Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ninja ! ;) zyje 21 lat w Gorzowie i ile zyje nie slyszalem o tej prafii ;) moze dasz jakies lepsze info , wiem tylko ze to pewnie gdzies jest kolo ul. Mieszka mozesz jakos pokierowac ? napewno bym sie zjawil polukac jak skladasz przysiege ;))

 

btw. Czy Twoja wybranka serca nie jest przypadkiem corka znanej sedziny ?;))

 

gratulacje tak w ogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim najserdeczniej jak tam moge no i cos podrzuce jak juz bedzie po :)

 

 

Ninja ! ;) zyje 21 lat w Gorzowie i ile zyje nie slyszalem o tej prafii ;) moze dasz jakies lepsze info , wiem tylko ze to pewnie gdzies jest kolo ul. Mieszka mozesz jakos pokierowac ? napewno bym sie zjawil polukac jak skladasz przysiege ;))

 

btw. Czy Twoja wybranka serca nie jest przypadkiem corka znanej sedziny ?;))

 

gratulacje tak w ogole :)

 

tera ty klicek :)

stary ul. chodkiewicza jest krotka i na jednym z koncow jest kosciolek taki zwyczajnawy ale bardziej w kierunku srednich :)

tu masz linka wpisz ulice i sobie znajdziesz :P

 

http://www.gorzow.pl/mapa_gorzowa/gorzow.php

 

a co do mojej pannicy, no to jest jej ciotka ta sedzina wiec ustawiony jestem w razie czego dobrze ... raczej ;)

 

pozdrowionka

 

ps. a przychodz jak dasz rade to sobie zrobisz z panem mlodym zdjecie :P(bo pani mloda zaklepana heh)i zawsze jednego forumowicza wiecej bedzie sie kojarzylo wzrokowo przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzicie, mi sie wygodniej pracuje jak mam gdzie na biurko polozyc plany/rysunki/notatki. To jest stan z rana, w ciagu dnia jest troszke na nim papierów. Generalnie lubie sobie uśiąść do "czystego" stanowiska. Klawiature mam nizej, wysuwana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. Pająk Jerusalem miał tam jeszcze mini kamerkę DV, mp3, łącze z kompem etc. poza tym Pająk był łysy i palił 5 paczek fajków dziennie. no i miał kota z dwiema głowami i uwielbiał Oczka karibu i "Wąglikowego Kota" :]

 

a swoją drogą to zdjęcie bardziej by leżało w "Z drugiej strony ekranu..." ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leleń: źle!

 

r_rant01.jpg

 

Kacper pokazał dobrze. Okular okrągły winien być po jego lewej stronie zaś okular prostokątny po stronie przeciwnej.

to co pokazałeś to właśnie jest odwrócenie horyzontalne.

 

Master: powiedz, że żartujesz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim najserdeczniej jak tam moge no i cos podrzuce jak juz bedzie po :)

 

 

 

 

tera ty klicek :)

stary ul. chodkiewicza jest krotka i na jednym z koncow jest kosciolek taki zwyczajnawy ale bardziej w kierunku srednich :)

tu masz linka wpisz ulice i sobie znajdziesz :P

 

http://www.gorzow.pl/mapa_gorzowa/gorzow.php

 

a co do mojej pannicy, no to jest jej ciotka ta sedzina wiec ustawiony jestem w razie czego dobrze ... raczej ;)

 

pozdrowionka

 

ps. a przychodz jak dasz rade to sobie zrobisz z panem mlodym zdjecie :P(bo pani mloda zaklepana heh)i zawsze jednego forumowicza wiecej bedzie sie kojarzylo wzrokowo przynajmniej :)

 

spoko juz wiem co gdzie i jak bede na 100% ale z tylu gdzies szaraczek wiesz ;)))

 

no i masz racje ustawiles sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuciel napisal: to ty lesniczy jestes czy grzyby zbierasz ??

niestety nie, ale fucha dobra, dom za darmo, samochod za friko, rachunkow placic nie musi, co miesiac kase dostaje, a i drzewa nakradnie i sprzeda:D a najlepsze ze tylko samochodzikiem jezdzi:D, jam jest tylko pionek sluzba lesna:D jak ktos uprawy niszczy albo zostawia pulapki to wale w ryj i dzwonie (stad te limo pod okiem na zdjeciu numer jeden) czasami se bale ciagam;d ale to tylko takie zajecie na troche zeby studia oplacic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a łysy się dopiero zrobię (już za 30 minut : >)

 

i jeszcze musi ci para z nosa buchać jak na załączonym obrazku

chyba że to nie para ;-D

 

Master nie mów że explorwera używasz bo chyba jesteś jedyny na forum ;)

a do niego do sprawdzania błądów to office jest ;)

kopiujesz wklejasz itd.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha panie i panowie nie sikac po nogach :D wczoraj bylem u kumpeli i jak zobaczylem lateksowe ciuszki nie moglem w nie nie wejsc :D[zawsze chcialem byc jak DD] zdjecie by lidka :D

9b09d269ca7bbe7c.jpg

 

tylko powazne anonse powaznych mezczyzn prosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności