Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zbychowaty - ładne to, 2 render jak dla mnie najlepszy.

 

A ja takie cos :

2ps.jpg

 

i taki dofik

dofik.jpg

 

jak ktośby chciał to modele świeczek do ściągnięcia w free stuffie

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=57541

 

może ktoś wie jaka jest przyczyna że w maxie na klawiaturze numerycznej zamiast kropki mam teraz przecinek?? Niby mała rzecz ale trochę upierdliwa :))

Edytowane przez hiroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty - drugi od końca baaardzo bardzo bardzo mi się podoba :)

daymon - daj słońce z drugiej strony tzn z lewej a się uplastyczni wszystko i chyba korekcja perspektywy jest zbyt mocna.

Muminek - odrobinę by mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - displace/bump czy model?

 

Petrus - a nie lepiej żeby się szersza publiczność dowiedziała także o kompatybilności? przecież po to jest forum by się dowiadywać a nie wszytsko na gg dawać, reszte może też ochrzań że w wątku o renderach testowych dają rendery zamiast pytac każdego usera n gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie wdać się w dyskusję, ale Petrus ma tu rację w dużej mierze, można za obserwować taką tendencję ze, co niektórzy (nie pijąc tu do kolegi, który ma naprawdę ogromna wiedzę) lubią uświadomić chyba wszystkich obecnych tu ze, której to subskrypcji nie wykupił..Cieszymy się z wami:), ale może tak trochę więcej klasy a jak chcesz się dowiedzieć panie styczeń o kompatybilności to chyba inny wątek wypadałoby założyć, a nie na zasadzie dorobiłem się to kupiłem sobie KLERA,wybaczcie moja złośliwość, ale słoma za kołnierzyka..Takie moje skromne zdanie na ten temat:) pozdrawiam.

 

Marcin bardzo delikatne, fajnie się je czyta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe - zdecydowanie DOF powinien być odwrotnie ;)

Marcin - coś mi te zagniecenie nie ten teges. Chyba za delikatne są. Światło za to jest zaj...... :)

Cornelius Scipio - fajne to i klimatyczne tylko trzeba teraz porządnie zrenderować i będzie pięknie.

 

SWRSC i Morphe - też bym chciał sie dowiedzieć co to za plugin;)

 

Dla zainteresowanych mała łazienka w panoramie:

http://www.wizualizacje.media.pl/zasysanie/forum/panorama/lazienka1/panorama_lazienka.html

Chyba za nisko kamere umieściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń, sory ale pokazuj nam obrazki które pokazują więcej pracy, taką "scenę" można zrobić w 5-10 minut. Teraz trudno coś powiedzieć bo po prostu nie ma czego oceniać..

 

CS, fajnie by było jak byś się pozbył tego mleka, ale pewnie jak wyrenderujesz na normalnych nastawach to będzie super. Fajne biuro!

 

Marcin, co to za wazon pierwszy z prawej patrząc od sofy? Fajne, ciepłe światło.

 

Pionix, jak robiłeś te rendery to odsuwałeś ściany, bo łazienka jest b mała a nie widać żebyś fova dużego dawał. Co do materiału mozaiki to jest kiepski w porównaniu z tym który mi pokazywałeś kiedyś z tą samą teksturą. W panoramie kamera zdecydowanie wyżej o około 40cm bo teraz mam wrażenie jak bym był jakimś kurduplem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plugin to knoll light factory, którego nowa wersja działa pod CS4 co można sprawdzić w 15 sekund i nie trzeba zaśmiecać forum pytając.

 

PS. Teraz pewnie pojawią się rendery testowe w stylu STYCZNIA tzw. "Test Flary" gdzie będzie flara na pół rendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no planuje, ta scenka nie jest do animacji, ale chcę zrobić coś w baaardzo podobnych klimatach, dość ciemno sporo zielonego i niebieskiego:) na razie tylko renderuje takie proste scenki żeby się czegoś nauczyć i poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty: e no, m8, nie pokazywałeś tych trzech ostatnich, a są świetne. ;)

 

Pionix: bo tak fajnie Ci to wychodzi... rzuciłbyś jakimś info, może linkiem, jak i w czym robisz takie panoramy?

 

Marcin: nie wiem, może wydziwiam, ale mi się nie podobają te zmarszki, jakoś tak za równo, jakbyćwymodelował tylko jedną, a później tylko ją kopiował i mirrorował.

 

Cornelius: Dawnoś nie zachodził. Gdzie byłeś jak Cię nie było? :D Fajny teścik. Co to za color mapping?

 

Maqs: Ciekawie, nawet bardzo. Toto tam to krew? To jakiś dworzec na przedmieściach Berlina? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra udalo mi sie zrobic fajna porcelane i szklo teraz sie przymierzam do czegos trudniejszego a mianowicie krysztaly a nawet nie wiem jak sie za to zabrac .Znacie jakis tutoriale jak robic krysztaly, zlobienia we szle i takie np drzwi przeszklone pokojowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La R, prosimy wyregulować odbiorniki;) U mnie idealnie, zacne postpro Lis'ie:)

 

Odbiorniki sprawne tylko śnieży bo antenę ukradli ;P.

Serio Touch wybrał bym coś pomiędzy no chyba, że sufit to "kredowa" biel, ale i lampy rastrowe w "przd" wyglądają jakoś tak hmm bardziej. Zresztą jak widać nie tylko ja mam takie zdanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności