Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fargate: jak to sie robi ze pod obiektem widac podloze a im dalej wglab tym bardziej jasne ono sie staje i nie widac zadnej granicy ani wlasciwie nic w tle? kombinowalem z ladnie wykrzywionym studyjnym plane'm i zawsze cos w tle widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oderwałem sie na chwile od strategii marketingowej i wrzucam co przed chwilą spłodziłem w ps. Chłopaki mi tu na mieszkaniu mówią, żebym wymodelował dokładniej cały element skórzany (zmarszczenia skóry, szwy) bo mało detalu. Wiec jeszcze ten fotelik sie pojawi w tym wątku :P

 

tadzio: bump jest jako mapka proceduralna (noise) ale bede to mapował i zrobie tex.

Kimmi: thx, z bumpem już wiesz jak jest :)

 

Ale teraz mam problem zastanawiam sie w którą stronę pójść :

studio31rw5.th.jpg

czy

studio32ne5.th.jpg

(noise dodany w ps - nie wiem czy nie przesadziłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo wersja z "kawowym oświetleniem" (tzn ta bardziej ciepla) jest lepsza, taki fotel kojazy sie generalnie (a przynajmniej powinien) z wygodą, odpoczynkiem i komfortem, a takie oświetlenie i materialy jak na 2 obrazku podkreślają to jeszcze. więc ja glosuję za 2 wyjsciem :) pokaz siatke tak btw, noisa troche za duzo (ale to moja prywatna opinia, jakos nie kręcą mnie pozowane na zdjęcie wizualizacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obserwuje ten watek i widzę ze niektórzy bezczelnie fotki wrzucają :P A poważnie to jest szansa ze ktoś udostępni (może już udostępnił) w celach edukacyjnych plik źródłowy maxa z takiego realistycznie zrobionego wnętrza? Czy to raczej marzenia ściętej głowy? :D To co robicie ze światem i materialami to po prostu bajka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowo światłowo.. To światło w "kuchni" powinno mocniej chyba swiecic prawda?

moim zdaniem to jest za jasne i za biale, sila i kolor tego swiatla jest bliska sloncu za oknem a tak nie powinno byc. ISEy tez chym przykrecil troche

 

refka

recessedlighting.jpg

 

a pozatym to:

przerwy miedzy szafkami chyba na brud sa :)

stoppien do kuchni niepotrzebny i dosc wysoki sie wydaje

w kuchni laczenia paneli/desek/klepek sa w innum kierunku niz w salonie

dziwny rozmiar okien, wyglada jakby od gory okna bylo do sufitu z 50-60cm

wiekszosc elementow na podlodze lewituje

stopy fotela i podnozka powinny byc z metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności