Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Gallery: praca wspólna


Rekomendowane odpowiedzi

mirkowaty_galleria_m.jpg

 

Wspólna praca Maria i moja czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym :D projekt powstał na potrzeby firmy w której pracujemy. O szczegóły ustawień światła i rendera pytać Mariosa :D numery telefonów fanek naszej pracy można wysyłać do mnie :D (no Mario mówi ze do niego tez można)

 

modelowanie - Max

rendring - Vray

kompozycja - Szop(en CS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to ja sie nie znam bo wizualnie (realizm) mi sie nie podoba. Cienie za mocne tak jakbyscie je za bardzo na kontrascie zwiekszyli - zwlaszcza te na prawej-dolnej czesci pracy a pozatym maja one nierowna "gestosc" nie wiem jak cos takiego moze sie w realnym powstac. Pozatym ten czerwony blask, ktory bije od kanapy na sciane tez jest za mocny.

Praca bylaby rewelacyjna gdyby ja pozadnie oswietlic... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne wizualnie, szkoda ze sie texturki powtarzaja

Ale swiatelko ladnie wam wyszlo. To jest potega tej pracy.

Ciezko powiedziec cos o miejscu, deko te schody do nikad ida z tej kamery

ale mila przestrzen w super mega sloneczny dzien.

Kanape bym wywalil bo chyba jest z innej bajeczki jak na moj gust

Takie soczyste kolory to podstawa i ciekawe ze takie wam Vray wyplul.. hmm

 

pozdr

Fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po poprawkach już duuuużo lepiej.... ;P

 

A poważnie imho praca stoi na bardzo wysokim poziomie i dziw bierze że jeszcze nie ma rekomy na głównej stronie.

Pozdrawiam i gratuluje

 

Mam pytanie: czy światła na ścianie z lewej pod oknami /tam gdzie zdjęcia/ to IES ?

Czy to Vray z Exponential czy HSV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja i wykonaie i architektura. Dawno takiej pracy nie było , aż miło popatrzeć. To co się dzieje w dziale architektura stało się dość monotematyczne i lekko prymitywne. Trudno odróżnić już tam osoby i ich prace. Wy poszukaliście czegoś nowatorskiego i bardzo mi się podoba. Odbiega to od pospolitych boxów niby współczesnej rzadko spotykanej architektury , niektórzy powinni się zainspirować ( ja napewno się zainspiruję) tą pracą i zastanowić nad tym co tworzą.... /pozdrawiam kuback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

MOTHMAN::

- Światła o które pytasz to standardowe VrayLight (są one przeskalowane aby mieściły się pomiędzy krawędziami)

Color mapping „Exponential” Dark m. 1,6 Bright m. 1,6

 

Chciałem jeszcze dodać iż naszym zadaniem nie było uzyskać jakiejś super realistycznej wizki lecz coś takiego bardziej „artystycznego” hehe

Wielkie dzięki za wszystkie Wasze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachwyty, zachwyty. a mi sien ie podoba. czerowna kanapa hmm. jak to od razu widac ze to projekotwala plec brzydka. a te kwiatki w wazonie to jakie sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten ekranik w prawym dolnym rogu z pomaranczowa strzalka to drogowskaz do wyjscia ewakuacyjnego czy po prostu wskazanie drogi do kibla dla niepelnosprtynych (inaczej mirkowatych) lub tez skacowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Karola: jako "świeżak" powinieneś/powinnaś uważnie przeczytać zasady postowania.

Jest takie małe okienko z prawej strony "edycja" :/

 

I uważaj bo z takimi tekstami trafi Ci sie banan !

 

Co do pracy - Mario ta roślinka to Xfrog czy Dosch czy coś jeszcze innego ?

Nawiasem mówiąc kanapa to dobry akcent kolorystyczny w tym wnętrzu inaczej byłoby monotonne nawet przy tak złożonym wnętrzu.

Jeszcze raz BRAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać iż naszym zadaniem nie było uzyskać jakiejś super realistycznej wizki lecz coś takiego bardziej „artystycznego” hehe

 

To Wam się udało :)

 

....wskazanie drogi do kibla dla niepelnosprtynych (inaczej mirkowatych)

 

hmmm....jak dla mnie to pasuje na bana...tak odrazu, po 2 poście ? witamy na forum...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirkowaty w zyciu sioe na to nie obrazi bo caly czas tak do niego mowie bez czytania regulamniu wiec nie martw nic. trzeba sie bylo go spytac zreszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajne ...

 

kark by mnie rozbolal jak bym musial tak wysoko spoglądac na te obrazy ;] fajne drzewko ... fajnie sie komponuje z prawą stroną i czescią oddali ...

 

ogolnie pieknie ;]

 

pozdrawiam ;]

 

a no i uprzedzajcie tam kolezanki o etyce postowania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajno takie to... fajne generalnie... w sensie ze "w pytę".. no moze nawet "spox", dobra.. zeby nie było.. jest b.fajne, plastycznie, arch. juz nei koniecznie, podoba mi się, i swiatło i kolory i strzałka do woocetoo.. nawet obrazki dla koszykarzy.. ze juz o zwierzu z kosmosu w wazonie nie wspomne.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schocy prowadzą do NIKĄD? obejście na antresoli chyba też. świetny pomysł. gdzie jak nie w galerii takie patenty. Swego czasu chyba pan R. Bofill popełniał takie rozwiązania w swojej silosowej siedzibie w Barcelonie.

Cel zdecydowanie osiągniety. Efekt naprawdę swietny.

Mam drobne pytanko: będzie jeszce jakieś ujęcie? Szczerze powiem, ze mam problem z rozszyfrowainem powierzchni ekspozycji po prawej stronie za sofą. Nie wiem czy ściany są usytuowane promieniście, równolegle czy w tej samej płaszczyźnie co "obrazki dla koszykarzy", ale to kwestia widoku.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak żeby nikogo nie pominąć :D

- strzałka to logo firmy w której pracuje tamtędy sie prosze do wc nie udawac haha

drzewko to X-frog

- obrazki sa ustawione promieniście do ściany tzn. równolegle z niewidocznymi krawędziami zębów

- więcej ujęć raczej nie będzie praca nie była przygotowywana z takim zamiarem

- kanapa zostaje jest specjalnie wstawiona jako kontrast dla monotonnego kolorystycznie tła (stanowi akcent kolorystyczny w tej kompozycji)

- obrazki faktycznie za wysoko :/

Pozdrawiam Mirek & Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

 

Apeluje do szanownych kolegow grafikow o umieszczenie paru screenow roboczych :) Jak to wyglada po wyrenderowaniu Vray-em a jak juz po retuszu w Photoshopie.

Te "glow'y" przy oknach to je dostawiliscie w szopie czy w renderingu takie wyszly ?

Jak dlugo Wam sie to renderowalo ?

 

PS. Pozdr. dla calego Cypru :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym byl zlosliwy ale mi sie to naprawde niepodoba... no nie zasluguje na te ochy i achy jakie dostalo. Najgorzej jest w tej czesci pod oknami i czemu te zdjecia tam tak nierowno poprzybijane? A dlaczego nikt sie nie dowala do tych "nierowno gestych" cieni w dolnej-prawej to juz calkiem nie kumam.

Tylko mi nie piszcie, ze mam isc do lekarza od oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa konik juz czeka :D haha sory ale musiałem sprawdzic czym kolega sie wczesniej popisał. Irytujace ze mimo tak szybkiej "korekcji" nadal praca sie nie podoba haha. mimo wszytko Pozdrawiam :P

 

Nikt nie spodziewa sie hiszpanskiej inkwizycji!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zes sie wyzrl bro ;) Mowilem dac zolta kanap(k)e. Strzalak do wc ... LOL(gigant) nie wiedzialem ze w kiblu pracujemy ;) ale dobre i to :D . Ja bym doda tylko czarne zaslony i znaczek batmana. Moze ewentualnie glowy tworcow w oknach co by pokazac proporcje budynku:) Dobra juz mnie nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka fajna, z pomysłem i - szczególnie przepiękne "nierówno gęste" cienie (jak wam to sie udało uzyskać ? ;)...

 

 

//kolega Kulki pewnie jest zatwardziałym inżynierem (z wykształcenia) i wie lepiej niż V-ray jak te cienie policzyć. A swoją drogą, jeśli na dobrym zdjęciu jakiś detal wygląda ździebko inaczej niż się to co niektórym wydaje, to czy to znaczy, że pan Bóg źle fotony policzył ?//

 

 

Nie lubię się wtrącać w cudze wątki, ale czasem mnie mierzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności