Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

spodobala mi sie lampa jaką SansSerif wstawił w wizualizacji łazienki to sobie zrobiłem własną wariację na ten temat:

 

lampyme0.jpg

 

wydaje mi się że wersja 2 jest lepsza co sądzicie ? ( no i 1 renderowała się jakies 2 minuty dłużej)

te bąble w szkle są wbrew pozorom zamierzone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna wieza :) , troche nie pasuje mi wyswietlacz (jakos tak ciemno swieci, ale moze ta wieza tak ma , nie wiem nie widzialem live :) fajnie wyszlo to podswietlenie koło gałek [zdradź jak to zrobiłes - vraylightmaterial czy zwykłe swiatło jakies ?]

 

a tu kolejne moje boje z lampkami, jakos nie moge zrobic bardziej przezroczystego szkla niz to na 3 obrazku, ale jak na razie najbardziej podoba mi się to na 2.

 

lampy2ak5.jpg

 

ma ktoś jakiś pomysł dlaczego to szkło nie wychodzi całkowicie przezroczyste ? (czy to wina mapy gradient jaka jest w enviroment wstawiona ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatnim cos sie dziwnie odbija przed przednim nadkolem (tam gdzie sie łączy nadkole i bumper czy jak to się tam nazywa)

 

mnie się ten czarno-grafitowy podoba najbardziej, ale pewnie dlatego ze zadko kto uzywa ciemnego lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w pracy Petera brakuje tylko widoku za oknem jakiegoś i bylo by juz calkiem przyjemnie (no i po wywaleniu tych baboli co powyzej ludzie opisali)

 

a tu plon 2h pracy, (hehe tak troche swiątecznie już, w końcu jutro grudzien) chciałem sprawdzić jak wyjdą igły, i wyszły jak widać, czyli nie wyszły :P (ciężko jakieś fajne znaleźć na necie)

 

(model tekstura i oświetlenie całkowicie moje) (vray sun & sky + vrayphisicalcamera)

 

swierkijb1.jpg

 

jedno drzewko ~85k poly (troche ciężkie mi się wydaje, jak myślicie ? )

 

 

a i tekstura pnia to wypadek przy pracy.

 

Dzięki Lisowi za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj stary weteran imprezowy , jak narazie samo centrum dowodzenia ale przy dobrych wiatrach bedzie cała kompania z subwooferem na czele ;]

 

łan kłeszczyn... ktos kojarzy jak zrobic ta naklejke dvd na zasadzie hologramu ?

za wskazowke bede wdzieczny

 

liczy sie szybko z 6/7 min na taki render. model w sumie ze 2h

z materialem lustra "fenickiego" jak sie okazuje prawidlowo sie zwie troche nie moglem sie dogadac ale jako tako wyszlo :P

 

65357789ap5.jpg

 

38622915dy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności