Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 09: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kilka moich tematow,, częsc sie powtarza :P

-sredniowiecze / zamki, rycerze, etc

-gotyk

-szpital / operacja ,

-"zwykly" dzien pacjenta w szpitalu

-sen ( w sensie jakies postacie, dziwne rzeczy . .. wiadomo co sie sni :) )

-bohaterowie

-wielkie wojny... bitwy...

-scena z filmu - wladca pierscieni ?

-architektura

-ludzkie tragedie

-magia natury

-moc , ogrom zywiolow

-elektorwnie , fabryki

-sport

ps. zadne auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto przyszlosci moze byc, ale nie zawezalbym teo tematu. :)

 

Kolejne moje fantazje nocne:

- cos malego (mikroskopijnego)/cos duzego (gigantycznego).

- kosmos... ale to sie glupie wydaje. ;) Ale czemu nie.

...wiecej pomyslow nie pamietam, prosze o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pytam - kiedy bedzie nowa bitwa :)?

a pytanie nastepne i zarazem pewne ulatwienie zycia nam wszystkim :

mianowicie, pytanie kieruje do Ludzi ktorzy sa szefami bitwy i dadza temat.. moze podajcie np 10 tematow nad ktorymi myslicie,, a my wybierzemy ten naj... taka sonda mala ...

taka moja propozycja :)

czekam z niecierpliwoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru nie tylko Ty ;] ale chyba nie sugerujesz ze tym razem nie będzie ankiety? ;>

A ja mam tutaj porcje tematów, sporo bo sporo większośc odrazu do odsiewu ale im więcej tym większy wybór;]

 

1) Armia

2) Gotyk - tak, twardo przy tym obstaje

3) Kolebka cywilizacji

4) Świat przed apokalipsą

5) Ucieczka

6) Gra

7) Swiątynia

8) Renesans

9) Obiekt pożądania

10) Prawdziwe oblicze

11) Ocalenie

12) "Only The Good Die Young" - serio mówie

13) Mordercy

14) Potęga

 

 

Co o tym myslicie moi mili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o sonde typu , ze podaja te 10 tematow a my na nie glosujemy i ten z najwieksza liczba glosow wygrywa... chodzi mi o to ze, na 99% ( tak mi sie wydaje ) Szeryf juz mniej wiecej wie co zrobic... a my ciagle podajemy nowe tematy... niech Szeryf powie np ze teraz bitwa bedzie z organiki a my bedziemy sypac tematy na ten temat ( odwieczna walka o przetrwanie , itd ) czy architektura ( elektrownia, miasto przyszlosci ), propozycji padlo juz wiele, i wiele bardzo ciekawych, a wymyslanie tego samego pod inna nazwa... to nei o to w tym chodzi... :) chodzi mi o cos takiego zeby Szeryfostwo jakos ukierunkowalo nasz tok myslenia, bo trzeba wedlug mnie ta bitwe zaczac jak najszybciej.. ida swieta ... dni wolne,,, pozniej niektorzy maja matury wiec lipa z czasem :) mysle tak przyszlosciowo :P

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się troche, kto powiedział ze odwieczna walka o pzretrwanie to koniecznie organika mozna pzredstwaić dwa koncerny walczące o pzretrwania na rynku (nie wiem jak ale teoretycznie sie da) a fabryka to pzrecierz może być pokoin z babciami robiącymi na drutach;]

 

 

EDIT: Salv coś Ty taki szybki dziś?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiesz..jak powiedza ze ok, ta bitwa bedzie miala cos wspolnego z architektura np. / , to ty juz wiesz.. ok, architektura... juz jakos mozesz zaczynac myslec co zrobic, mimo ze nei znasz tematu , juz cos w glowie zaczyna pracowac. tak mi sie wydaje...moge sie mylic, nie przecze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeryf powie np ze teraz bitwa bedzie z organiki a my bedziemy sypac tematy na ten temat ( odwieczna walka o przetrwanie , itd ) czy architektura ( elektrownia, miasto przyszlosci )

Amok kiedys powiedzial ze lepiej sie specjalizowac w jednej dziedzinie,

wiec chcialbym zeby temat nie narzucal np. organiki, ale dawal wybor (jak ostatnia bitwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcisz -> od razu mówię, że nie chodzi tyle o jakiś kanon konkretny tylko o stworzenie ciekawej pracy. Nie można powiedzieć czy organika czy nie. Dobry przykład to ta Bitwa. Zobacz: MW zrobił maszynę bojową - czołg, ttaaddeekk zrobił pana z ostrzami w rękach, też maszyna bojowa. To czy to będzie organika czy nie to zależy od Was, od Bitweników, a nie od nas prowadzących. My dajemy tylko temat.

A sonda odbywała się właśnie w takiej formie jak pisałeś :) Są tematy, a Wy wybieracie sobie jeden (ew. dwa) spośród przedstawionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności