Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SWRSC - bardzo ladnie - jedynie jak sam zauwazyles dol psuje efekt nieco (te habazie na dole rachityczne bym zastąpił poważnymi krzaczorami jak u miszcza Lisa ) - fajne niebo (i zjawiskowe kaczki :D)

 

Jacekdrze - fajne oświetlenie - podloga jakas nie teges tylko (bardzo matowo wygląda, ale moze to i dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie panowie jakis tutek jak zrobic by samochod ladnie zlewal sie ze zdjeciem tak jak ponizej na zdjeciach???

to sa scenki z dosch design i nie wiem jak zrobic zeby mi cos podobnego wyszlo i przydalaby sie jakas pomoc. zrobilem sebie dwa modele i chcialbym zeby mi podobnie wyszlo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grigoriob, samochód wjeżdżający do parkingu podziemnego nie ma takiej prędkości żeby go pokazywać rozmytego. Na elewacji możesz zostawić beton, tylko nie taki podziobany, gładki będzie lepszy. Możesz też spróbować standardowoe, z płytami elewacyjnymi np. alucobond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test wszystkiego co w scenie. dzieki siwy za rade, zrobiłem te płyty elewacyjne. jeszcze pare pierdół i powinno być dobrze. w duzej rozdzialce nie bedzie raczej widac tych bugów na displace tych płyt. myśle co by tu jeszcze do łożyć. moze światło we wiezdzie do garażu i pare autek hmm...

 

x5copycd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedz juz z samochodami nie cuduj ;P w takim kadrze styknie ;) to ma byc wizka architktury anie fur ;P dorzuc jakies ptaszki na niebie i w środku zapal jakies swietlowy (gdzieniegdzie oczywiscie)

bedzie git ;)

EDIT:

chodnik deko przyjarany... chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba@: ok :p miasto Wawa. Niedlugo ta wizka juz powinna wisiec na placu budowy.

Renderuje kanał reflectons aby mieć nad nimi większą kontrole. W tym przypadku na szybach odbicia chmur dodawalem w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scenabh8.jpg

 

test studia - studio oblało :/ walka trwa :)

 

(vrayphisicalcamera + sun)& bialy plane nad wszystkim - wykonane w 2minuty wiec códów się nie spodziewałem, nie podoba mi się rozmycie tego lakieru widoczne na najblizszej czerwonej kulce jakos sie zlewa z podłożem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai ksiazka fajna, chociaz troche za plastikowe te strony ale powiedzmy ze to nowka :D.

Tutaj odemnie test swiatla w mentalu, zalezalo mi na czasie - render 22 min (tutaj pomniejszony 2 razy), oczywiscie przy materialach czas renderu znacznie wzrosnie, niestety :(.

8c30acd2f4072836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności