Jump to content

TEXTURY - Baza Linków (stan: 03.I.2008)

Recommended Posts

Update: 23.V.2003

Update: 4.VI.2003

I na tym kończy się moja lista.

Pozdro,

KAIN

• Confused 2
  • 1 month later...
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra pozycja do odwiedzenia:

http://www.3dlinks.com/textures_free.cfm

Na tej stronie znajdują się nie tylko linki do stron z darmowymi teksturami. Są tam również linki do stronek z darmowymi pluginami, skryptami i tutorialami. Przeglądałem tylko część z nich, wszystkich nie zdążyłem. Część z tych stron prezentuje dobry poziom, ale bywają zarowno zupełne miernoty.

• 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

MATERIALY pościelowe ;) - dosyć kiepska jakośc(choc moze dosyc to kiepskie slowo -> jakis koiles zgwalcil je poprostu kompresja) ale wybór jest przeogromny.

Iloś i ruznorodnosc poraza :) warto oblukac.

Po kilku próbach mysle ze da sie z tego zrobić przepiekną texture :). W najgorszym wypadku materialy moga posluzyc do zrobienia calkiem nowej texturki.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wszystkie moje tekstury, które dotąd zrobiłem/sfotografowałem:

ed2k://|file|textures_by_michal_konwicki.rar|173959049|c94120908bab0400fc3643edd46eedd2|

Daje link do EDonkeya, bo nie mam gdzie tego wrzucić. Plik zajmuje 165MB, zawiera 77 tekstur w kilku kategoriach (nieba, mury, drewno itd.), są to głównie JPGI w dość dobrej czyli niskiej kompresji, w podstawie maja zwykle od 1600 do 3200 pikseli. Większośc tekstur jest lekko obrobiona (poprzycinane itd.), nie są to tekstury seamlesowe niestety. Oczywiście udostępniam je do darmowego użytkowania zarówno niekomercyjnego i komercyjnego i mam nadzieję, że się komuś przydadzą. Prośba: po ściągnięciu nie kasujcie/przenośćie pliku, tylko dalej go udostępniajcie.

EDIT:

Dodaje torrenta do tych tekstur w zalaczniku zzipowany lub do sciagniecia: http://michalkonwicki.webpark.pl/textures_by_michal_konwicki.rar.torrent

Malutka próbka części tekstur (wiem, niewiele widać):

tex.jpg

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Może było, może nie...

Folder masy (!!! kilka tysięcy !!!) przeważnie zaplatających się tekstur od trawy poprzez kostkę, kurz, brud, piach, ciecze do cegły...

Uwaga taka mała:

Kto ma szybszy net, zobaczy więcej ponieważ php pozwala wczytywać stronę tylko 30 sekund. Pokazuje się kilka tysięcy linków (na neo 640 - 3200+pare (liczone :P )) i strona przestaje się wczytywać :)

http://www.accustudio.com/exchange/textures/directory.php

• 2 weeks later...
  • 2 months later...