyferki i 2048px w poziomie mnie przekonało :) Ogólnie nie polecę, ale o tym niżej

 

 

Gregor - z tym 16x9 to przesada, strony www są szerokosci 1/3 ekranu?:P

Jak przesiadka z malucha crt?

Strony są robione pod 1024, więc mieszczą się 2 :D

Gdybym nie musial sie przeprowadzać i miał wiecej miejsca na biurku, to bym go sobie zostawił. Takich kolorów i kontrastu długo nie będzie na LCD. Do tego każda rozdziałka fajnie wyglądała, a tu?

Gry poniżej 1366 x 768 słabo wyglądają, kolorów mało (szczególnie gamut szarości), dotykowy panel nie do użycia po ciemku

No ale filmy w hd lub przynajmniej 720p bez pasków, niesamowity komfort pracy przy 2048x1152 i niska cena rekompensują niedogodności :D

 

Chce ktoś za flaszkę dobrego IBM p260 21'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor ale masz zawalony pulpit jak Ty tam się odnajdujesz? :P

A tepeta to już musi strasznie uwagę odwracać :P

 

a u mnie od jakiegoś czasu takie, dobrze że większość tapety jest czarna to nie musiałem ikonek chować wystarczyło w PS maznąć :D ale tylko jakieś 50 ikonek wywaliłem :D

f_tapetam_a115074.jpg

 

t_ikonym_1b40ebe.jpg

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Piszę je tutaj, gdyż w sumie dotyczy pulpitu, a dokłanie ikon na pulpicie. Mianowicie niektóre ikony które powinny być na prawym monitorze na górze, po odpaleniu niektórych softów zmieniają miejsce i trafiają uparcie na lewy monitor, tak, jak to przedstwiłem na screnie. WTF?

 

desktopproblem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli masz karte ati to zainstaluj ati tray tool i w opcjach ustaw zapisywanie pozycji ikon. W przeciwnym wypadku sciagnij ultramona i uzyj go do tego samego co w ati tray tools. Ultramon niestety nie jest darmowy, kosztuje 40$ ale warto tyle zabulic poniewaz programik spisuje sie wysmienicie w konfiguracjach wielomonitorowych. Na stronce podanej ponizej masz triala 30 dniowego.

 

http://www.realtimesoft.com/ultramon/download.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności