Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

0% and counting. ;)

To co pokazywałem do tej pory, to testy materiałów w jakimś zbliżonym do wnętrzarskiego otoczeniu.

Za parę dni kupuję lepszy procesor i sprawy winne mocno przyspieszyć, bo czas renderingu to moja największa bolączka teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonifatz - liscie moglyby byc troszke mniejsze ale pozatym bardzo fajny

@hcpiter - fajnie, fajnie... aberracja ble :)

@pionix - oswietlone i wkomponowane fajnie ale chyba Ci cameraMatch nie wyszedl bo na moje oko piony sie nie zgadzaja (oryginal i 3D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix: to oświetlenie studyjne... świetne. Opowiedz coś o nim.

hcpiter: Genialne! :D Myślę właśnie hobbystycznie jakiegoś bloga założyć i właśnie coś w tym stylu w topie bym widział. ;)

 

Edit:/ Pionix jeszcze takie pytanie. Na swoich renderach uzyskujesz jakby taki lekki szum, ale w oparciu o cienie. Jak to uzyskujesz? Jakieś ustawienie vryja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastanawiacie się nad noisem u mnie to rewelacji nie ma bo to poprostu zbyt niski sampling w swiatlach i materiałach. Nie chciało mi się czekac. Renderowane qmc + lc i to dodatkowo dodalo szumu. Jutro to poprawie.

 

_Arti_ - dorzuc cos jeszcze do scenki najlepiej greeble na sciany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, że przepalone, dwa, że renderowane z niskimi parametrami (cienie między poduchami), trzy, że pomysł na stolik może i fajny, ale blat to by się gibnął na podłogę, i noga jakoś nierówno zmodelowana.

 

Edit:/ Ot i takie jeszcze, praktycznie bez poststudia. Jest jeden megamankament, jak to pionix ujął: kto znajdzie stawia piwo.

 

port1copyrr5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności