Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Destroyer napisał:

 

@KLICEK bierzesz zrusha, ustawiasz żeby model cały czas się oddalał, biegniesz za nim i rzeźbisz, pół roku pracy i masz buły na nogach jak po synholu i spodnie na specjalne zamówienie trzeba szyć 🙂 win win, no brainer nawet nie ma co myśleć 😛

Tylko nie zapomnijcie żeby nadgonić z górnymi częściami ciała rzeźbiąc w marmurze, napierdalając ciężkim młotem w dłuto i nosząc kamulce do studia, żeby potem nie wyglądać jak T-rex.

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Destroyer napisał:

jZLMzDv.jpg

 

niby to jest smieszne i niby latwe do zrobienia, ale powiem wam ze to jest tak trudne ze ja jebie. 🙂 Chcialbym tak na maxa 🙂 po prostu odpoczac, bez stresu ze cos jest nie ogarniete i nie zrobione 🙂 po prostu usiasc na "czepaku" i przejebac caly dzien. 🙂 ja probuje ostatnio robic 5-10 mintowe medytacje, po 30 sekundach juz odpadam XD ja jebie uzaleznienie od kompa i przebodzcowniae motzno 

  • Like 1
  • Sad 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KLICEK said:

niby to jest smieszne i niby latwe do zrobienia, ale powiem wam ze to jest tak trudne ze ja jebie. 🙂 Chcialbym tak na maxa 🙂 po prostu odpoczac, bez stresu ze cos jest nie ogarniete i nie zrobione 🙂 po prostu usiasc na "czepaku" i przejebac caly dzien. 🙂 ja probuje ostatnio robic 5-10 mintowe medytacje, po 30 sekundach juz odpadam XD ja jebie uzaleznienie od kompa i przebodzcowniae motzno 

Oczywiście, że jest ciężko, każda zmiana jest ciężka. Nie wskoczysz na 10min medytację z miejsca tylko musisz się tego nauczyć i najpierw będzie to tak wyglądało tj będziesz walczył z myślami albo nawet się zagapisz i się zamyślisz o czymś i nawet nie będziesz próbował się powstrzymać, To tak jak czasem czytasz książkę i po przeczytaniu strony uświadamiasz sobie że myślałeś o czymś innym i nie zwróciłeś uwagi na to co czytasz.

Medytacja jak cokolwiek innego to umiejętność jak będziesz ćwiczył regularnie to w końcu się nauczysz, 30s sesja też jest dobra i lepsza niż nawet nie podjęcie próby, robisz po 30s dwa razy dziennie dzisiaj robisz 2 min z większą łatwością za 2 czy 4 tygodnie. Nie śpiesz się i nie narzucaj sobie nie wiadomo jakich oczekiwań tylko ciesz się z każdego kroku w dobrą stronę, tybetańscy mnisi ćwiczą to całe życie więc nie wskoczysz z miejsca nawet w małą część czegoś podobnego bo zupełnie nie masz doświadczenia, nie znasz swojego ciała i nie wiesz jeszcze co robić ale z czasem się nauczysz jeśli tylko będziesz próbował. 

No i żeby dopełnić obraz inspirującej motywacji dodam tylko love, laugh, live 🙂

Wierzę w Ciebie, przy odrobinie samozaparcia za rok o tej porze możesz osiągnąć nawet taki sukces:

U6DyVEp.jpg

Do Nothing! 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KLICEK napisał:

niby to jest smieszne i niby latwe do zrobienia, ale powiem wam ze to jest tak trudne ze ja jebie. 🙂 Chcialbym tak na maxa 🙂 po prostu odpoczac, bez stresu ze cos jest nie ogarniete i nie zrobione 🙂 po prostu usiasc na "czepaku" i przejebac caly dzien. 🙂 ja probuje ostatnio robic 5-10 mintowe medytacje, po 30 sekundach juz odpadam XD ja jebie uzaleznienie od kompa i przebodzcowniae motzno 

Co prawda nikt nie pytał, ale...
Jeśli "dobrze" pójdzie to w pewnym momencie będziesz miał przełom i zaczniesz żyć z mentalnością zbliżoną do menela, ale będąc jednocześnie w racjonalnym stopniu obowiązkowym- dokładnie jak na tym filmiku motywacyjnym xD
Sam do tego dojrzałem przy przekraczaniu 30. Nagle się okazało, że każda praca, którą wykonywałem do tej pory miała być powołaniem, miała być potrzebna, a w rezultacie nie dawała kasy ani spełnienia (choć człowiek chciał sobie wmówić, że w pracy dla kogoś pieniądze nie są najważniejsze xD).
I fakt, w branży kreatywnej jest nieco inaczej, ale również potrafi złamać (zwłaszcza jak miała być spełnieniem marzeń, a w sumie nie różni się od normalnej, regularnej roboty i stresów z nią związanymi). Dzisiaj na przykład obudziłem się o 10, choć tak naprawdę mogłem i o 13 i jest legancko tego.
Co prawda Ty masz kierownicze stanowisko, więc pewnie będzie gorzej z przestawieniem myślenia (o ile będzie to w ogóle możliwe bez zmiany firmy), ale no- BĘDZIE DOBRZE!

Edytowane przez RaVirr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, michalo napisał:

Ja zasłaniam kamerkę płytą kompaktową i mam aluminiowy czepek. 100% resistance xd

AMATOR 😉 

Tak to się robi mój przyjacielu 🙂 poziom 1000.jpg

20220216190347_img_3fe57bd2bc.jpg 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
  • bogactwo 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KLICEK napisał:

 

Jezu jaka wspaniała reklama, mając płot tuż przy deptaku/ścieżce rowerowej powinienem to wyświetlać na jakimś telebimie. 
Swoją drogą, z rzeczy interesujących lub zabawnych- ostatnio to ogrodzenie trzeba było rozebrać i niedługo będzie stawiane nowe, więc płotu ni ma. Wyobraźcie sobie moi drodzy, że wystarczył tydzień by ludzie zaczęli włazić jak do siebie i jeszcze srać pod drzewka (tak, ludzie, widziałem na własne oczy, ale nie zdążyłem po aparat by delikwentkę sfotografować)..

  • kekw 1
  • Confused 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, illy said:

20 rocznia rejestracji, gdyby Leru nie usunal kiedys watku to mialbym wiecej komentarzy od Ciebie 😛

ooo dzień dobry Panu 🙂 Musisz koniecznie zmienić avatar na ten stary z logo kawy bo bez tego to już nie to samo 😛

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja, dla jaj zmienialiśmy z kolegą daty urodzin na fejsie na 1905 rok i wyskoczyła informacja, że konto automatycznie zostanie usunięte bo jestem za stary czyt. 117 lat 😄 Teraz żeby odzyskać dostęp żądają skanu np. dowodu czaicie? Ten portal mnie tak wkurwia czasami jak mało który 😄 😄 

Untitled-1.jpg

Edytowane przez tobiq4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tobiq4 napisał:

Taka sytuacja, dla jaj zmienialiśmy z kolegą daty urodzin na fejsie na 1905 rok i wyskoczyła informacja, że konto automatycznie zostanie usunięte bo jestem za stary czyt. 117 lat 😄 Teraz żeby odzyskać dostęp żądają skanu np. dowodu czaicie? Ten portal mnie tak wkurwia czasami jak mało który 😄 😄 

Untitled-1.jpg

Dziwne, myślałem, że 115 lat to taki typowy przeciętny użytkownik facebooka ma?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności