Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja wrzuce swoje 3grosze... Taki szybki studio setup - zobaczylem gdzies w necie packshot space navigatora i postanowilem wyrenderowac to w miare podobnie. Proporcje modelu leza ale chodzilo mi bardziej o materialy.

 

Setup to 3x vraylight bez gi

 

pozdr.

Seb

 

ps. bardzo fajnie sobie poczynacie w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie ma qmc tylko brute force :p ale to jest cos jak qmc tylko ze nazwe zmienili ;]

Nie ma qmc sampler tylko dmc :p sun&sky fajnie dziala z daylightem, szybszy render scen oswietlanych mapa hdri, ogolnie jest szybszy niz rc5, w materialach jakis tam zmian nie zauwazylem :) ogolnie wszystko jest fajnie i szybko podobnie jak w poprzednich wersjach 1.5RC A i wysypywal sie max 8 na niektorych maszynach ale jak narazie ja bylem tym szczesliwcem ze mi sie to nie zdazylo :p

Ogolnie jakis tam duzych zmian nie ma ale za to fajnie wyglada jak liczy LC :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR - konkretnie komentuje - księżyc fajniejszy ale światło i render pierwszy "fulkolor" jest bardziej git;) I w ogóle czacha dymi :)

 

hehe dziekie dzieki, jeszcze kiedys popracuje nad tym sloncem kurcze ;)

no i wogle odlot na maxa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Psychodelicznej Rybki ze speed modelingu. Wielki jęzor i Wazza za pomysłem Tadzia. Miało być wczoraj ale piorun walnoł i mi sieciówka poszła z dymem... teraz trzeba kombinować żeby się do sieci dostać. W każdym razie, enjoy (a jak ktoś bedzie chciał to mam ciut większy render :] )

 

rybka-final-mala.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackVasi o takie jak np tutaj: http://www.wizards.com/dnd/images/DQ_Minis_x/SorcereronBlackDragon.jpg

bo twoje wygladaja lekko jak rozciagnieta na maksa sztywna folia a nie skora.

patry dzieki, wysokosc czajnika 10mm, przyslona kamery 250, dodatkowo sun o mocy 10 :]

3d xtreme ta bo psychiczna kamera ;p, a textura Ci sie rozciagnela zdeka na tescie :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze rybka sie podobała :)

JackVasi: jedyna postprodukcja jaka była wykonana na samej rybce to lekkie podmaskowanie grzebienia żeby napis prześwitywał. Zadnego innego podmalowywania/zmieniania kolorów nie było, jest tak jak wyszła z Maxa. W razie wątpliwosci pokaze render jutro, jak kupie nową sieciówke (wciaz z nie swojego kompa pisam).

 

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności